Čínské instantní polévky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.11.21 21:12

Čínské instantní polévky

Ahoj holky jak to máte se stravováním v těhotenství :oops: Já se hlídám abych jedla zdravěji ale občas mám strašnou chuť na čínskou polévku občas no skoro každý den :lol: Co myslíte uškodí? :roll: A mám tu někoho kdo je jí skoro furt a má taky takhle podivné chutě? :hug: A to čekám holčičku :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6043
19.11.21 21:13

Ano, uškodí. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1002
19.11.21 21:13

Já je mám ráda a i v těhotenství jsem si občas dala..řekněme tak jednou za 14 dní :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23576
19.11.21 21:14

Je to taková chemie, že bych to nejedla ani jako netěhotná. Vyjímečně jo, ale denně fakt ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18809
19.11.21 21:16

Ne, neuškodí.

škodilo by kdyby si nejedla nic jiného, než čínské polívky, ale není to nic jedovatého.

Je to hodně slané a je v tom spousta tuků, včetně těch trans nasycených. Dej si k tomu zeleninu a vajíčko, abys to trošku vykompenzovala a prostě to nejez často.

Příspěvek upraven 19.11.21 v 21:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7282
19.11.21 21:16

Měla jsem v těhotenství takové stravovací návyky, že se divím, že jsem to přežila a porodila zdravé dítě. Čínská polévka sice není výkřik bio stravy, ale pochybuju, že Ti uškodí, když si ji občas dáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26462
19.11.21 21:21

Jednou za cas to nevadí, každý den to nebude nic moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2035
19.11.21 21:24

Každý den bych to asi nejedla. Nezabije tě to, ale nic ti to nedá. Mně třeba bylo do 5 měsíce tak zle, že jsem přežívala na popcornu a jsme s dcerou obě zdravé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2584
19.11.21 21:28

Ha. Sezrala jsem v tehotenstvi tak sto. A davala jsem si do nich korbaciky. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3088
19.11.21 21:30

Jako neni to buh vi co, obzvlast denne, co to zkusit nejak nahradit? Muzes si doma udelat normalne ryzove, nebo nejake jine nudle a k tomu omacku, nebo je jen treba povarit treba s nejakym bujonem bez glutamatu, korenim nebo tak…to by podle me bylo reseni…,ale dite nejspis prezije i ty eckovy polivky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.21 21:32
@Anonymní píše:
Ahoj holky jak to máte se stravováním v těhotenství :oops: Já se hlídám abych jedla zdravěji ale občas mám strašnou chuť na čínskou polévku občas no skoro každý den :lol: Co myslíte uškodí? :roll: A mám tu někoho kdo je jí skoro furt a má taky takhle podivné chutě? :hug: A to čekám holčičku :lol:

Já zase cpu gumový medvídky po kilech od nějakýho 14tt a prostě si nemůžu pomoct, snad to porod vyřeší za mě :oops: Anonymně, protože o těhotenství nikdo neví ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.21 21:34

Holky já je nejím každý den mám ji tak jednou do měsíce :D Ale kdybych mohla tak je jím každý den :srdce: Proto se ptám mám neuvěřitelné chutě na ní prostě furt :nevim: Ale jak vidím je váš tu hodně :andel: Tak vím že mi to neublíží když prostě mám tu chuť si to dát víckrát a vykompenzovat to tou zeleninou a ovocem :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
102
19.11.21 21:35

Tak nejsou zdravý, ale když si na chuť dáš jednu týdně, nic se nestane. Já teda jedla cokoliv, na co jsem měla chuť, ať je to zdravý nebo ne a obě s malou jsme ok..jen jsem hold přibrala no. :D U mě platilo, že doma musí být zásoby sladkého a přítele jsem posílala pro čerstvé makovky a balené maliny. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1306
19.11.21 21:38

Já bych je v těhotenství nejedla, ale nejím je ani normálně. Nicméně jestli máš na čínskou polívku fakt neodolatelnou chuť, tak si ji dej. Jednorázově žádnou velkou škodu nezpůsobí. Ony ty coly, párky, piškoty, dorty nebo čím vším se to spousta těhotných živí taky nejsou zrovna příklad zdravé stravy, že jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6372
19.11.21 22:02
@Anonymní píše:
Ahoj holky jak to máte se stravováním v těhotenství :oops: Já se hlídám abych jedla zdravěji ale občas mám strašnou chuť na čínskou polévku občas no skoro každý den :lol: Co myslíte uškodí? :roll: A mám tu někoho kdo je jí skoro furt a má taky takhle podivné chutě? :hug: A to čekám holčičku :lol:

Denně čínská polévka a hlídáš se, abys jedla zdravěji? A co jsi doteď jedla? Dehet s poloniem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat