Co si myslíte o výchově Suri Cruise

Napsat příspěvek
Velikost písma:
13503
14.10.12 13:19
@monika32 píše: Četla to v Blesku :mrgreen: :pankac:

ahaaaaa, tak to potom jo :mrgreen: Blesk vi vsechno :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Nickolas
16.10.12 18:12

Jako co si o sobě mislíte není to náhodou jejich věc?
Docela by mě zajímalo kdo tu stránku uzaložil bych se k němu šel podívat jak on nebo ona vychovává svoje dítě :evil: chudák Suri vy jí tady pomlouváte tak hezká holka :D

  • Citovat
  • Upravit
13503
16.10.12 22:26
@Nickolas píše:
Jako co si o sobě mislíte není to náhodou jejich věc?
Docela by mě zajímalo kdo tu stránku uzaložil bych se k němu šel podívat jak on nebo ona vychovává svoje dítě :evil: chudák Suri vy jí tady pomlouváte tak hezká holka :D

co my si myslime sis snad precetl, ne? Ale co ty si myslis s tim mekkym i 8o 8o 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30420
16.10.12 23:14
@Taminka píše:
co my si myslime sis snad precetl, ne? Ale co ty si myslis s tim mekkym i 8o 8o 8o
:lol: :lol: :palec:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3736
17.10.12 12:41

Myslim, ze vychova Suri je jeste v pohode. Rodice jsou slavni a bohati, tak je jasny, ze si muzou dovolit dite rozmazlovat a doprat mu vse, na co si ukaze prstem. Treba mi prijdou prehnane botky na podpatku a zmalovana pusina, ale je to jejich vec. Jinak jsem ted v Anglii jako aupair a malokdo by veril, jak se tady vychovavaji deti. Nesmie jim dat ani na zadek, jinak vas muzou zalovat a rodice je prosi temer na kolenou, aby dojedli snidani :nevim: jiny kraj, jiny mrav ;)
@Taminka :potlesk: :potlesk: :potlesk: :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3200
17.10.12 12:44

Chtěla bych mít její šatník a botník.
Nic víc si o její výchově nemyslím :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7661
17.10.12 13:26
@KatkaX píše:
Chtěla bych mít její šatník a botník.

Tak to já taky, ale asi by mi bylo všechno malý. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3200
17.10.12 13:28
@Bersaba píše:
Tak to já taky, ale asi by mi bylo všechno malý. :think:

8o nemá třicetvosmičky nohy?
No nic, no :nevim: Tak asi nic, ale aspoň ten rozpočet na šatník by se šiknul. Třeba i o nulu míň bych skousla :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13503
17.10.12 15:19
@KatkaX píše:
8o nemá třicetvosmičky nohy?
No nic, no :nevim: Tak asi nic, ale aspoň ten rozpočet na šatník by se šiknul. Třeba i o nulu míň bych skousla :lol:

hele, treba uz maji rozpocet mensi..ted jsem cetla v bulvaru, ze setri a jezdi metrem, coz se Suri nelibi, protoze byla zvykla letat helikopterou :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
153
17.10.12 15:21
@Ekaterina píše:
Naštěstí mám opravdu jiné problémy k řešení. Fakt existuje někdo, koho zajímá výchova Suri Cruise :roll:?
:palec:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin