Co si myslet o sefovi?

Anonymní
30.10.19 16:38

Co si myslet o sefovi?

Ahoj holky, nevim co si myslet o obcasnym chovani sefa, pravidelne mi chvali vzhled jakoze mi rekne ze mi to slusi, klidne i pred kolegy, musime mit vzdy sako nebo neco na rukou, ale v lete jak byly vedra jsme se ho zeptala zda bude vadit ze si sako svleknu a budu mit pouze raminkove saty, on rekl ze vubec ne a ze se aspon budou mit ostatni na co koukat, kdyz jsem minule chvalila opravnu telefonu o ktere jsme se spolu bavili a rekla jsme ze byli moc mily, rekl mi ze to je jasne ze na hezkou holku byli mily :D Vzdy se usmiva kdyz se rano poprve vidime, nevim co si o tom mam myslet? k ostatnim se takto nechova, jinak je velmi profesionalni. Je mi 22 let a jemu 45.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1794
30.10.19 16:43

Je to jak řekl. Taky je na hezkou mladou holku milý. Nic víc bych v tom nehledala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
30.10.19 16:43

Ze se mu libis :)

• Citovat
  • Nahlásit
Lalelale
30.10.19 16:44

Já si myslím, že tahle diskuze už tu jednou byla, a to v prakticky stejném znění

• Citovat
  • Nahlásit
1133
30.10.19 16:49

@Lalelale Však ji nech, ať si pohoni ego :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18812
30.10.19 16:50

Proc to pises znovu? Ty si z toho asi vždy curnes, ne? Když to dokola resis :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1777
30.10.19 16:53

Přijde mi to jako že se k tobě, možná občas neohrabaně, snaží chovat slušně a vůbec za tím nevidím nic nad rámec pracovních vztahů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
30.10.19 16:57
@skorotehotna píše:
Přijde mi to jako že se k tobě, možná občas neohrabaně, snaží chovat slušně a vůbec za tím nevidím nic nad rámec pracovních vztahů.

Tak nekdo by z toho mohl vyvodit obtěžování :nevim: do me to takhle hustit nejaky slizoun, tak si to sako nesundavam, kdyby byl krasny, tak nevim :lol: a jinak nad ramec pracovnich vztahu to trochu je :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
1777
30.10.19 17:04

@PaníKadrnožková Jenže ona se zeptala, zda to nevadí, on do ní nic nehustil sám od sebe. Mě teda běžně náš ředitel, velice korektní a slušný muž, klidně na chodbě řekne, že vypadám dobře a že mi to sluší a fakt to neberu jako něco nad rámec pracovních vztahů :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12329
30.10.19 17:06

No mě to spíš obtěžovalo, tyhle řeči. Hlavně mi připadali v tom věku chlapi přes 40 staří.
Tak si to užívej, jestli te to baví.
Jen si nemysli, že tě musí hned milovat.

Mně to připadá docela nevhodné, tohle prostě do práce nepatří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
30.10.19 17:14
@skorotehotna píše:
@PaníKadrnožková Jenže ona se zeptala, zda to nevadí, on do ní nic nehustil sám od sebe. Mě teda běžně náš ředitel, velice korektní a slušný muž, klidně na chodbě řekne, že vypadám dobře a že mi to sluší a fakt to neberu jako něco nad rámec pracovních vztahů :D

Me to od nadrizenych trochu vadí. Ne ze bych se nerada libila na pracovisti, ale flirtuju radeji se stejne postavenymi. Ty sefovy řeči, pokud jsou vedeny veřejně, tak neuniknou pozornosti a pak ma krasavice peklo na zemi, a v soukromí to zase vyzní uchylne. Neco jineho je, kdyz je pochvala v ramci povzbuzeni pred dulezitym meetingem, typu: tyjo, ty dneska zaris, to zas bude show :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
4198
30.10.19 17:22

Tohle jsem v tomhle věku slýchávala pořád od chlapů různého věku i postavení. Je to jen konstatování faktu a snaha zalichotit, ale nic hlubšího v tom nehledej. Pokud má chlap hlubší zájem, vypadá to jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9727
30.10.19 17:23
@Lalelale píše:
Já si myslím, že tahle diskuze už tu jednou byla, a to v prakticky stejném znění

Přesně tak. Už to tady bylo. Troll

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1777
30.10.19 17:39

@PaníKadrnožková Ono je to asi o firemní kultuře, my jsme k sobě všichni takový v pohodě a slušní, máme to v popisu práce, takže věta na chodbě „vypadáš dobře“..„máš hezké šaty“ a obecně pozitivní ohlasy a pochvaly jsou naprosto běžnou součástí pracovních smalltalků denodenně, takže mi to nepřijde divní, Pravda je, že na minulém pracovišti bych to taky vnímala jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
elibro
30.10.19 18:02

Tak ale i kdyby troll, tak to je zajímavý téma. Oni se řekne komplimenty, ale jestli je jediná, k tomu asi nejmladší v kolektivu… Tak si dokážu snadno představit že to překročí hranici. Mě by třeba naštvala ta poznámka po odložení saka - tak kruci jsou spolupracovníci, ona tam není objekt k okukování…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat