Co dát miminku do kočárku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MisulkaP
Kecalka 181 příspěvků 20.01.19 16:09
Co dát miminku do kočárku

Holky na začátku května se nám narodí miminko, chci se zeptat co mu dát do kočárku pod něho na tu matraci? A pod hlavičku?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7480 příspěvků 20.01.19 16:10

Nějakou lehkou deku, já synovi dávala rychlozavinovačku akorát sem ji nezapínala… Pod hlavu látkovou plenu.

scentini
Závislačka 3574 příspěvků 20.01.19 16:12

Ja davala hnizdecko.

MisulkaP
Kecalka 181 příspěvků 20.01.19 16:13

@Kriss Tina já jsem Praveze našla na internetu toto že by to dávala pod něho aj pod hlavičku nevypadá ten polštářek nějaký naducany

Uživatel je onlineKáťa19
Echt Kelišová 8813 příspěvků 18 inzerátů 20.01.19 16:16

@MisulkaP doporucuji koupit perovou zavinovacku, je to idealni :palec: bude mu v tom nejprijemneji, pod hlavicku se dava latkova plenka, precti si vyhody perove perinky, je to skvela vec :palec:
 http://www.bejbykurz.cz/…zky-perinky/

V lete na ni bude pouze lezet, budes ji pouzivat jak doma,tak v kocarku a detatko bude spokojene, fakt si to precti, nedam na ni dopustit :hug: :srdce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17700 příspěvků 13 inzerátů 20.01.19 16:18

@MisulkaP Kdyz bylo teplo, měla jsem tam látkovou plénu nebo povlak z klasicje zavinovacky jako prosteradlo. Když bylo chladno (dubnové dite) tak leželo na rozepnutem fusaku (kterým jsem ho dle potreby prikrivala) nebo bylo zavinute v dece z ikei.

Uživatel je onlineKáťa19
Echt Kelišová 8813 příspěvků 18 inzerátů 20.01.19 16:22

Sezenes pripadne i na bazarkach
https://www.emimino.cz/bazar/hledani/?…

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7480 příspěvků 20.01.19 16:24

@MisulkaP tohle neznám, ta podložka je jedno jakou tam dáš, stačí prostěradlo když bude horko. Ten polštář bych miminku nadávala, syn má tenhle placaty ve 3 letech do školky, to je u miminka zbytečnost

podaji
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 2 inzeráty 20.01.19 16:26
@Svistice píše:
@MisulkaP Kdyz bylo teplo, měla jsem tam látkovou plénu nebo povlak z klasicje zavinovacky jako prosteradlo. Když bylo chladno (dubnové dite) tak leželo na rozepnutem fusaku (kterým jsem ho dle potreby prikrivala) nebo bylo zavinute v dece z ikei.

Naprosto stejně :mrgreen:

Medičkaa
Kecalka 263 příspěvků 11 inzerátů 20.01.19 16:29

koupila jsem v pepcu pár hezkých obrázkových plen za pár korun a ty jsem povlékala na matraci od kočárku, přes jaro a léto to bohatě stačilo

Jogrr
Závislačka 4522 příspěvků 20.01.19 16:32

Mam lednove dite, “dno kocarku” jsem povlekla do frote prosteradla a na tom uz byl jen ve fusaku.
Nebyl blinkaci, plinku pod hlavu jsem nedavala do kocarku nikdy.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 20.01.19 16:44

Me se mala na klasicke plince dost potila, nemela tam nic a podle me ji bylo takhle nejlip, asi bych dala klasicke bile prosteradlo co se davalo driv na postele. Ale narodila se v prosinci tak v lete uz mela pul roku. V zime mela pod sebou deku, kterou jsem vytvarovala do tvaru hnizdecka a mela na sobe fusak, pak kombinezu z tesca ta byla skvela a deku

Renca8
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 20.01.19 16:45

Vsak sama pak uvidis az budes kocarkovat co maji ostatni v kocarkach

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 3378 příspěvků 20.01.19 16:52

Já jsem nedávala nic, měla jsem jen slabé prostěradlo a plenku pod hlavou. Malému bylo v létě už půl roku, pak ve sporťáku jsem to neřešila, v něm máme pratelnou podložku.

Maci1987
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 21.01.19 01:24

Mám také květnového syna a jen jsem mu povlékla matraci do napínacího prostěradla a na to jsem ještě dala jednu velkou tetra plenu s obrázky (pro případ nehody). Polštář jsem do kočárku nikdy nepoužila a ani zavinovačku (když se syn narodil, tak byly už šílená vedra), jen když bylo v létě chladněji, tak jsem ho více oblékla a dala mu deku :palec: Pak na podzim jsem měla lehký fusak, do kterého jsem ho dávala v chlupatém overalu, když se víc ochladilo tak jsem ještě přidala deku a když už byla fakt zima, tak jsem dala zimní teplý fusak ;) Mně přijde, že je lepší víc vrstvit, protože to počasí je fakt jako na houpačce a vždycky je lepší přidat nebo odebrat vrstvu, než aby dítě bylo přehřáté, nebo podchlazené :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >