Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
jo - akinorev -
u nás jsou školky natřískaný (státní i ta soukromá).
V odděleníčku bývá 30 dětí s tím, že některé občas stůňou spíš v „maláčcích“. Ve velikánech bývají v hojném počtu.
A učitelka je tam ráno většinou sama např. od 6 do 10. Pak jsou tam nějakou dobu obě naráz, a odpoledne zase ta jedna odchází (nevím v kolik), a zůstává tam jen jedna.
Ta, co je tam sama ráno, to má o to horší, že ráno tam jsou všichni, zatímco odpoledne už někteří odešli „po O“.
Tak.
U nás se matky o místo ve školce perou
SKORO ![]()
pitrísku prosím to mi teda písni sz kde je ta školka fakt by mě zajímalo kde maj tu drzost vybírat peníze za horší služby než nabízí státní