Cílená ovulace

45
20.5.17 08:46

Cílená ovulace

Ahoj všem :mavam:
Ráda bych se s vámi podělila o svůj,,problém´´ a poslechla si, jestli tady nemá někdo podobné zkušenosti. Jsem maminkou 4 letého dítka a s manželem se snažíme o druhé…
Jak naschvál se mi (jinak pravidelný i když delší cyklus - 40 dní) rozjel nebo jak to napsat a stalo se, že jsem to nedostala 60 dní. Šla jsem na gyndu a dostala vyvolávací injekci a dostla ms asi po 14 ti dnech. Mudr. mi poradila, abych si koupila Inofolic, který už beru cca.2 měsíce a ms se mi upravila očividně, protože přišla už po 30 ti dnech. Řekla jsem si, že tentokrát nenechám nic náhodě a od skončení ms se testuju ovulačními testy. Dnes je to 20 tý den a ovulace pořád nide :nevim: Zajímalo by mě, jestli třeba některá z vás chodila taky na,,vyvolávačku´´ ovulace a podařilo se otěhotnět. Jsem z toho docela zoufalá, jestli to bude ok nebo proč vlastně mám s tou ovulací takový problém :,( Děkuji všem za radu nebo osobní zkušenost :* :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2665
20.5.17 08:55

No, ona vyvolávačka menstruace ale nezajistí, že to bude i s ovulací. Na tu jaou jiné hormony.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
20.5.17 09:37

Nechoď na vyvolávačky, jsou to umělé hormony, co ti jen spustí ms. zkus gynex. srovná ti cyklus. ne hned, ale časem jo.

a nepíšeš nic o svém zdravotním stavu. třeba nadváha dost ovlivňuje menstruační cyklus. i nedostatek vitamínů atd… potřeba se podívat hlouběji do problému a řešit to komplexně. umělé hormony neřeší příčinu.

• Nahlásit
  • Citovat
45
20.5.17 10:06

Děkuji moc za radu. Popřemýšlím, kde se stala chyba, ale myslím, že u mě vše ok. Nadváhu určitě nemám. Vážím 50 kg. A doktorka mi dělala i testy a zjistila, že hormonálně jsem ok, tak nevím nevím :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11968
20.5.17 12:44

Zkus merit bazalni teplotu, to mi prijde spolehlivejsi nez ovulacni testy. Jinak ten dlouhy cyklus mohl byt anovulacni, ten miva jednou za cas temer kazda zena…to neni zadna „systemova“ chyba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1919
20.5.17 13:09

@Eluve muzes ji mi klidne pozdejc jeste…jinak gynex doporucuji a na ovulaci jsou vyborne kapky z drmku obecnyho :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
21.5.17 09:40
@romik0013 píše:
@Eluve muzes ji mi klidne pozdejc jeste…jinak gynex doporucuji a na ovulaci jsou vyborne kapky z drmku obecnyho :mavam:

To neznám :) Vyzkouším, děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
21.5.17 09:41
@beruska9 píše:
Zkus merit bazalni teplotu, to mi prijde spolehlivejsi nez ovulacni testy. Jinak ten dlouhy cyklus mohl byt anovulacni, ten miva jednou za cas temer kazda zena…to neni zadna „systemova“ chyba.

O tom jsem taky četla, tak doufám, že další cyklus už to třeba bude v pohodě :think:
děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1919
21.5.17 10:17

@Eluve vyzkousej,objednaji ti je normalne v lekarne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama