Co si myslíte o tomto věnci na dveře?
- Fotoalbum (4)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Co si myslíte o tomto věnci na dveře?
Ahoj, chtěla jsem se jen zeptat (a nevím kde jinde) co si myslíte o tomto věnci? Je fakt tak strašný? Ale fakt upřímně. =) Díky moc
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Tak strašný není, ale je to spíš takový romanticko kýčový styl
Já bych si ho třeba nekoupila
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Lilith666 píše:
Ahoj, chtěla jsem se jen zeptat (a nevím kde jinde) co si myslíte o tomto věnci? Je fakt tak strašný? Ale fakt upřímně. =) Díky moc
Nevypadá strašně, ale není to můj šálek kávy, takže já bych si ho na dveře nedala.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Proč by měl být strašný?
Upřímně, nelíbí se mi tak úplně kombinace kapradí a růží, trochu mi to nesedí, místo kapradin bych dala k růžím eucalypt nebo možná břečťan, případně nějakou jinou dekorační zeleň.
Ale jinak cajk.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Není to můj styl, ale strašný rozhodně není. Určitě se někomu jinému bude moc líbit.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Lilith666 píše:…mě se líbí - na svatbu nebo na oslavy kulatin, prostě jako dekorace na události. Na ozdobu bytu, dveří se podle mě nehodí.
Ahoj, chtěla jsem se jen zeptat (a nevím kde jinde) co si myslíte o tomto věnci? Je fakt tak strašný? Ale fakt upřímně. =) Díky moc
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ja myslim, ze je moc povedeny, akorat je takovy dost romanticky, ja mam radsi prirodnejsi dekorace.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Mar__tanka1983 Mě se právě ta kombinace líbí, jsem tak zvyklá. Chlap když mi dává růže, vždy mi k tomu prdne i nějaké kapradiny, mám je ráda. Je dělaný pro babičku (ta se úplně nevyjádřila), ale teta která je v baráku kde babička bydlí diktátorka, řekla že je hrozný. Nebyla jediná, samozřejmě i kladné ohlasy jsem měla, ale jelikož mě se nelíbí skoro nic co vyrobím, ptám se někde kde jsou lidi neutrální a nepochválí jen proto, že je to v rodině dělané.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Úplně v pohodě. Čistá práce, ladí, nepřeplácaný, je vidět, žeto nebylo splácaný za pět minut bez rozmyslu. Za mě dobrý ![]()
Můj styl to není, na mě je to příliš romantický, staromódní, ale rozhodně to není hnus. Kupce si určitě najde ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Lilith666 A proč děláš věci, které se ti nelíbí? Pak nemůžeš mít sama v sobě pocit, že se to líbí ostatním, když se to nelíbí ani tobě ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Já třeba tenhle romantický styl ráda - sama v něm mám v plánu svatbu, jen mi ta kapradina přijde příliš tvrdá a tmavá, no…
Nechávám si třeba vyrábět tenhle hřebínek do vlasů:
- načítám...
- Citovat
- Zmínit