Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
Ahoj vsichni,
prave pisu manzelovi seznam co nakoupit na vikend. Bere deti pod stan. Detem je 2,5 a necelych 5. Normalne s sebou berem chleba a na nej tvrdy syr, salam, marmeladu do chladici tasky. Zamrazime maso taktez do chladici tasky a vecer udelame na grilu. Takto vydrzi i jogurty. Proste ten prvni den se to chladi od zamrazeneho, noc to prezije a druhy den se to doji a jede se domu.
Jenze ted tu jsou strasna vedra, v te chladici tasce bude 30 stupnu po pul dni
. Mate nejake napady, co trvanliveho jim nabalit s sebou? Musi se najist muz a dve deti, dva dny.
Diky za kazdy napad.
@teredes píše:
Ahoj vsichni,
prave pisu manzelovi seznam co nakoupit na vikend. Bere deti pod stan. Detem je 2,5 a necelych 5. Normalne s sebou berem chleba a na nej tvrdy syr, salam, marmeladu do chladici tasky. Zamrazime maso taktez do chladici tasky a vecer udelame na grilu. Takto vydrzi i jogurty. Proste ten prvni den se to chladi od zamrazeneho, noc to prezije a druhy den se to doji a jede se domu.
Jenze ted tu jsou strasna vedra, v te chladici tasce bude 30 stupnu po pul dni. Mate nejake napady, co trvanliveho jim nabalit s sebou? Musi se najist muz a dve deti, dva dny.
Diky za kazdy napad.
vždyt sdneska byla zima
@tumpach píše:
vždyt sdneska byla zima
A má bejt celej víkend, takže zabal svetry
![]()
@teredes píše:
Ahoj vsichni,
prave pisu manzelovi seznam co nakoupit na vikend. Bere deti pod stan. Detem je 2,5 a necelych 5. Normalne s sebou berem chleba a na nej tvrdy syr, salam, marmeladu do chladici tasky. Zamrazime maso taktez do chladici tasky a vecer udelame na grilu. Takto vydrzi i jogurty. Proste ten prvni den se to chladi od zamrazeneho, noc to prezije a druhy den se to doji a jede se domu.
Jenze ted tu jsou strasna vedra, v te chladici tasce bude 30 stupnu po pul dni. Mate nejake napady, co trvanliveho jim nabalit s sebou? Musi se najist muz a dve deti, dva dny.
Diky za kazdy napad.
ty nejdedě??
@araw píše:
A má bejt celej víkend, takže zabal svetry![]()
![]()
přesně tak, nabal jim svetry
Ja nejedu a nezijem v CR, je tu vedro
. Je to tu dost neobvykle, tak me to prekvapilo…
Čerstvé ovoce/zeleninu. Na svačinu výživu. Budou vařit? Tak těstoviny s kečupem nebo rýži a k tomu kukuřici/hrách v plechovce. Polévku z pytlíku. Brambory - opéct v ohni. Není to žádná hitparáda, ale jíst se to dá a dá se to udělat i na ohni bez ledničky. Jinak my dělávali i rajskou s těstovinama (jíšku v krabičce), krupicovku, pudink a největší machři i palačinky.
Mám dojem, že Teredes je v UK ![]()
Prachsprostý konzervy. Děti to přežijou
Třeba v MS jsem viděla konzervy s polívkama, k tomu pečivo… Taveňáky ti vydržej i teplé. Já to samozřejmě normálně nedávám, ale pro jednou bych to neřešila, lepší nezkaženej taveňák jak zkažený jogurt ![]()
Nějaké odolnější ovoce, zeleninu… K snídani nějakou bábovku, čaj. Paštiku na chleba… Jestli budou venku v přírodě, tak to zblajznou a nebudou řešit, co jedí ![]()
Asi nejlíp něco v konzervě, co nemusí být v lednici, napadá mě tuňák, ale zas bez másla pod něj nic moc, co? Tak nějakou konzervovanou šunku, paštiku. Nebo jim upeč nějakou buchtu.
@teredes píše:
Ja nejedu a nezijem v CR, je tu vedro. Je to tu dost neobvykle, tak me to prekvapilo…
kde žijete, smím se zeotat anglie enbo jinde??
@Samamama píše:
Asi nejlíp něco v konzervě, co nemusí být v lednici, napadá mě tuňák, ale zas bez másla pod něj nic moc, co? Tak nějakou konzervovanou šunku, paštiku. Nebo jim upeč nějakou buchtu.
upekla bych buchtu sušší, bez krému, nějakou paštiku, rybičky v konezrve, brambory na ohni..
![]()
nějaké koonzervičky,
sušší salam by mohl to dát, jinak evím
@Billi Varit prave asi moc nebudou, maximalne tak nechat neco prejit varem. Otevreny ohen nejde udelat, jen takovy ten instantni gril
.
Kase uz me taky napadla, deti to na veceri snedi.
Preznidavky
s nejakym piskotem na svacinu. Vidis, ted me napada takova ta hotova buchta, co se kupuje na tacku, to zni jako dobra snidane.
Snídaně buchta, cereálie nebo pečivo a nutella
zdravější verze lušteninová paštika, svačinky ovoce, zelenina, polystyren, ovocné přesnídavky atd.. jinak teplého polívka z konzervy ( pytlíku), taktéž párky, obecně konzervy pro jednou se to přežije
@teredes tak pečené brambory. Nakrájet na plátky a udělat na tom grilu, k tomu maso z plechovky, taky opéct. Dělali jsme dětem a měly boule za ušima.
My máme skvělé zkušenosti s tímto… http://www.adventuremenu.cz/?…
Samozřejmě dá se to ohřát normálně v ešusu na ohni nebo na vařiči…
Dočítám, že nejste z ČR, ale určitě by se něco takového našlo i u vás…