Poradna zdravého obouvání
Ing. Eva Žáková
v praze uz snih slezl tak jezdime… ja tlacim kocar a klara jede..na kopce a blizko silnic mam po ruce voditko a podle situace tahnu nebo brzdim..
na helmu zvykame odmala na cyklosedacce a brzy zacne klara jezdit na kole bez slapek, tam uz si to bez helmy neumim predstavit…
Tak Vítek ty první měsíce,co začal chodit,byl pořád otlučený,že jsem mu ji chtěla nasadit už i doma
![]()
Alfa píše:ka-tka píše:ještě ne..ale chystáme se
Vy uz jezdite????U nas jeste metry snehu![]()
Ale jo, dneska do školky už na kole
.
Jenom k té fotce - přilba by podle mě měla být nasazená o dost víc směrem do čelíčka, aby byla funkční (chtěla jsem psát původně o chlapečkovi, ale koukám, že mám na výběr jen Klárku a Markétku
, no vlastně ta by byla na motorku asi krapet malinká
).
Lentilko, ja vim, jeste to stelujem, ale klouze ji to prave po te cepici…bez ni to bude lepsi… ale zkousela jsem to a z hlavy ji dozadu nepada…
Taky pozoruju, že nám to ujíždí takhle dozadu. Ale to jenom prvorozenci, druhorozenec začal (včera) drandit na motorce bez helmy. Je fakt, že na odrážedle je opřilbené dítě k vidění málokdy (ale jak se mi snažil vyjet po schodech z pekárny, tak jí zřejmě vážně bude třeba
).