Čekat, nebo jít zase pro injekci na gyndu?

Anonymní
13.7.20 23:12

Co dál dělat?

Potřebovala bych poradit. Do dubna jsem měla menstruaci pravidelnou. V březnu jsem byla na cytologii a vše v pořádku. V dubnu přišla ms 25.4 a pak čekám 25.5 a nic jen 17-19.5 špinění takový jakoby sliz hnědý. Tak jsem čekala kdy teda ms dorazí, protože mi bylo fakt blbě a bolelo břicho. Křeče do břicha jak před ms. Měsíčky nepřišly a na testu jedná čárka. Další ms má přijít v červnu tak jsem čekala.25.6 zase nic. Tak jsem šla 26.6 na gyndu, že nemám už dva měsíce menstruaci. Doktorka mi píchla injekci a šla jsem domů.28.6 jsme jely s přítelem na návštěvu a něco ze mě vyšlo i s krví. Tak jsem si vzala vložku. Takovej černej kus sliznice -prý je to stará krev, která neodtekla a srazila se říká mi kamarádka. No tak teď přijde aspoň ta nová světla krev, říkám si a ono druhý den špinění a pak zase nic. Takže co teď? Zase čekat do MŠ na 25.7 nebo jít zase pro injekci na gyndu? Břicho bolí jak před ms, průjem mám a test má zase jen jednu čárku, takže ho vyhazuju a dělat další nebudu. Volám do ordinace a doktorka má 14 dní volno, takže až příští pondělí se snad už dozvím více. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1144
13.7.20 23:24

Na gyndu. Nikoli pro další injekci, ale pro pořádný vyšetření.

A mám dojem, že doktoři za sebe celkem standardně dělají záskoky, takže pokud má tvoje doktorka volno, někdo jiný buude brát její pacienty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24978
14.7.20 06:26

Dělala ti utz? Může to být cysta, cokoliv :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14852
14.7.20 07:25

Určitě na gyndu a zkusila bych jít k záskoku. Možná ti víc poradí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.7.20 19:18

Pokračování č.2

Tak jsem byla na gyndě znovu a prý na ms to nevypadá a cysta tam žádná není. Prý něco vidí, dal mi injekci na ms a do deseti dnů má ms přijít. A vzaly mi krev..toť vše a v pátek mám volat na výsledky :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.7.20 19:21

@Mava na ultrazvuku všechno v pořádku. děloha v avf což nevím co je, ale cystu tam neviděl.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama