Císařský řez s vcestnou placentou

Napsat příspěvek
Velikost písma:
164
16.4.24 12:01

@Kacak16 no od druhého screeningu jsem defakto jen ležela a okolo 32tydne krvácela a byla na střídačku v Nemocnici po 4 jsme se dohodli že si mě tam už nechají dokonce a za pár dní hrozný krvácení to se zastavilo a hnali mě na CS že příště by to mohlo být ještě horší. No malej se narodil 35+4 měl 2800g což je hodně na ten týden a císař proběhl v pohodě s částečnou narkózou (epidurální) jen velká krevní strata měla sem tam placenty dokonce dvě ale obešla sem se bez transfuze. S Malim jsme byli týden v nemocnici měl že začátku jen sondičku n jídlo protože jak byl nedonosenej nezvládl se nakojit pořádně ale to během chvíle natrénovala šli jsme domů byl hrozně šikovnej a pořád je 😍 😍 😍

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
164
16.4.24 12:01

@Kacak16 kdyby tě něco zajímalo klidně se ptej 🙂

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
68
14.5.24 17:20

@Setkub ahoj, muzeme si napsat mam to same a stejny tyden 8o 8o 8o

Promin nevim jak smazat! Nejde mi to :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková