Čím uklízíte, aneb Nechci tam nechat ruce

629
25.11.20 19:06

Čím uklízíte, aneb Nechci tam nechat ruce

Ženské, SOS SOS SOS

konečně odešli řemeslníci (teda jen dočasně), ale dům je plný prachu, špíny, taky jsme neuklízeli, žejo… čím uklidit podlahu, koupelnu, kuchyň (vařilo se pro ně, všude zašlá mastnota), ať na tom nenechám ruce. Koupila jsem Ajaxy na koupelnu (byly levné, no), ale to snad vůbec nemyje.

SOS - co do koupelny, co na zem (je něco lepšího než Cif?), máte zkušenosti s něčím z Lidlu, DM…? Co do kuchyně? Jsem fakt zoufalá.

díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
783
25.11.20 19:11

Mastnotu a tu nejhorší špínu bych vzala jarem a poté octem. Koupelnu jsem se naučila čistit desinfekci a i tím vytiram, akorát na podlahu právě přidávám ještě kapku octa, protože máme lesklé dlazdicky a po všech čistících prostředcích tam zůstávají „mapy“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20226
25.11.20 19:13

Na mastnotu normalni jar, nic jineho nikdy nepomohlo. Pak teda zalezi jaky bordel umyvas, nejaky prach po rekonstrukci musi jit setrit jen vodou ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3168
25.11.20 19:16

Ja na mastnostu kupuju pripravek z Lidlu v oranzove lahvi. Vzdy nastrikam, necham 5 minut pusobit a krasne to pusti. Cena do 40 kc. Myla jsem tim i zapecenou troubu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
803
25.11.20 19:19

Na mastnotu v kuchyni je nejlepsi Smac. Kupuji ho v DM, ale urcite je k sehnani i jinde. Bezkonkurencne nejlepsi odmastovac co je k sehnani v obchodech. Jinak co se tyce octu, tak je to dobra vec. Beru ho jako takovy zaklad, ale spis na takovou tu kazdodenni udrzbu, nebo prelesteni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2701
25.11.20 19:21

Já si nemůžu vynachválit řadu Larrin.
Pevný nervy, já tohle měla před měsícem doma taky 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1143
25.11.20 19:28

Pierre d'Argent, jedla soda s octem, CIF, Clin na sklo, jar, Sanytol a Sidolux. A delam se vsim, nejvic miluju Pierra :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
774
25.11.20 19:30

Na mastnotu v kuchyni bezkonkurenčně z Lidlu (myslím, že je to oranžové). Jinak taky přeji pevný nervi. Já některý lepidlo na obkladackach neumyla do teď (obkládal tchán amatér :roll: ).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24635
25.11.20 19:32

Já jsem vždy tu nejhorší špínu po řemeslnících vzala prvně vodou a pak cokoliv a přidat ocet.
Na mastnotu v kuchyni používám euronu. U na mastnotu na digestoři, kterou jsem vždy pracně drbala stačí stříknout a po chvíli jen setřít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9399
25.11.20 19:36

Na dlazdice ruzovy sprej z Lidlu.
Jinak v podobnych pripadech uklizecku ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4039
25.11.20 19:46

@Aspera Co od Eurony? Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24635
25.11.20 19:54
@bigl píše:
@Aspera Co od Eurony? Díky.
čistič kuchyní 3005
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Everyone
25.11.20 20:12

@darka15
zamest a pak horka voda s octem!

• Citovat
  • Nahlásit
257
25.11.20 20:40

Mám ráda sanytol veškerou mastnotu umyjí sanytolem na kuchyň. No nedám na něj dopustit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
803
25.11.20 20:49
@Madohovoho píše:
Mám ráda sanytol veškerou mastnotu umyjí sanytolem na kuchyň. No nedám na něj dopustit :lol:

Sanytol jsem koupila nedavno, protoze Smac nemely a Sanytol byl v akci. Krasne voni, na otirani ciste linky dobry, ale jako odmastovac absolutne k nicemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat