Co dovolíte tchýni?

Anonymní
9.11.20 19:39

Co dovolíte tchýni?

Když jste na návštěvě u tchýně nebo ona u vás, co ji dovolíte a co už je podle vás přes čáru? Myslím tím starání se o miminko. Přebalování, krmení, koupání,…? (nevím jakou zvolit kategorii tématu) :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5169
9.11.20 19:40

Nic z toho nedělá, a ani dělat nebude. Hraje si, Toť vše. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12095
9.11.20 19:41
@Anonymní píše:
Když jste na návštěvě u tchýně nebo ona u vás, co ji dovolíte a co už je podle vás přes čáru? Myslím tím starání se o miminko. Přebalování, krmení, koupání,…? (nevím jakou zvolit kategorii tématu) :lol:

Prozradis nam, co dovolis svoji mame? Babicka jako babicka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1156
9.11.20 19:43

Tedy, tohle mi hlava nebere! „Dovolit babičce nakrmit vnoučata“. Omlouvám se za hrubší výraz, ale takto se může chovat jenom kr.. va nebeská.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8427
9.11.20 19:45

Napis, co konkretne se u vas deje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17458
9.11.20 19:45

Kojeni by asi bylo divný, jinak je divný tvůj dotaz. Proč by si nemohla babička přebalit mimčo, když po tom touží? Myslíš, že to ho uhrane? Byla máma stejně jako ty a vypiplala tvého manžela, ale na tvoje dítě už dost dobrá není…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1956
9.11.20 19:46

To myslíš vážně??? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5169
9.11.20 19:46
@Alriga píše:
Tedy, tohle mi hlava nebere! „Dovolit babičce nakrmit vnoučata“. Omlouvám se za hrubší výraz, ale takto se může chovat jenom kr.. va nebeská.

Tak třeba moje dcera od nikoho jinyho krmit nechce než ode mě.. Takže by se babičky mohly stavět třeba na hlavu.. To samé s přebalováním. Ale my když někam jedeme tak jsme najezeny, a holka čerstvě přebalena..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13975
9.11.20 19:48

Tchyně nic nedělá, nechce.
Moje mamka u sebe všechno u nás nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
820
9.11.20 19:50

Dovolím tchyni co bude chtít ohledně péče o děti. Nevidim v tom problém. Jak už tu někdo psal výše, starala se manžela není důvod ji nevěřit. Jen si to musela osahat, po tolika letech.Je to čistě na ni, co chce dělat. Nenutim ji a nezlobím se, když zrovna nechce. Hlavne, ať si vnoučata užívá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1156
9.11.20 19:51
@mackA159 píše:
Tak třeba moje dcera od nikoho jinyho krmit nechce než ode mě.. Takže by se babičky mohly stavět třeba na hlavu.. To samé s přebalováním. Ale my když někam jedeme tak jsme najezeny, a holka čerstvě přebalena..

Tak ale to není tak, že bys jí „dovolovala“, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 19:52

Moje mamka jen pochová a přebalí, když ji poprosím. Nehrne se do ničeho sama a to malýho zbožňuje. Tchýně je pravej opak. Ta dělá všechno a bez zeptání. Proto se ptám, jestli by vám to vadilo nebo vůbec. :nevim: Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
14573
9.11.20 19:53

Jak dovolit - ty chceš něco zakazovat člověku výrazně staršímu a zkušenějšímu než ty?

Z jaké pozice? Protože si porodila dítě - to ona taky. A těch zkušeností s dětma má v tuhle chvíli patrně výrazně více než ty.