Co v kuchyňské lince?

2176
29.5.16 21:48

co v kuchynské lince?

Ahojky, chtěla bych se zeptat co máte v kuchynské lince kromě nádobí, popřípadě potravin? děkují :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1778
29.5.16 21:50

@onajeblond mycku, odpadkový kose. Jinak nádobí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6578
29.5.16 21:54

Bordel, odpadkový koš, vršky od petek, myčku a troubu, čistící protředky. A léky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9351
29.5.16 21:55

Koše, smetáček a lopatku, věci do myčky. Pak myčku a pak nádobí, kuch. potřeby a malé spotřebiče (toustovač, mixér).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
29.5.16 21:57

Vse, co k vaření a čištění kuchyně potřebuju. Teda váhu, mixer, valecky, vykrajovatka na Vánoce.. Houbicky, sanytol, uterky.. To by byl delší seznam :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6578
29.5.16 22:00

Technický benzín na extra mastné věci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1017
29.5.16 22:00

Z ne moc obvyklých spotřebičů kávovar, šuplík na nahřátí nádobí, vinotéku, jinak v kuchyňské lince jen spotřebiče a nádobí a věci k vaření potřebné. A odpadkový koš s drtičem.

Příspěvek upraven 29.05.16 v 22:03

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6578
29.5.16 22:03
@H8N2O4S píše:
Z ne moc obvyklých spotřebičů kávovar, šuplík na nahřátí nádobí, vinotéku, jinak v kuchyňské lince jen spotřebiče a nádobí a věci k vaření potřebné. A odpadkový koš s drtičem.

hele proč seš síram amonný?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6578
29.5.16 22:05
@jakanas píše:
hele proč seš síran amonný?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22711
29.5.16 22:06

Jak píšou holky + robota. A taky tiskárnu a sušičku potravin… :D Ale jen do doby, než bude další místnost a místo jim najdu tam.
Jinak nemám komoru, tak třeba ještě prázdné zavařovačky, než je seberu a odvezu. Lékárnu - hodně vysoko. Sáčky, gumičky, alobal, pečící papír a další potřebné drobotiny.

A kuchyň jsem podědila, tak ještě pořád to nemá ten správný řád a pořád něco přerovnávám. Ale vzpomněla jsi na moje oblíbené. „Kde máme cukr?“ „Copak jsi tady poprvé? Vedle lékárničky v plechovce od kafe s nápisem sůl :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6578
29.5.16 22:09

Třeba tchýně má talíře a skleničky dole u kolen v lince a hrce na chodbě vedle kuchyně.
Vždycky se mi ta jejich kuchyně zdála šíleně nelogická, naštěstí žena byla za mlada poddajná a máme kuchyň uspořádanou zhruba tak jako jsem to měl já doma. Stejně vařím primárně já, tak je to jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14502
29.5.16 22:10

Doporučuji celovýsuvné šuplíky, a pak tam můžeš dát skoro cokoliv. A doporučuji hodně a hodně zásuvek, u nás máme v kuchyni i tablet na stěně :mrgreen: - zatím si zvykám :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10707
29.5.16 22:26

Kromě obvyklých kuchyňských věcí Máme v horních skříňkách = mimo dosah dětí například lepidlo, izolepu, návody na spotřebiče, křestní svíčky a roušky, vykrajovátka, plechové hrnky…

A dole třeba také utěrky, houbičky, ubrousky, sáčky, pytle na odpad, nite a jehlu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6578
29.5.16 22:31

A úplně nahoře plastelínu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
29.5.16 22:34

Krom nádobí a všeho ostatního k vaření a pečení (plechy, různé kuchyn. spotřebiče, formy na dorty, beránky, plastové krabičky všech velikostí atd. atd) už jen pod dřezem koš, vedle myčku a úzký šuplík s čističema, tabletama do myčky apod. A nad mikrovlnkou třeba lékárničku. Jo a nízký šuplík, kam strkám igeliťáky a igelitky k opětovnému použití.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama