Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@Kacak16 no od druhého screeningu jsem defakto jen ležela a okolo 32tydne krvácela a byla na střídačku v Nemocnici po 4 jsme se dohodli že si mě tam už nechají dokonce a za pár dní hrozný krvácení to se zastavilo a hnali mě na CS že příště by to mohlo být ještě horší. No malej se narodil 35+4 měl 2800g což je hodně na ten týden a císař proběhl v pohodě s částečnou narkózou (epidurální) jen velká krevní strata měla sem tam placenty dokonce dvě ale obešla sem se bez transfuze. S Malim jsme byli týden v nemocnici měl že začátku jen sondičku n jídlo protože jak byl nedonosenej nezvládl se nakojit pořádně ale to během chvíle natrénovala šli jsme domů byl hrozně šikovnej a pořád je 😍 😍 😍
@Setkub ahoj, muzeme si napsat mam to same a stejny tyden
![]()
Promin nevim jak smazat! Nejde mi to ![]()