Co s učitelem, který nám dává tresty v tělesné výchově

Napsat příspěvek
Velikost písma:
42580
27.10.22 09:03
@Kelsey píše:
Tak dávej bacha, ať ten m. plurál nepoužijí jednou tvé hormony. Dotazník nevyplním, protože se chováš, jak se chováš.

Tak nějak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Christin92
27.10.22 09:18

@Kelsey
Nemějte strach, mé hormony jsou v pořádku. Mám skoro roční dceru, i přes to mám všechny zuby, chodím a spím, stejně jako ona! ☺️️ ne každý má potřebu s dítětem zblbnout, někdo se i dokonce vzdělává!
Věnujte čas raději sobě, než neproduktivním diskuzím!
Krásný den!

  • Citovat
  • Upravit
Christin92
27.10.22 09:21

Ženský, zrušte si tady ty profilky a žijte svůj život, je to strašný 😂

Loučím se a díky za vyplnění, špatná reklama taky reklama!

  • Citovat
  • Upravit
101956
27.10.22 09:53
@Christin92 píše: Ženský, zrušte si tady ty profilky a žijte svůj život, je to strašný 😂Loučím se a díky za vyplnění, špatná reklama taky reklama!

Jojo, hodně spatnou sis tu udelala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4731
27.10.22 10:22
@Christin92 píše: Ženský, zrušte si tady ty profilky a žijte svůj život, je to strašný 😂Loučím se a díky za vyplnění, špatná reklama taky reklama!

Teda paní, ja ti chtela ten dotaznik vyplnit, ale tvoje komentare tady jsou dost arogantni a agresivni 8o, ty tady o neco prosis nas, ostatni uzivatelky, ale pak se tady hadas? A mame si tady zrusit profily? To by ti uz nemel kdo dotazniky vyplnovat, no ne?! Ty potrebujes neco od nas, tak by se hodilo slusne vystupivani…mela jsi zalozit novou diskuzi s dotaznikem, tak, jak to dela spousta jinych, kteri potrebuji pomoct…vyhla byses neprijemnym komentarum a neplevelila bys ostatni diskuze, ktere jsou na nejake konkretni tema..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
27.10.22 12:03
@Melodie91 píše:
Teda paní, ja ti chtela ten dotaznik vyplnit, ale tvoje komentare tady jsou dost arogantni a agresivni 8o, ty tady o neco prosis nas, ostatni uzivatelky, ale pak se tady hadas? A mame si tady zrusit profily? To by ti uz nemel kdo dotazniky vyplnovat, no ne?! Ty potrebujes neco od nas, tak by se hodilo slusne vystupivani…mela jsi zalozit novou diskuzi s dotaznikem, tak, jak to dela spousta jinych, kteri potrebuji pomoct…vyhla byses neprijemnym komentarum a neplevelila bys ostatni diskuze, ktere jsou na nejake konkretni tema..

pani/slecna se cuka, protoze jsme ji upozornili na to, ze ma v tom dotazniku chyby. Pokud to ma do skoly, mela by rozeznavat rozdil mezi rodicovskou dovolenou a rodicovskym prispevkem. Misto, aby se dovzdelala a dotaznik patricne upravila, jede povysene nad zdejsimi slepicemi rozhorcena z toho, ze jsme si pred ni nesedly na zadek. Pritom je lepsi se to dozvedet ted nez pred tim, kdo ji praci bude hodnotit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
27.10.22 12:04
@Christin92 píše:
@Kelsey
Nemějte strach, mé hormony jsou v pořádku. Mám skoro roční dceru, i přes to mám všechny zuby, chodím a spím, stejně jako ona! ☺️️ ne každý má potřebu s dítětem zblbnout, někdo se i dokonce vzdělává!
Věnujte čas raději sobě, než neproduktivním diskuzím!
Krásný den!

Tak se tím řiď i ty :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
27.10.22 12:05
@Christin92 píše:
@Kelsey
Nemějte strach, mé hormony jsou v pořádku. Mám skoro roční dceru, i přes to mám všechny zuby, chodím a spím, stejně jako ona! ☺️️ ne každý má potřebu s dítětem zblbnout, někdo se i dokonce vzdělává!
Věnujte čas raději sobě, než neproduktivním diskuzím!
Krásný den!

ja se zasekla na epipi, nemam ani devatou tridu :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8302
27.10.22 14:08
@matkabagristy píše:
pani/slecna se cuka, protoze jsme ji upozornili na to, ze ma v tom dotazniku chyby. Pokud to ma do skoly, mela by rozeznavat rozdil mezi rodicovskou dovolenou a rodicovskym prispevkem. Misto, aby se dovzdelala a dotaznik patricne upravila, jede povysene nad zdejsimi slepicemi rozhorcena z toho, ze jsme si pred ni nesedly na zadek. Pritom je lepsi se to dozvedet ted nez pred tim, kdo ji praci bude hodnotit.

To byla chyba ji upozornit. Jestli ona studuje a dokonce vystuduje nějakou VŠ, tak to opravdu nemá už žádnou váhu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42580
27.10.22 14:12
@matkabagristy píše:
ja se zasekla na epipi, nemam ani devatou tridu :oops:

Tak se trochu snaž, třeba ji zvládneš napopáté dálkově.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
27.10.22 14:19
@Havlova píše:
Tak se trochu snaž, třeba ji zvládneš napopáté dálkově.

uz jsem psala jinde, ze nad tim uvazuju. Letosni osmaci jsou fajn a vim, co pije jejich tridni :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42580
27.10.22 14:25
@matkabagristy píše:
uz jsem psala jinde, ze nad tim uvazuju. Letosni osmaci jsou fajn a vim, co pije jejich tridni :mrgreen:

A úkoly ti mohou napsat děti. :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
902
2.11.22 09:10
@inkakřivák píše:
Jo, za sebou. Jistě.

Ja mivala telocvik 90 min, dcera je v 9 tride a taky mivali

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mateřské školy na eMiminu

Máte doma předškoláka nebo prvňáčka?

Přidejte recenzi své školce, sdílejte zkušenosti a pomozte ostatním rodičům s výběrem.

Pracovní listy k vytisknutí na eMiminu

PDF ke stažení a tisku zdarma.

Omalovánky, spojovačky, doplňovačky a další. Trénink zrakového vnímání i logického myšlení pro vaše dítě.

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin