Co mám dělat dál

Anonymní
17.1.10 19:21

Co mám dělat dál

Ahojky holky,už nevím ,jak dál,už jsem tu jednou psala svůj problém a stále se to nevyřešilo. Tak se trochu vypíšu a snad dostanu od Vás aspoň malou radu,co by jste udělaly vy. S manželem budeme 10let a máme 3 letou holčičku ,z toho 1 rok žiju v nejistotě a a co se stalo? Manžel si před rokem našel 20letou slečnu,scházeli se občas a zašli prý na pivo,kafe a hlavně si povídali,psali si smsky a já na to přišla,manžel to ukončil,za pár měsíců jsem zase přišla na to,že se opět spolu scházejí!!!!!! Opět to ukončil. A před dvěma měsíci,jsem opět přišla na to,že jsou zase spolu.A to už vím,že spoli i spali!!!
S manželem jsme o tom mluvili,řekl mi,že do něj zaťala drápek a hodně hluboko,že jí má rád :cry: a že ke mě momentálně nic necítí.Neví co chce a prý se v tom plácá.Já už jsem z toho hotová,moc mě to bolí,když vím,že ke mě nic necítí a nějaká 20letá ho ulovila,že přemýšlí,že chce odejít. Pořád z jeho strany nepřišlo žádné rozhodnutí,tak jsem dala nůž na krk a má se rozhodnout do 20.1.
A já stejně nevím,co mám dělat,pokud se rozhodne,že s náma zůstane,budu schopná s ním žít? Začnu mu někdy věřit? Můžeme ještě vůbec manželství zachránit? Pořád musím nad tím přemýšlet :-(
A pokud se rozhodne pro ní,tak už není co řešit :-(
a budu mít jasno. :-?
Omlouvám se za ANONYM,ale určitě to pochopíte.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
17.1.10 19:29

Ještě doplňím,že momentálně je to mezi náma: když není v práci ,tak jde do hospoda ä semnou tráví,tak 2 dny v týdnu,vyhovuje mu svoboda.Sex je občas
A zatim neodešel,protože k nám mám zodpovědnost!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
1821
17.1.10 19:36

Ahojky,
chápu, že píšeš anonymně, protože tohle téma je fakt nepříjemné.
Já osobně bych s manželem „snad“ mohla být i pokud by mě někdy podvedl, ale ne, když by měl jiný vztah. Je něco jiného, když si chlap jde někam s prominutím ulevit, protože to doma neklape, ale udržovat vztah, to bych nedala.
Nemůžu soudit, protože vás neznám, nevím jak to mezi vámi je a bylo.
Z mé strany bych vztah raději ukončila. Protože pokud ti slíbil Xkrát a nedodržel to :nevim:
Nemám ráda, když se to hraje na obě strany.
Tak buď spolu budete bydlet a každý můžete vše (to chce ale moooc tolerance) nebo je lepší jít od sebe.
Já bych v tomhle stavu už odpustit nedokázala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
17.1.10 19:36

A ty k němu něco cítíš??? Po tom všem ho miluješ???Chceš ho vlastně???Nebylo by ti lépe bez něj???
Něco radit je těžké. Možná se zamysli co ti jeho přítomnost přináší a jaké by to bylo bez něj s možností nového jiného vztahu..
přeji pevné nery :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1821
17.1.10 19:40

No pokud se tedy takhle nestýkáte, tak spolu spíš žijete než vytváříte rodinné hodnoty.
Neumím si představit, že bych manžela viděla jen při návratu z hospody nebo ráno po probuzení.
Však i vaše dcera potřebuje tátu, ne? Tohle ti nevadí?
Já bych takového chlapa nesnesla ani minutu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
17.1.10 19:47

ahojky anonymní to samé jsem prožila také, jako by jsi psala o mě to bylo furt že to skončil pak se k ní zase vrátil, pak to zase skončil a furt dokola pak jsem mu dala n a vybranou vybral si mě a dceru a stejně jsem pak zjistila že je zese s ní

jestli chceš pokecat a vědět jak to dopadlo tak mi písni sz ráda ti písnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.1.10 19:48

zakladatelka : Já vlastě nevím,co chci. Nevím jestli ho mám ráda a nebo je to už ze zvyku a ze strachu,že zůstanu sama s dcerou. U mě se to střídá,jsou dny,kdy bych byla ráda s ním,ale moc bych si přála,aby to bylo jako dříve a pak jsou dny,kdy bych ihned odešla,vadí mi,že chodí do hospody,že je to mezi náma chladné. Jinak si rozumíme,nehádáme se. Pořád si říkám,že když jsme 8let byli spokojení,tak proč by to nešlo zase urovnat!!!!!! Ale na druhou stranu,rok žiju v nejistotě a už opravdu nemám sílu :-( Zlom asi nastal,když jsme se přestěhovali do bytu,kde vyrůstal,před tím jsme bydleli kousek za Prahou a neměl možnost chodit do hospody,jelikož jezdil autem do práce,teď už nejezdí.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.1.10 19:52

zakldatelka :Já pořád nechápu,proč je s ní,když spolu nespí,co té slečně vlastně baví na vztahu s člověkem,když je pořád v práci a nebo nemá na ní čas a když se vidí,tak jsou spolu třeba jen hodinu!!!! Buď ho vodí za nos a má někoho ještě jiného,protože jinak to opravdu nechápu!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.1.10 20:09

zakladatelka: Ono to není,že by jsme se neviděli vůbec,pokud je manžel doma,tak se věnuje dceři,ono je to složité,jelikož dělá na směny a já jsem momentálně nezaměstnaná (jelokož nemůžu po mateřské sehnat práci)
tak to občas vychází časově špatně,ale pokud má ranní,tak odpoledne je doma a večer jde do hospody,tady jde spíš o to,že nejsme spolu a to mě vadí!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
bamba
17.1.10 20:09

A seš si jistá,že je s ní tak málo?No tak tomu bych nevěřila,jak víš,že je v hospodě a ne u ní,jak víš,že spolu nespí.Nevim,já už bych s takovým chlapem nemohla žít,bo bych mu nevěřila,ale to si musíš rozhodnout sama.Promiň ale připadá mi to,jako,že s ním chceš zůstat za každou cenu a tady žádáš jen ujištění,že děláš správnou věc.Každé dítě brzy pozná,že to mezi rodiči neklape,takže být spolu kvůli dítěti je spíš na škodu.Vždy't nemusíte zůstat samy,je tolik chlapů,kteří by si tě určitě vážili víc,jak ten tvůj.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.1.10 20:16

zakl.: Já s ním právě nechci zůstat za každou cenu,proto přemýšlím,co a jak dál. Možná jsem najivní,ale asi v tomhle mu věřím,že se dlouho neviděli a že když jde do hospody,že je tam,kde říká,ale to víš,že mi to v hlavě hlodá,magořím a
trápím se :-( Asi máš pravdu,že se bojím odejít a začít znovu!!! Jen mě pořád v hlavě říká,že se přece nemůže tak změnit,že 8 let bylo fajn a tohle může být jen nějaká krize. Ale je taky možné,že si to jen nalhávám,že už je to pase a přemýšlím nad něčím,co už nejde vrátit.

• Nahlásit
  • Citovat
2469
17.1.10 20:22

Víš Anonymní, ono je těžké radit v takových věcech. Jak psala Lizbeth, je potřeba nejprve porozumět sobě a svým přáním. Pak se teprve můžeš začít racionálně rozhodovat. Už nerozhoduješ jen za sebe, ale i za dceru. A ta to časem stejně pozná, že to mezi Vámi neklape.
Podle mého názoru, pokud Ti muž řekne, že k Tobě nic necítí, pak asi nemá moc smysl si myslet, že to bude jako dřív. Nebude!
Sama osobně jsem něco podobného zažila s otcem mého syna. Nakonec jsem se sbalila a odstěhovala. Zažila jsem si tahačky o syna (hodně ošklivé), alimenty neplatí do teď (pořád jen soudy, soudy a soudy) a taky mi dlouho trvalo, než jsem poznala někoho, kdo o ty mopje problémy stál. Bylo to velmi těžké období, ale zvládnout se to dá. Záleží na Tobě, jak se rozhodneš, ale nečekej, že to bude lehké.
Já nakonec našla někoho, kdo má o nás starost a mého syna bere jako své dítě. Stará se o nás, minulý rok jsme se vzali a za měsíc se nám narodí dvojčátka. Mně to za ty tahanice a hektolitry slz, potu a krve stálo.
Ať se rozhodneš jakkoli, držím Ti pěsti!!! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
17.1.10 20:38

Ahoj, dovolím si taky reagovat.
Mám pocit, že manžel si myslí, že tě má jistou a tím pádem si může všechno dovolit - svědčí o tom to, že ten vztah s milenkou neukončil, resp. obnovil.
Přijde mi jako dobré řešení, že jsi mu dala to ultimátum, musí totiž pochopit, že takto nemůže pokračovat a že si musí definitivně vybrat.
Zkusila bych mu dát najevo, že taky není jediný chlap na světě… Asi bych se věnovala svým zájmům, nebyla bych tu jen pro něj a nečekala na něj s večeří, až přijde z práce. Vyrazila bych si večer někam s kamarádkou - ať hlídá místo hospody malou. Nenaléhala bych na něj, ale dodržela bych datum, kdy se má rozhodnout. Jestli si není jistý, tak ať jde. Myslím si totiž, že i kdyby odešel a začal žít s 20letou dívkou, ještě se k tobě rád vrátí… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
17.1.10 21:56

Nedá mi to nereagovat,zřejmě dostanu vynadáno,ale co…snesu to.Píšeš,že je u slečny zpátky už potřetí,tak jí opravdu zřejmě má rád,jinak by to ukončil hned poprvé pokud by to bylo jen nějaké chvilkové okouzlení.Pokud zůstane s tebou,nebojíš se,že to udělá zase?
Jestli mu začneš věřit,tak to záleží na povaze,jaká jsi,to zřejmě nikdo neodhadne.I po této zkušenosti manželství zachránit můžete,ale musíte chtít oba dva,z tvého příspěvku chápu,že to chceš pouze ty,ne tvůj manžel.Tvému manželovi to zřejmě dělá ted dobře,že si může vybírat a „rozhodovat“ se,s jakou z vás dvou zůstane.S tebou spí,s ní spí,no děs.
Zbal mu kufry prosim tě,od takového sobce a sprostáka nemůžeš nic dobrého čekat a ty se neponižuj!At se odstěhuje ke slečně,at se o něho stará,vaří mu,pere,žehlí,uklízí po něm,snáší jeho nálady,nebo naopak,at tvůj manžel pozná jí se vším všudy.KAŽDÉ NOVÉ KOŠTĚ DOBŘE METE!!
Kde je nějaká tvá hrdost,sebevědomí,samostatnost?
Já mám s manželem 3 děti,tohle bych osobně nikdy nepřekousla,vyrazila bych s ním dveře,nestačil by se ani obout.A to,že je vynikající táta by mu nikdo nebral,pro děti si může přijít kdykoliv,každý den je vidět,ale proto,že mě zradil bych s ním nebyla.

• Nahlásit
  • Citovat
7053
17.1.10 22:06

Ahojky já bohužel stejný případ zažila taky,akorát my dítko neměli a je fakt,že je to jednodušší.
Na druhou stranu,když tě už tolikrát zklamal a vrátil se k ní - nevěřila bych mi ani náhodou a tomu,že to zas někdy bude jako dřív? Nebude,alespoň já to tak beru.Každý den jsem myslela na to,jestli je s ní,i když třeba nebyl a byly to muka,teda pro mě. Říkala jsem si,že i tak mu dám šanci,ale tak nějak jsem věděla,že jednou bych asi odešla já - ztracená důvěra se strašně špatně získává zpátky.
A pokud by se rozhodl pro vás a tys to akceptovala a zůstala s ním - dala bych mu jasná pravidla - jak často do hospody,hlídání dcery,aby sis mohla taky někam jít za kamarádkama,zacvičit atd.A hlavně být pokud možno důsledná.
Radí se dobřem,ale ta osoba,které se to týká to moc slyšet nechce a pochopí až časem - teda já ano a dneska jsem šťastná,že mám chlapa na kterého se můžu spolehnout a věřit mu.
Přeju moc síly a pevné nervíky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama