Čištění sedaček, koberců a matrací. Jak poděkovat mladému pánovi?

29.5.20 07:00

Čištění sedaček, koberců a matrací. Jak poděkovat mladému pánovi?

Ahoj holky, dámy, kamarádky.
Přemýšlím nad tím druhým dnem a stále nevím jak na to, třeba mi poradíte?
Na základě doporučení tří přátel z Facebooku, jsem si pozvala mladého a sympatického pána na strojní čištění sedačky, dvou menších koberečků v dětském pokoji a pročůrané matrace od malého. Nikdy bych nevěřila, co za špínu se dá vytáhnout z dva roky staré sedačky. U koberců jsem to trochu i čekala, ale z té sedačky mám neuvěřitelnou radost. Manžel jako alergik také. Ale proč to celé píšu?
Napadlo mě, jelikož jsem si s pánem dost rozuměla, byl milý, vstřícný, slušný, i komunikativní, rychle reagoval na mou poptávku a přijel včas, tak bych mu ráda zveřejnila někde v novinách poděkování. Bavili jsme se o tom jak na něj dopadla karanténa. Dva měsíce doma a bez zakázek, což může být likvidační. myslíte že když mu nechám zahrát písničku v rádiu ve správný čas a odkazem na jeho služby i kontaktem, že by mu to udělalo radost a třeba i přineslo nové zákazníky?
Musíme si pomáhat, což nám Korona asi chtěla také ukázat jako fajn lidskou vlastnost.
Jak byste mu poděkovali vy aby mu to udělalo radost nebo i nové zakázky?
Zatím mě nic lepšího krom Facebooku a rádia nenapadá.
Natálie :srdce:

edit adminem - umazán odkaz na firemní facebookový profil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3988
29.5.20 07:34

Bože jen to ne. Není větší trapárna, než mu nechat zahrát v rádiu. Raději mu nabídni sex a dobrý hovězí burger. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
811
29.5.20 08:13

Já myslím, že nejlepší je ho vychválit na všech soc. sítích a různých diskuzních forech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.20 11:07

Asi máte pravdu, soc. sítě by mohli stačit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama