Co už může baštit roční prcek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
belavue
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 10.01.11 14:39
Co už může baštit roční prcek?

ahoj mamči,

tak se tady se známou dohadujeme co už může baštit roční prcek? Ona tvrdí že všechno -párky apod…
takže co Vaše dětičky v roce papkají? Tímto žádám i o inspiraci na jídelníček, zdá se mi,že malá baští pořád totéž… :roll:
 děkuju

Reakce:
Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 10.01.11 14:44

No … všechno … dalo by se říct vše, co jí dospělý, a patří do kolonky „zdravé“. Párek a uzeniny bych tam teda nezařadila … ale občas libovou šunku, drobet, ne kila, proč ne … :nevim:

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 10.01.11 14:45

tak když byl dceři rok začala s námi jíst všechna jídla.. ale defakto nesolím,nekořením, místo smetany dávám mléko,nic cxtra mastného se u nás nejí

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 10.01.11 14:46

párky, no fuj, uzenina, škroby, sůl bleee to nejime ani my…

u nas se ji krupky, presnidavky, jogurty, zelenina, chleba, kase, masozeleninove prikrmy, ryze, brambory, testoviny

Nedavam jim syry kvuli soli, uzeniny jelikoz to neni maso, ale sama sul a fujtajxl, my to fakt doma taky nejime, nemaji tvaroh, jeste s nim pockame…

Příspěvek upraven 10.01.11 v 14:47

kecačka
Závislačka 3200 příspěvků 10.01.11 14:47

Ahoj,tak náš doopravdy baští všechno,teda všechno co je vhodné…třeba párky,paštiky,sma­žené věci..atd bych mu teda v žádném případě nedala,všeobecně se snažím,aby jedl dostatek zeleniny ovoce a co nejméně slazených věcí,prostě zdravě. :-)

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 10.01.11 14:58

já sýr dám plátkový, tvaroh dávám též, pečivo mám vlastní takže bez hnusů, zeleninu máme vlastní, maso též, uzenina no to je jednou za hoodně dlouhou dobu a to ještě přímo pro děti.. třeba jeden plátek šunky do chleba…podotýkám, že ji budou dva..dochucovadla se u nás nepoužívají, instanty také ne.. takže si myslím, že nedostává nic špatného

peta h
Ukecaná baba ;) 1167 příspěvků 10.01.11 15:20

Od roka může sice prcek jíst to samé co dospělí, ale musí k tomu dojít pomalu, postupně a měla by to být, jak už psali ostatní „zdravá strava“. Je to o názoru, ale já určitě nebudu zařazovat nic nezdravého, kořeněného, žádnou sůl, kravské mléko, se smetanou taky pomalu, párek bych mu určitě nedala!

Lena F.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.11 15:24

Inspirace tady

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >