Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@TRG píše: Více
ale tak zas - kdyby to bylo v jejich možnostech, tak by si asi tu dobře placenou práci našli už dávno, ne? každý nemá neomezené možnosti výběru zaměstnání
@stinga píše: Více
No to jasně, já bych se v tomhle označila spíš jako naivku, ale místní diskuse mě přesvědčily o tom, že někdo je fakt tak nějak zaseklý (ať už z jakéhokoliv důvodu), že ho ani v případě problému nenapadne změnit práci. Nebo prostě nebude třeba dělat noční směny, protože se mu nechce. Nebo třeba nepůjde pracovat o víkendu, protože potřebuje mít o víkendu volno. Ale někoho to prostě nějak netrkne.
No a pak jsou opačné extrémy, že nepotřebují, ale makají, protože prachy navíc se hodí vždycky a pak jsou z toho taky problémy…
Fakt jsem to ale nemyslela nějak negativně nebo útočně, jestli to je pointa. A popravdě jsem nedočítala zbytek diskuse, tak možná něco zakladatelka dopsala. Mně nechce spát mimino, tak jen sem tam něco stihnu přečíst. ![]()