Co vše mít pro miminko do začátku?

3.2.20 20:53

Co vše mít pro miminko do začátku?

Hezký den :) Chtěla jsem se zeptat co je nejdůležitější mít nachystané vše pro miminko, které se ma narodit na konci únoru. (Myslím věci, výbavicku která je opravdu důležitá a bude potřeba hned) předem děkuji za pomoc ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3.2.20 21:01

Obleceni, pleny, ubrousky, neco na promastovani kuze, neco na opruzeny zadecek, zavinovacku, latkove pleny, kojici caj… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23375
3.2.20 21:01

Oblečení? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1345
3.2.20 21:03

Oblečení (bodycka, dupačky, polodupky, čepička, rukavičky, nějaký teplejší overal v únoru, svetřík), hygiena (jestli budeš koupat v něčem-sprchovy gel, nebo něco do koupele pro mimca, líh na pupik, krém na zadeček, případně vlhčené ubrousky, nůžtičky na nehty), látkové pleny, plinky na přebalování, postýlka, kočárek ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1661
3.2.20 21:05

Postylka, kocarek/nositko, autosedacka pokud mate auto, obleceni, plinky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1208
3.2.20 21:17

Ja nedavno sepisovala kamaradce seznam toho co jsem ted behem dvou mesicu opravdu vyuzila. Chybi mi tam teda napsat latkove pleny a zimni fusak. Vzhledem k zacinajicimu jaru tou dobou bych uz mozna volila nejaky univerzalni+deku. Nemam zadne dupacky, polodupacky jsou ok k tem body. Ale prvni mesic jsem davala porad jen overaly. Stejne skoro porad lezis v posteli i s mimcem. Teplacky a mikiny vyuzijes az se zacne vic hybat. Nejlepe mit velikost od 50-62. Ty vetsi budes dostavat od navstev a rodiny jako darky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 21:17

Zadej si to do googlu, je tam spousta seznamů. I tady je plno diskuzí na tohle téma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 21:19

Postýlka, autosedačka, kočárek, pár kousků oblečení, zavinovačka, plenky, látkový plenky, ubrousky nebo perlan ten jsem máčela do vody, po ubrouscich se mi osypal, slunečnicový olejicek, hřebínek, nůžtičky na nehtiky, líh na pupečník, popř. flasticku, dudáček, supr byl kojící polštář, borovou vodu, nějaký práci detsky prášek. Zbytek se dá dokoupit všude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 21:37

Hlavně pozor na oblečky. Mi vyhrožovali že bude malej obr a v závěru mu bylo všechno velký takže jsme si museli půjčit erární a potom dokupovat. :) Reálně toho člověk na mimčo tak moc nepotřebuje. Plenky, zavinovačka, na mýdla se vykašli - nenič mu kůži, ubrousky, kup do zásoby libenar, odsávačku, pupík už jsme doma brali jen vatovým tampónem namočeným ve vodě, dečky a možná šátek kdyby bylo mimčo uplakaný. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
302
4.2.20 00:07

Postýlka+matrace ( s kokosem či pohankou), prostěradla, přikrývka do postýlky, povlečení na přikrývku+mantinel, rychlozavinovačky, hnízdečko (zbytečnost), prebalovací podložka,20 bavlněných plen, lehátko do vaničky a vaničku, zdrav. sada, teploměr do vody, osuška, kočárek+autosedačka, fusak, deka do kočárku, kosmetika, monitor dechu, oblečení

Moje výbava :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16862
5.2.20 16:21
@Marstra píše:
Hezký den :) Chtěla jsem se zeptat co je nejdůležitější mít nachystané vše pro miminko, které se ma narodit na konci únoru. (Myslím věci, výbavicku která je opravdu důležitá a bude potřeba hned) předem děkuji za pomoc ;)

Ahoj, výbavičku jsem sepsala tady do článku , můžeš se inspirovat :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama