Co k jídlu pod stan, když je vedro?

6263
11.7.13 19:00

Co k jidlu pod stan, kdyz je vedro?

Ahoj vsichni,
prave pisu manzelovi seznam co nakoupit na vikend. Bere deti pod stan. Detem je 2,5 a necelych 5. Normalne s sebou berem chleba a na nej tvrdy syr, salam, marmeladu do chladici tasky. Zamrazime maso taktez do chladici tasky a vecer udelame na grilu. Takto vydrzi i jogurty. Proste ten prvni den se to chladi od zamrazeneho, noc to prezije a druhy den se to doji a jede se domu.
Jenze ted tu jsou strasna vedra, v te chladici tasce bude 30 stupnu po pul dni :lol:. Mate nejake napady, co trvanliveho jim nabalit s sebou? Musi se najist muz a dve deti, dva dny.
Diky za kazdy napad.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6945
11.7.13 19:05
@teredes píše:
Ahoj vsichni,
prave pisu manzelovi seznam co nakoupit na vikend. Bere deti pod stan. Detem je 2,5 a necelych 5. Normalne s sebou berem chleba a na nej tvrdy syr, salam, marmeladu do chladici tasky. Zamrazime maso taktez do chladici tasky a vecer udelame na grilu. Takto vydrzi i jogurty. Proste ten prvni den se to chladi od zamrazeneho, noc to prezije a druhy den se to doji a jede se domu.
Jenze ted tu jsou strasna vedra, v te chladici tasce bude 30 stupnu po pul dni :lol:. Mate nejake napady, co trvanliveho jim nabalit s sebou? Musi se najist muz a dve deti, dva dny.
Diky za kazdy napad.

vždyt sdneska byla zima

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17014
11.7.13 19:06
@tumpach píše:
vždyt sdneska byla zima

A má bejt celej víkend, takže zabal svetry :mrgreen: :mrgreen: :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6945
11.7.13 19:06
@teredes píše:
Ahoj vsichni,
prave pisu manzelovi seznam co nakoupit na vikend. Bere deti pod stan. Detem je 2,5 a necelych 5. Normalne s sebou berem chleba a na nej tvrdy syr, salam, marmeladu do chladici tasky. Zamrazime maso taktez do chladici tasky a vecer udelame na grilu. Takto vydrzi i jogurty. Proste ten prvni den se to chladi od zamrazeneho, noc to prezije a druhy den se to doji a jede se domu.
Jenze ted tu jsou strasna vedra, v te chladici tasce bude 30 stupnu po pul dni :lol:. Mate nejake napady, co trvanliveho jim nabalit s sebou? Musi se najist muz a dve deti, dva dny.
Diky za kazdy napad.

ty nejdedě??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6945
11.7.13 19:06
@araw píše:
A má bejt celej víkend, takže zabal svetry :mrgreen: :mrgreen: :pankac:

přesně tak, nabal jim svetry

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6263
11.7.13 19:07

Ja nejedu a nezijem v CR, je tu vedro :jazyk:. Je to tu dost neobvykle, tak me to prekvapilo…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Billi
11.7.13 19:10

Čerstvé ovoce/zeleninu. Na svačinu výživu. Budou vařit? Tak těstoviny s kečupem nebo rýži a k tomu kukuřici/hrách v plechovce. Polévku z pytlíku. Brambory - opéct v ohni. Není to žádná hitparáda, ale jíst se to dá a dá se to udělat i na ohni bez ledničky. Jinak my dělávali i rajskou s těstovinama (jíšku v krabičce), krupicovku, pudink a největší machři i palačinky.

  • Citovat
  • Upravit
31594
11.7.13 19:11

Mám dojem, že Teredes je v UK :lol:

Prachsprostý konzervy. Děti to přežijou :jazyk: Třeba v MS jsem viděla konzervy s polívkama, k tomu pečivo… Taveňáky ti vydržej i teplé. Já to samozřejmě normálně nedávám, ale pro jednou bych to neřešila, lepší nezkaženej taveňák jak zkažený jogurt ;)
Nějaké odolnější ovoce, zeleninu… K snídani nějakou bábovku, čaj. Paštiku na chleba… Jestli budou venku v přírodě, tak to zblajznou a nebudou řešit, co jedí :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5473
11.7.13 19:11

Asi nejlíp něco v konzervě, co nemusí být v lednici, napadá mě tuňák, ale zas bez másla pod něj nic moc, co? Tak nějakou konzervovanou šunku, paštiku. Nebo jim upeč nějakou buchtu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6945
11.7.13 19:12
@teredes píše:
Ja nejedu a nezijem v CR, je tu vedro :jazyk:. Je to tu dost neobvykle, tak me to prekvapilo…

kde žijete, smím se zeotat anglie enbo jinde??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6945
11.7.13 19:14
@Samamama píše:
Asi nejlíp něco v konzervě, co nemusí být v lednici, napadá mě tuňák, ale zas bez másla pod něj nic moc, co? Tak nějakou konzervovanou šunku, paštiku. Nebo jim upeč nějakou buchtu.

upekla bych buchtu sušší, bez krému, nějakou paštiku, rybičky v konezrve, brambory na ohni.. :nevim: :nevim:
nějaké koonzervičky,
sušší salam by mohl to dát, jinak evím

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6263
11.7.13 19:14

@Billi Varit prave asi moc nebudou, maximalne tak nechat neco prejit varem. Otevreny ohen nejde udelat, jen takovy ten instantni gril :think:.
Kase uz me taky napadla, deti to na veceri snedi.
Preznidavky :palec: s nejakym piskotem na svacinu. Vidis, ted me napada takova ta hotova buchta, co se kupuje na tacku, to zni jako dobra snidane.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2760
11.7.13 19:15

Snídaně buchta, cereálie nebo pečivo a nutella :) zdravější verze lušteninová paštika, svačinky ovoce, zelenina, polystyren, ovocné přesnídavky atd.. jinak teplého polívka z konzervy ( pytlíku), taktéž párky, obecně konzervy pro jednou se to přežije

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Billi
11.7.13 19:16

@teredes tak pečené brambory. Nakrájet na plátky a udělat na tom grilu, k tomu maso z plechovky, taky opéct. Dělali jsme dětem a měly boule za ušima.

  • Citovat
  • Upravit
29350
11.7.13 19:21

My máme skvělé zkušenosti s tímto… http://www.adventuremenu.cz/?…

Samozřejmě dá se to ohřát normálně v ešusu na ohni nebo na vařiči…
Dočítám, že nejste z ČR, ale určitě by se něco takového našlo i u vás…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová