Co si myslíte o tomto věnci na dveře?

129
30.3.23 11:07

Co si myslíte o tomto věnci na dveře?

Ahoj, chtěla jsem se jen zeptat (a nevím kde jinde) co si myslíte o tomto věnci? Je fakt tak strašný? Ale fakt upřímně. =) Díky moc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35964
30.3.23 11:09

Tak strašný není, ale je to spíš takový romanticko kýčový styl :nevim: Já bych si ho třeba nekoupila

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34039
30.3.23 11:10
@Lilith666 píše:
Ahoj, chtěla jsem se jen zeptat (a nevím kde jinde) co si myslíte o tomto věnci? Je fakt tak strašný? Ale fakt upřímně. =) Díky moc

Nevypadá strašně, ale není to můj šálek kávy, takže já bych si ho na dveře nedala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31292
30.3.23 11:10

Proč by měl být strašný?
Upřímně, nelíbí se mi tak úplně kombinace kapradí a růží, trochu mi to nesedí, místo kapradin bych dala k růžím eucalypt nebo možná břečťan, případně nějakou jinou dekorační zeleň.
Ale jinak cajk.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3589
30.3.23 11:11

Nelíbí vůbec

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2499
30.3.23 11:13

Není to můj styl, ale strašný rozhodně není. Určitě se někomu jinému bude moc líbit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5837
30.3.23 11:14
@Lilith666 píše:
Ahoj, chtěla jsem se jen zeptat (a nevím kde jinde) co si myslíte o tomto věnci? Je fakt tak strašný? Ale fakt upřímně. =) Díky moc
…mě se líbí - na svatbu nebo na oslavy kulatin, prostě jako dekorace na události. Na ozdobu bytu, dveří se podle mě nehodí.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6794
30.3.23 11:14

Ja myslim, ze je moc povedeny, akorat je takovy dost romanticky, ja mam radsi prirodnejsi dekorace.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31195
30.3.23 11:15

Upřímně je no, musíš dokoupit druhou půlku :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
129
30.3.23 11:17

@Mar__tanka1983 Mě se právě ta kombinace líbí, jsem tak zvyklá. Chlap když mi dává růže, vždy mi k tomu prdne i nějaké kapradiny, mám je ráda. Je dělaný pro babičku (ta se úplně nevyjádřila), ale teta která je v baráku kde babička bydlí diktátorka, řekla že je hrozný. Nebyla jediná, samozřejmě i kladné ohlasy jsem měla, ale jelikož mě se nelíbí skoro nic co vyrobím, ptám se někde kde jsou lidi neutrální a nepochválí jen proto, že je to v rodině dělané.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35418
30.3.23 11:18

Úplně v pohodě. Čistá práce, ladí, nepřeplácaný, je vidět, žeto nebylo splácaný za pět minut bez rozmyslu. Za mě dobrý :palec:
Můj styl to není, na mě je to příliš romantický, staromódní, ale rozhodně to není hnus. Kupce si určitě najde ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
129
30.3.23 11:18

@Lorre asi nechápu…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
129
30.3.23 11:19

@Fiducia díky. =)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31292
30.3.23 11:19

@Lilith666 A proč děláš věci, které se ti nelíbí? Pak nemůžeš mít sama v sobě pocit, že se to líbí ostatním, když se to nelíbí ani tobě :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31292
30.3.23 11:20

Já třeba tenhle romantický styl ráda - sama v něm mám v plánu svatbu, jen mi ta kapradina přijde příliš tvrdá a tmavá, no…
Nechávám si třeba vyrábět tenhle hřebínek do vlasů:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat