Reklama

Clostik, Pregnyl, ovulace a Utrogestan

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

simusiacik
Kecalka 197 příspěvků 23.02.17 16:18
Clostik,pregnyl,ovulace a utrogestan

Ahoj holky,

Minuly cyklus na ľavom vaječníku 2 foliky, nic z toho… Dnes 12 dc po clostile (3-7 dc) folik na pravej strane 21 mm ( vcera mal 18 mm ), pichli mi pregnyl 5000 a dostala som utrigestan. Chcem sa opytat na vaše skusenosti, mal niekto taky folik? Pride ovu po pregnyle urcite? A kedy priblizne? Dr vravela 12-24 hodin… A utros mam brat od 16 dc, nie je to skoro?

Dakujem za rady a skusenosti, kiež by sa to uz podarilo… Spermio inak 1* :roll:

Reklama

Reakce:

Bobby
Extra třída :D 14018 příspěvků 23.02.17 16:24

@simusiacik nemusis vedet kdy presne prijde…Urcite do 36hodin…proste se ted par dni snazte..na 95% po pregnylu prijde…utrogestan se tak bezne nasazuje, takze v tom problem urcite neni…

simusiacik
Kecalka 197 příspěvků 23.02.17 17:15

@Bobby cize snaženie dnes, zajtra a v sobotu… No uvidime :roll: tak ak sa utros takto dava bezne tak pohoda, ja som ho nikdy nemala, tak preto sa pytam :nevim:

Nadrinka
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 23.02.17 21:24

@simusiacik jsme na tom podobně, ale já jsem dnes už 16DC, folikul měl 20mm, Dr.mi pichla Pregnyl takže dnešní snažení máme za sebou a dva dny následují si to pojistime. Od 20DC mám nasazený Gynprodyl na prodloužení luteální fáze, aby se mělo mimco případně čas zavrtat :) držím palce, ať brzo najdeme //

simusiacik
Kecalka 197 příspěvků 24.02.17 13:16

@Nadrinka no my mame vcerjaise a dne scestujeme domov, takze az niekedy v noci… ked vobec :D ale musime, nesmiemem to rpemeskat..prave neviem, ci ta ovu naozaj nastane skoro nic necitim, ale bude verit, ze po pregnyle 5000 nastane :nevim: ja mam brat od 16 dc utrogestan, minule mi ho nedala…tak som zvedava..je to alchymia :poblion: ale aspon, ze manzel je upln v poriadku

Nadrinka
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 24.02.17 17:08

@simusiacik přítel jde na spermiogram 1.brezna, takže budu chytřejší jestli si dělat naděje, nebo ne. Snažení nám vyjde tak tak, jelikož v neděli bychom už měli abstinovat právě, kvůli vyšetření. Přítel již jedno dítě má, ale už je to 10 let, takže jistého nemáme nic :roll: věřím, že bude v pořádku a brzo se nám zadari :)

Nadrinka
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 24.02.17 17:30

Ahojte snažilky, s přítelem se snažíme již 11 měsíc, včera jsem byla u Dr. našla folikul 20mm, pichla mi Pregnyl a je na řadě snažení. Včera, dnes a zítra. Sleduje si některá z vás čípek? Moc se v tomhle nevyznám, ale dnes je jakoby natekly, měkký… Je před nebo po ovulaci? Teplota dnes byla ještě nízko viz graf, moc díky za odpověď :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama