Co dělat při teplotě po revizi

10
26.7.21 17:31

Co dělat při teplotě po revizi

Zdravím holky,
Chtěla bych se zeptat jsem 4 týdny po ukončení těhotenství v 21.tydny z důvodu VVV. ukoncene revizi
Na pohotovosti jsem byla od té doby už dvakrát. Jednou kvůli prsum a podruhé včera. Po 4 týdnech přišla menstruace. Dost silná, bolestivá. Pichalo mě v levém boku u Třísla, raději jsem jela. Mám od včerejška teplotu 37,2. Paní doktorka dělala ultrazvuk a uvnitř vše v pořádku. Jelikož to bylo naše první a velmi chtene miminko, mám pořád naději že budeme mít co nejdříve novou lásku. Chci se zeptat jestli je taková teplota podle vás v pořádku, protože některé články tady mají konec že z toho byl zánět. Děkuji moc za odpověď a mox zdravíčka přeji :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25916
26.7.21 18:41

Tak u lekare jsi byla. Proc se ptas laiku, jestli je takova teplota v poradku? Asi budes muset pockat, jestli se z toho neco vyvine nebo ne. Ale zadna vysoka teplota to tedy neni, rekla bych, ze to odpovida tvemu stavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
26.7.21 18:43

@mroe děkuji;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42528
26.7.21 18:44

Mrzí mě čím sis prošla. Bolí tě podbřišek popřípadě čípek? Já měla zánět bez teploty ta přišla až déle.
Jakou teplotu si mívala třebas před rokem v létě. Já mám při vedrech 37°C normálně. Držím ti palce, ale pokud dr udělal utz, tak vy to mělo být ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
26.7.21 18:47

@Ginuš Právě že vždy normálně 36,6. Bolest mám jako při silnější menstruaci, takový tlak v podbřišku,
ale ne stále, ale chvilemi. Vím možná plasim, možná mám blbé otázky, ale jelikož to byla velká rana, velká ztráta a bolest raději se zeptám. Taky se uklidňuju tím že by to na ultrazvuku paní dr poznala a že jen zbytečně plasim. Děkuji moc za odpověď a milý přístup :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42528
26.7.21 18:55

@Ireen01 není zač. Já zánět poznala při sedání, divně mě tlačil čípek. Může to být stresem, neumím si tvoji ztrátu ani představit. Přeji ti jen to dobré :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
26.7.21 18:58

@Ginuš To nemám takový pocit, doufám že jsou to jen bolesti při té menstruaci, na to že bude silná jsem se připravovala, ale tím že mám naději na novou lásku hlídám se občas asi až moc.
Když se zeptám možná blbě, zánět by vyšetřením poznala že? Nebo vyšetřením z krve?
Děkuji moc, věřím že už to zle mám za sebou. Děkuji za úžasný přístup :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42528
26.7.21 21:46

@Ireen01 zánět pozná. U mě dělala vnitřní utz a myslela jsem si, že se poo bolestí. Mám za sebou 6 revizí a MS po byla někdy hodně silná a bolestivá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
26.7.21 21:49

@Ginuš panebože to snad ne, to mi je hodně upřímně lito! Vážně. Mě byl teda ultrazvuk nepříjemný ale ne bolestivý.
Děkuji strašně moc za rady, vážím si toho :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42528
26.7.21 23:54

@Ireen01 není zač. U mě se vše v dobré obrátilo a mám 2 děti. Někdy musíme prostě trochu víc zabojovat. Kdyby se ti cokoliv zdálo divné, raději zajeť na kontrolu :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
27.7.21 10:15

@Ginuš Přesně tak, občas hold to člověk má v tom osudu, ale zase si toho váží o to více. Věřím že mi to štěstí taky mít budeme. Jsem ráda že za taková muka tě potkalo dvojí štěstí :andel: děkuji moc, určitě to nechci podcenit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat