Co to muže být? Poradíte?

1898
9.3.20 19:42

Co to muže být? Poradíte?

Ahoj asi před pul rokem se mi na stehně objevila červená skvrna Cca 4cm velka. Nebolí, nesvedi nijak nevadí až na to, ze jsem si všimla, ze se začíná zvětšovat a kousek dal se mi objevila stejná malá skvrna. Nevíte nahodou co by to mohlo být? :think: K dr. Se bohužel jen tak nedostanu. Říkala jsem si jestli to není atopicky exem je to takové jakoby suché na povrchu a mírně vystoupile. Jen mi nesedí na exem to místo. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

158
9.3.20 19:53

Ta prvni fotka vypada jako plisen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11944
9.3.20 20:12

Moribundus. Jdi na kožní.

Pokud jsi pitomec a odmítáš se o svoje zdraví starat adekvátně (tedy jít na kožní), tak to alespoň něčím maž. Pro začátek otestuj jestli to reaguje na antihistaminika, pak na antimykotika a pak případně na nějakou kalciovku, dermazulen nebo tak něco.

Pokud to zareaguje na antihistaminika, tak začni prát prádlo v něčem hypoalergením a vyhoď aviváž, naopak prádlo dvakrát máchej bez ničeho, maximálně s trochou octa.

Nechat něco hnít na sobě měsíc a když se to začne rozlejzat, tak se ptát na internetu fakt není nejchytřejší strategie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
9.3.20 20:22

Vypadá to jako mykóza :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1898
9.3.20 20:25

@Zusanka @Rebísek ale ono to vůbec nesvedi je to jen červené. Nic se neodlupuje… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
9.3.20 21:04
@Ivulka88 píše:
@Zusanka @Rebísek ale ono to vůbec nesvedi je to jen červené. Nic se neodlupuje… :nevim:

Taky jsem měla mykozu, která nesvědila :nevim: zkusila bych canespor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
9.3.20 21:23

@Ivulka88 Svedit to nemusi, nekteri s tim chodi i nekolik let, aniz by to resili… ;) :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama