Co k Vánocům holčičce - v prosinci jí bude 20 měsíců

veselabaculka
14.9.11 08:01

co k vánocům holčičce(v prosinci jí bude 20 měsíců)

Ahoj holky, můžete mi hodit nějaký typ, co byste koupily k vánocům 20 měsíční holčičce? Díky moc

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13114
14.9.11 08:45

Kuchynku?? :think: naše malá si s ní hodně hraje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2852
14.9.11 08:50

naše malá bude mít v prsinci 2 roky a 2 měs- asi jí koupíme kuchynku- ale nejspíš dřevo- bojím se že by plast mohl nevydržet :-( jinak přemýšlím také o kočárku pro panenku- takovém tom hlubokém

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14721
14.9.11 09:04

Té mojí balón :lol: Nebo bublifuk :) Nebo knížku, panenku.
Ale pokud chceš velký dárek, tak nevím, my teda budeme kupovat ke druhým narozeninám taky kuchyňku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9066
14.9.11 12:04

Ahojda, nasi Zuzce bylo 20 mesicu ted a k svatku dostala koloodrazedlo (First bike se snizovacim adapterem), pak velkou tatru, sadu Dupla a nejake knizky :wink: A Duplo a tatrovka jsou fakt mooc vdecne hracky :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1027
15.9.11 13:53

kuchyňku,razítka,prstové barvy,batůžek,modelína a vykrajovátka k tomu,lego duplo,dřevěné kostky z kterých se dá složit obrázek,puzzle,prošívací sýr,magnetkovou knížku,hračka do vany,společenskou hru(loto),korálky,aquadoodle(podložka na kterou se maluje jen vodou),knihy(u nás vede krteček),dětský stan na doma,hopací koník,kuželky,hopík,bublifuk,dřevěné rybičky co se chytají na prut.......

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný