Co byste očekávali od soukromé školky

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1293
28.2.09 21:55

jo - akinorev -
u nás jsou školky natřískaný (státní i ta soukromá).
V odděleníčku bývá 30 dětí s tím, že některé občas stůňou spíš v „maláčcích“. Ve velikánech bývají v hojném počtu.
A učitelka je tam ráno většinou sama např. od 6 do 10. Pak jsou tam nějakou dobu obě naráz, a odpoledne zase ta jedna odchází (nevím v kolik), a zůstává tam jen jedna.
Ta, co je tam sama ráno, to má o to horší, že ráno tam jsou všichni, zatímco odpoledne už někteří odešli „po O“.
Tak.
U nás se matky o místo ve školce perou :lol: SKORO :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
437
1.3.09 08:46

pitrísku prosím to mi teda písni sz kde je ta školka fakt by mě zajímalo kde maj tu drzost vybírat peníze za horší služby než nabízí státní

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1293
1.3.09 17:45

malvíno - posláno :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek