co používáte na holení ?

43
10.4.07 12:32

co používáte na holení ?

Ahojky, protože jsem se poslední dobou přeorientovala výhradně na přírodní kosmetiku, nevím, co mám použít na holení. Dřív jsem používala holící gel Balea, ale chtěla bych vědět, jestli máte nějakou přírodní alternativu. Díky moc,…a doufám, že vám moc nenarušuji diskusi, která byla pro mě moc poučná…:-). Omlouvám se, původně měl být dotaz do rubriky „Přírodní kosmetika“, ale když vám lítá u počítače 2 letá dcera......Když někdo bude mít odpověd i sem, i tak budu ráda…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

213
10.4.07 16:00

Ahojky beruko,já vždycky vlezu do vany,namydlím se „sprcháčem“,a oholím se.Nepoužívám žádný speciální přípravek na holení :D .To mýdlo,který používám,tak se s tím i oholím.Možná to někdo odsoudí,ale mě to tak vyhovuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.07 16:08

beruka, ja používam na holenie šampón Alverde. Je prírodný, lacný a na vlasy mi veľmi nevyhovuje :) Inak používať môžeš aj akýkoľvek hydrofilný olej :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8936
10.4.07 16:50

JJ :-) Potvrzuju, je to tak … já používám co mi padne pod ruku :-) Takže buď šampon Alverde, nebo hydrofilní odličovací olej, který jsem si koupila a nevyhovuje mi na obličej :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7840
10.4.07 18:09

I já se hlásím do řad těch, co na to používají Alverde, nemyslím že je nutné používat něco speciálního… Ten olej mne nenapadl, dobrý tip, díky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8936
10.4.07 18:18

Bluesky , já jsem si koupila odličovací olej od Salusu a po použití se mi na obličeji dělaly černé ucpané póry :evil: Takže jsem hledala další využití a na holení se hodí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7840
10.4.07 23:37

Taky mám „odložený“ odličovací olej od Salusu. Zavrhla jsem ho, protože obsahuje propylenglykol.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2682
11.4.07 14:28

Skvělá na holení je dětská pěna do koupele Tinti. Bohužel se u nás zatím neprodává. Tu pěnu dělá takový ten zpěňovač. Tak až mi dojde, zkusím dát do zpěňovače šampon Alverde, aby to udělalo takovou tu hutnou pěnu. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15068
29.10.10 17:01

Používám sprcháč, na intimní partie intimní sprcháč:-) Zatím bez problémů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
924
23.4.11 14:58

Tak ja taky pouzivam normalni sprchac od citron a bambus od Alverde, co doma mam, pac mi strasne voni. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama