Reklama

Copak kradu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jessinka
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 09.03.09 10:55
Copak kradu?

Ahoj holky,tak jsem teď projížděla internet a hledala nějaké těhu tryčka,svetry a mikči.
Je to fakt děs.
Všechno stojí kolem 1.000,–
Pár věcí je tam levných,ale to bych musela být těhu v 50.Takové ty modernější věci jsou fakt darda.
Nevíte některá kde by se dali sehnat levné a pěkné věci?
Buď nové a nebo lehce nošené.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 09.03.09 10:59

Mimibazar, kamené sekáče.

L.

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 09.03.09 11:00

Zkus www.mimibazar.cz nebo www.mimiaukce.cz - já mám odtud pár pěkných kousků za slušný peníz

Hama
Závislačka 2621 příspěvků 09.03.09 11:03

Ahoj!!! Ten výběr a ty ceny jsou opravdu děsběs. Těšila jsem se, jaká budu šik těhulka, ale brzy jsem vystřízlivěla. Nakonec jsem pořídila pár pěkných věcí v HM a něco málo v CA a něco od kámošek. Trička klidně i netěhu. Džíny jsem si chtěla pořídit v Mamaschopu za 2500,–!!!!, ale naštěstí jsem to neudělala, rychle jsem přibírala a potřebovala bych nejmíň tři velikosti :wink:

maxik
Kelišová 5811 příspěvků 09.03.09 11:11

Taky se můžeš podívat tam, kde normálně nakupuješ, po trochu delších tričkách áčkového nebo empírového střihu a zavinovacím svetru s vázačkami - ono to nemusí mít visačku těhotenské , aby se to dalo v těhotenství nosit.
Kalhoty zkus CA nebo HM nebo mimibazar.

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 09.03.09 11:14

Ahoj, taky doporučuju CA, v MH jsem já nevybrala - trika byly divné a kalhoty jsem nedostala přes nohy - prostě šité na jinou postavu, než mám já…

V podstatě jsem nakoupila vše v tom CA, mám dvoje kalhoty, dvě trika a košili s vestou a zbytek řeším netěhu tričkama, co jsou delší - naštěstí teď se nosí delší věci, kdyby to bylo jak před X lety všecko nad pupek bylo by to horší :wink:

Jinak jsem taky zírala - tuniky, v podstatě stejné, jako netěhu, ale stojí 800,– jen proto, že je na nich těhu cedulka. Na ušití to těžší není (stejně tak těhu kalhoty), ale stojí to 2× tolik. Děti a těhotenství jsou holt nechutný byznys :roll: V něčem chodit musíš a to nebohé dítko potom taky… Tak proč by to mělo stát málo, když si to koupíš za moc :wink:

Evikk
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 09.03.09 11:23

Já jsem rodila v červenci, takže jsem potřebovala v těch velkých velikostech více méně jen letnější věci … něco po sekáčích a dost jsem nakoupila i u vietnamců … objemnější nátělníky, letní gatě xxxxxxxxxxL za 100 Kč … to přece jde :D

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 09.03.09 11:24

Já jsem koupila gatě v CA a jinak jsem vystačila. Záleží kolik přibereš, já jen 8.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.09 11:36

já těhu oblečení nenosila, měla jsem jedny nízký bokovky a jedny lacláče. A pak hafo dlouhých triček a s tím jsem si vystačila.

jjanekk
Závislačka 2586 příspěvků 09.03.09 11:53

Ahoj,
tak ja mela 1 (slovy jedno) tehu triko a dvoje tehu rifle, zbytek jsem nosila normalni tricka co jsem mela doma, nebo jsem si koupila triko jenom o cislo vetsi a bylo. A to jsem pribrala hooodne…a stacilo a dalo se a ani to nevypadalo blbe.
Kdyz jsem byla tehotna, tak jsem nenarazila na H&M, kde by mely tehu modu, ale byt tebou tak bych zkusila toto..
 jana

Potápka
Extra třída :D 10054 příspěvků 09.03.09 13:10

Ještě nemají špatné věci v Litexu - já měla odtamtud 2 těhu trička za pár kaček, byli tenkrát teda ve výprodeji. A ještě jsem odtamtud měla kalhoty - ty byli opravdu bezvadné, protože rostly se mnou :wink:
Jinak zrovna dneska jsem koukala ve městě, že těhu věci prodávají už i vietnamci.

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 09.03.09 13:48

Zapomeň na cedulku těhotenské, to má význam jen u kalhot.

Mám trika z Orsay (áčkový střih a nabrané vespod do lemu), Bershky (kupovala jsem L, vše do 199) a bavlněné krátké šaty taky z Bershky, ve slevě za 149,–. Pak ještě něco z Fashion Arena,ty už jsem kupovala jen propínací či s výstřihem kvůli kojení. (99,– - 199,–)

Se svetry jsem vystačila svými, mám všechny trochu delší a pružné, do bundy se zatím taky vlezu.

Ale ty kalhoty, mám čtvery :oops: , tam jsem prošustrovala to, co jsem jinde ušetřila.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.09 14:06

Naštěstí jsem dost dlouho mohla nosit „normální“ věci, pak jsem investovala do jedněch speciálních těhotenských kalhot za hrůzostrašných 1 500 Kč (Tveret), byla jsem pak ráda, že jsem je v bazáči za 500 Kč prodala, všem se zdály drahé - nedivím se :(.
No a pak jednu halenku za 1000 Kč a jednu košili za 1000 Kč a snažila jsem se mezi to střídat volná trika.
Taky jsem si představovala načančanou těhulku (jako sebe) a rychle jsem spadla zpátky na zem :(.
 Iva

Na druhou stranu moje kamarádka si pořídila na dobu těhotenství desítky značkových modelů - slušelo jí to moc, ale stálo ji to tak čtyřicet tisíc - odhadem, bez přehánění. Mně by to bylo fakt líto… :(.

adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 09.03.09 14:24
maxik píše:
Taky se můžeš podívat tam, kde normálně nakupuješ, po trochu delších tričkách áčkového nebo empírového střihu a zavinovacím svetru s vázačkami - ono to nemusí mít visačku těhotenské , aby se to dalo v těhotenství nosit.
Kalhoty zkus CA nebo HM nebo mimibazar.

A někdy se ani do těhotenských nemusí břicho vejít ;-) teda pokud ti nevadí, že máš výstřih až pod prsa a že ti to padá z ramen (vlastní zkušenost)

Danuška23
Kelišová 5732 příspěvků 09.03.09 15:31

Ahoj.Tak to máš pravdu,že je to na těhulky strašně drahé.Já jsem byla těhotná v létě,tak jsem si koupila tříčtvrťáky v CA.Dá se tam občas natrefit na věci v akcích.Taky v Taku mají docela hezký tuniky a širší trička,který mě taky na moc nevyšli.papa :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >