Cizí člověk na mém pozemku!

Napsat příspěvek
Velikost písma:
211
11.12.23 14:50
@Lucka9292 píše:
@easydrink tak jsem to teď zkoumala a jsi na omylu, na zemědělské pozemky, které vlastní fyzická osoba, nikoli právnická, či stát, vstupovat skutečně bez souhlasu majitele nesmíš. Jde o narušení vlastnických práv, manžel mi to teď říkal a našla jsem to i v zákoně.

To má tvůj manžel pravdu, stanovuje tak zákon o ochraně přírody a krajiny. Nicméně v takovém případě by tam měl mít vlastník cedule s upozorněním, že je tam zákaz vstupu, případně to mít ohrazené.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
118
11.12.23 17:11

@easydrink jasný, ale když se tam lidi chovají slušně, tak s tím není problém…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat