Tampón a toxický šok

Anonymní
20.9.11 14:07

Co způsobil tampón

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7257
20.9.11 14:08
Anonymní píše:
to je síla http://www.novinky.cz/…tamponu.html

proč anonymní :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7257
20.9.11 14:09
Anonymní píše:
to je síla http://www.novinky.cz/…tamponu.html

jinak na příbalovém letáku každých tamponu je riziko toxického šoku napsáno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3810
20.9.11 14:12

také nechápu proč anonym :?: Jinak jak píše motika všechna ryzika uvedena na obale. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10049
20.9.11 14:12

Moc bych se nad tim nepozastavovala, je to uvedeno na kazde krabicce, kazdym navodu u kazdych tamponu. Neni to tak ojedinela vec a s poctem hodin riziko stoupa, proto upozornenni ze dyl jako 8h byt tampon nesmi.

Je to jen zviditelneny pripad. ale neni to nic noveho. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5461
20.9.11 14:20

Bohužel tohle není první ani poslední případ, který se stal. Proto je v každém příbalovém letáku upozornění. Ale na druhou stranu, takový toxický šok můžeš dostat třeba i ze znečištěné nebo zanícené rány kdekoliv na těle.
Takový šok je strašný prevít. Když se podchytí včas, tak pomáhají antibiotika, ale i tak to napadá vnitřní orgány - hlavně játra a ledviny - a může udělat v těle doživotní paseku :-?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30420
20.9.11 14:25

já používám tampony snad už 10 let a doteď žádný problém a teĎ je vlatně ani 5 let nebudu potřebovat :mrgreen: to onemocnění je velmi ojedinělé a navíc je to na příbaláku napsané

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4583
20.9.11 14:27

Tak tohle mě vůbec neděsí. Šance, že to dostanu je malá. Jinak se to dá dostat i jinak ten šok, než z tamponu, takže bych se nad tím vůbec nepozastavovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14721
20.9.11 14:44
Januliiik píše:
já používám tampony snad už 10 let a doteď žádný problém a teĎ je vlatně ani 5 let nebudu potřebovat :mrgreen: to onemocnění je velmi ojedinělé a navíc je to na příbaláku napsané

5 let je nebudeš potřebovat? 8-o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5345
20.9.11 14:48
chuanitka píše:
Januliiik píše:
5 let je nebudeš potřebovat? 8-o

asi počítá s Mirenou a tím že nebude menstruovat…no třeba ne…já krvácela ještě rok s mirenou a teď sem tam taky :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5misa6
20.9.11 14:49

Hm. . . . To kvůli tomu mám nosit vložky?ne,děkuji.Zajimavý případ ale jak už bylo psáno,nepozastavuju se nějak nad tím,dostat to můžu od čehokoliv.

• Citovat
  • Nahlásit
30420
20.9.11 14:50

přesně tak :-) od ledna mám Mirenu na 5 let a MS jsem měla jen jednou, měsíc po zavedení a pak další MS to bylo spíš jen na intimku a od té doby mám klid :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16940
20.9.11 14:54

taky nevím proč anonym,ale třeba se stydí. Ve mě tedy tyhle zprávy nezpůsobujou vůbec nic, protože to je stejná náhoda, jako když na mě spadne letadlo…a taky se doma nezavírám, takže tampony používat nepřestanu. Nesnáším cokoliv mezi nohama…teda krom jednoho :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5misa6
20.9.11 14:59

Eseto,souhlasím s tebou,sem zvědavá jak po porodu vydržím ty vložky,se zblázním s toho.

• Citovat
  • Nahlásit
14721
20.9.11 15:02
Januliiik píše:
přesně tak :-) od ledna mám Mirenu na 5 let a MS jsem měla jen jednou, měsíc po zavedení a pak další MS to bylo spíš jen na intimku a od té doby mám klid :-)

Aha, to mě nenapadlo :oops: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat