@JiříkMazlík odstín maji poněkud tmavší než já, ale na tom nesejde, já jsem schopna vyjít s kýmkoliv… Ale tihle si ve mě tu nenávist vybudovali sami
Nicméně vyhrotilo se to tu natolik, že jsem volala makléři, který je má ve středu přijet konfrontovat (údajně se mu ozvala ještě jedna paní z baráku, zřejmě ta nad nimi, že jsou opravdu hodně hluční) tak třeba nebude zásah do trubek třeba a buď jim domluví nebo třeba Kočovníci protáhnou o dům dál
@JiříkMazlík odstín maji poněkud tmavší než já, ale na tom nesejde, já jsem schopna vyjít s kýmkoliv… Ale tihle si ve mě tu nenávist vybudovali sami

Nicméně vyhrotilo se to tu natolik, že jsem volala makléři, který je má ve středu přijet konfrontovat (údajně se mu ozvala ještě jedna paní z baráku, zřejmě ta nad nimi, že jsou opravdu hodně hluční) tak třeba nebude zásah do trubek třeba a buď jim domluví nebo třeba Kočovníci protáhnou o dům dál