Reklama

Čím chráníte svá miminka před hmyzem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 05.06.10 19:41
Čím chráníte svá miminka před hmyzem?

Zdravím všechny, prosím vás, čím chráníte svá miminka před hmyzem, když nespinkají. Jako v lese, na louce, při hraní venku? Jezdíme hodně na chatu a toho hmyzu je letos strááášně moc. Naší malé je deset měsíců. Jak to řešíte vy? A co když už je něco píchne, kousne? Myslím třeba komár nebo tak???

Reklama

Reakce:

Anulka
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 05.06.10 19:51

Sestřenka má pro Bětku už od narození tohle http://www.elinka.eu/detail.php?… , je spokojená, bydlí poblíž vody, tak má něco takového i do zásuvky.

Mispulin
Ukecaná baba ;) 1556 příspěvků 05.06.10 20:27

Jo tak to my měli na doma a byli jsme všichni seštípaný od komárů, vůbec to nefungovalo :-( Vzhledem k tomu, že jsme všichni alergici a bojím se boreliozy, kterou komáři taky přenášejí, tak máme v ložnici i v dětském pokojíčku strojek Biolit proti komárům, fuguje 100%. I když je to chemická „sračka“ (pardon), tak lepší tohle než 20 štípanců za noc, pak 2 týdny svědivý pupínky z toho a ještě abych se bála boreliozy.
Na ven používám od Justu spray proti insektům, dá se použít na kůži, na vlasy i na oblečení, používám to hlavně kvůli klíšťatům a funguje beza i proti komárům. neteř jezdí na koni byla vždycky sežraná od hovad a komárů a od doby, co jsem jí to věnovala ani ťuk. Měl být šetrnější než ty klasický repelenty, je v tom protěž alpská a další bylinky. kdybys byla pražská, můžu v případě zájmu dodat, kdyžtak písni SZ.

Anulka
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 05.06.10 20:43

Hledala jsem na stránkách JUSTu a nenašla, malá má 8 let a jak se narodila, tak jsem to pro ni měla, ale neznám název. Písněte mi ho prosím. Moc díky Anna

kubykula
Kelišová 5345 příspěvků 05.06.10 22:16

já používám na postřik nohou repelent pro děti, a když je náhodou něco štípne, tak jim to namažu fenistilem mastí.

Macinka82
Kelišová 5436 příspěvků 05.06.10 23:10

Ahoj. Neměly jste na mysli tohle?
http://www.harmonie-zdravi.cz/…nsektum-sf-2

Efina
Kelišová 6429 příspěvků 06.06.10 08:24

Ahoj,

já v týdnu koupila v lékárně za 124,– Kč tento přírodní repelent, který lze aplikovat na děti od 3měsíců.

http://www.lekarna.cz/…spray-100ml/

nebo více info zde:
http://www.mosi-guard.com/

Nevím, jestli to bude fungovat, ale nic jiného jsem pro tak malé děti nenašla (mám dceru 10m)… tak uvidíme.. :nevim: (V infu o přípravu od Justu nevidím napsáno, pro koho ho lžz použít, ani přesné složení - slovo repelenty mi fakt nestačí.. :think: )

Hanka1
Extra třída :D 13517 příspěvků 06.06.10 11:51

na kocarku jsem mela ultrazvukovy odpuzovac komaru a hmyzu od Chicca asi za tri stovky a fungoval dobre.

eva76
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 06.06.10 12:09
Hanka1 píše:
na kocarku jsem mela ultrazvukovy odpuzovac komaru a hmyzu od Chicca asi za tri stovky a fungoval dobre.

Hani a kde se to dá koupit? Taky bych něco potřebovala, jak na kočárek, tak do pokoje, jsem si včera všimla, že Elinku už něco kouslo na obličeji :-(

Hanka1
Extra třída :D 13517 příspěvků 06.06.10 12:15

Meli jsme i do pokoje a je to tohle:

http://www.chiccoshop.cz/Catalog.aspx?…

my mame ty ultrasoundy do kocarku na baterie a v pokoji do zasuvky

eva76
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 06.06.10 12:22

díky!

Mispulin
Ukecaná baba ;) 1556 příspěvků 06.06.10 13:45

Ten spray od Justu je: Sprej proti insektům SF2
Katalogové číslo: 5322 Účinná ochrana proti nejrůznějšímu obtížnému hmyzu se skrývá v jediném ručním rozprašovači. Sprej na pokožku i na oděv působí proti komárům, klíšťatům, moskytům, ovádům, mravencům, sviluškám, roztočům, mouchám a dalším nevítaným návštěvám. Intenzivní odpuzovací účinek trvá až 12 hodin. Jeho účinek ověřil Švýcarský tropický institut, což zaručuje působení i v exotických zemích.
Objem: 75 ml

Mispulin
Ukecaná baba ;) 1556 příspěvků 06.06.10 13:46

Jo a divím se že vám fungoval ten UTZ krám do zásuvky od Chicca, nám fakt ne, že by vadný kus???

macicek2
Stálice 61 příspěvků 3 inzeráty 09.06.14 12:51

Mispulin a můžu se zeptat na název toho spreje od JUSTu?? Děkuji :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >