Co mám za kaktus?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ZvídaváZ
Nováček 5 příspěvků 16.10.18 13:54
Co mám za kaktus

Ahoj.
Doma mám kaktus a nevím co je to za druh. Všichni se mě na to ptají a já to nevím. Samozřejmě že tam cedulka byla ale strhla jsem jí :zed:. Jinak není to jedovatý kaktus?

Reakce:
Sůvička80
Kecalka 245 příspěvků 16.10.18 14:08

Opuncie.

janablizkova
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 16.10.18 14:26

Vypadá to na opuncii.Mrkni se na tyto stránky.
 https://www.google.cz/search?…

a12
Vesmírná mluvilka 33796 příspěvků 16.10.18 14:43
@ZvídaváZ píše:
Ahoj.
Doma mám kaktus a nevím co je to za druh. Všichni se mě na to ptají a já to nevím. Samozřejmě že tam cedulka byla ale strhla jsem jí :zed:. Jinak není to jedovatý kaktus?

Jeeezis, jestli to je ten, co jsem mela taky, tak to je tak blbej kaktus :mrgreen: jsem se ho jen letno omylem dotkla a hodinu jsem si tahala pinzetou jehlicky a jeste tyden je v prstech citila :mrgreen:

ZvídaváZ
Nováček 5 příspěvků 16.10.18 16:59

Děkuji

ZvídaváZ
Nováček 5 příspěvků 16.10.18 17:00
@a12 píše:
Jeeezis, jestli to je ten, co jsem mela taky, tak to je tak blbej kaktus :mrgreen: jsem se ho jen letno omylem dotkla a hodinu jsem si tahala pinzetou jehlicky a jeste tyden je v prstech citila :mrgreen:

Tak to bych nerada zažila :D

a12
Vesmírná mluvilka 33796 příspěvků 16.10.18 17:03
@ZvídaváZ píše:
Tak to bych nerada zažila :D

Je takovej jakoby chlupatej, s jemnyma jehlickama? Toho jsem se dotkla treba pri odtahovani zaclony nebo pri sundavani pri myti oken a hned se mi vsechno nalepilo na ruku, no hnus :mrgreen:

Sůvička80
Kecalka 245 příspěvků 16.10.18 19:51
@a12 píše:
Jeeezis, jestli to je ten, co jsem mela taky, tak to je tak blbej kaktus :mrgreen: jsem se ho jen letno omylem dotkla a hodinu jsem si tahala pinzetou jehlicky a jeste tyden je v prstech citila :mrgreen:

Jj, to je přesně on :mrgreen:

a12
Vesmírná mluvilka 33796 příspěvků 16.10.18 20:23
@Sůvička80 píše:
Jj, to je přesně on :mrgreen:
:mrgreen: no jsem docela rada, ze mi chcipnul :mrgreen: :mrgreen:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >