Podpora vývoje dvouměsíčního miminka

2.9.19 14:26

Co delat s dvoumescnim miminkem ?

Dobry den, je to moje první miminko tak proto moc nevim co s nim mam delat a v okoli nemam zadnou maminku. Co mam tak delat s dvoumesicnim miminkem, abych mu pomohla ve vyvoji nebo naopak neco nezanedbala? Ja vim ze na internetu je rad plno, ale radsi si necham poradit od zkusenejsich :) Nebo jak vypada /vypadal Vas bezny den s dvoumesicnim mimcem :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

154
2.9.19 14:30

Co jsem dělala já - dávala dítě na bříško průběžně a čas většinou trávila venku s ním v kočárku na procházkách, neměl rád, když kočárek stál, tak jsem nachodila dost km…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.9.19 14:30

Tak s dvoumesicnim miminkem jsem nedelala myslim nic :lol: prospi denne asi 20 hodin a v tech zbylych se musi najist, prebalit odrihnout a umyt, ne :lol: kdyz me teda popadl rozvojove pnuti, tak jsem mu delala masazicku a nunala jsem ho. Jinak poctive 2× denne na prochazku. Neboj, stihnes vsechno, zatim odpocivej nebo si delej svy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57392
2.9.19 14:35

@RockFous nic, spala, kojeni, kakani, prebaleni, spani, kojeni, kakani, prebaleni a porad dokola. Co chces delat s dvoumesicnim. A vychazky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
573
2.9.19 14:35

Take myslim, ze jsem s dvoumesicnim miminem nedelala nic :mrgreen: jen spalo, jedlo, prebalit, umyt, s kocarkem na prochazku, chrastidlo do ruky, otacet na brisko :nevim: jinak jsem doma uklizela, zahradnicila a tak, to byly casy :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13146
2.9.19 14:42

S 2 měsíčním sem teda nedělala nic, max občas položit na břicho aby si cvičil záda :D ono je ještě nic nezajímá :D s tím se prostě leží, chová, kojí občas se de projít ven, ale žádnou velkou aktivitu neplánuj. Počkej tak měsíc, kolem těch 3 měsíců už je začínají zajímat hračky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.9.19 14:51

Muj kamarad takovym miminum rika vegetativni hmota :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
626
2.9.19 14:56

Především buď ráda, že nebrečí od rána do večera (jak zde píší některé holky). Neboj, dělej to, co tady radí holky a užívej si zatím volného času a miminka. Rostou jako z vody…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7250
2.9.19 16:48
@Kriss Tina píše:
S 2 měsíčním sem teda nedělala nic, max občas položit na břicho aby si cvičil záda :D ono je ještě nic nezajímá :D s tím se prostě leží, chová, kojí občas se de projít ven, ale žádnou velkou aktivitu neplánuj. Počkej tak měsíc, kolem těch 3 měsíců už je začínají zajímat hračky :D

Souhlas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.9.19 17:18

Ja na nej (uz od narozeni) hodne mluvila a delala na nej ruzny xichty, diky tomu se v 8 tydnech na me uz casto vedome usmival, to bylo super :* nosila sem obcas v satku doma, a chodili jsme kazdy den ven v kocaru ci satku, nakoupit nebo se jen tak projit. Taky sem ho ruzne hladila nebo mu lehce cvicila s ruckama a s nohama. Ukazovala mu hracky. Lehla si na gauc, sledovala film a mela jsem ho polozenyho briskem na sobe. Taky jsem ho davala hodne na bricho na podlozku, aby pasl koniky. A predevsim porad v jednom kuse kojila.. Zalezi jak moc ti spi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1032
2.9.19 17:26

Jeste jsme cvicili na velkem mici. Lezela na brise, drzela jsem ji v kyclich a pohupovala podle basnicky.
Dopredu a dozadu, ja nespadnu na hlavu.
Doprava a doleva, je to velka zabava.
Kolecko ja udelam, uz to umim skoro sam.
I lezatou osmicku, mamko, mam to v malicku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.9.19 17:52

Doporučuju knížku Rozvíjej se děťátko. Je tam spousta obrázků, informací o vývoji v konkrétních obdobích, tipy, cviky. Když jsem měla první miminko, hodně mi pomohla.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama