Stahovací pás po porodu

5100
1.3.09 10:50

stahovací pás po porodu

Ahoj matky!

Máte některá zkušenost se stahovacím pásem na břicho po porodu?
Je to k něčemu? Už jsem četla různé protichůdné názory, jakože břišní svaly zleniví, naopak, že pomůže k lepšímu návratu do původního stavu…
Jsem starší rodička, takže elasticita mé kůže nebude to, co ve dvaceti, nerada bych zbytek života strávila s „klokanem“ a vím, že na cvičení jsem flink( i když mi asi nic jinýho nezbyde) - tak hledám aspoň pomocné alternativy.
Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8440
1.3.09 12:30

Ahoj Mischni, koukám že už to máte za pár :lol: :wink:

No osobně jsem používala stahovací kalhotky - byly vysoké, takže i přes břicho, a myslím, že hodně pomohly :wink: není to sice moje původní bříško, ale to už hold bude chtít vycvičit :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
1.3.09 14:01

Ahojky,tak prispeju svyma zkusenostma,jsem po jednom prcku a bricho mam jako pristavaci drahu,verim,ze k tomu dopomohl stahovaci pas,nosila jsem ho cele sestinedeli,byl prodysny,nijak me neomezoval,sehnala jsem ho tenkrat na mimibazaru,ted jsem ho pujcila kamaradce,ktera si ho taky moc pochvaluje,brisko i deloha se mi po porodu pekne stahly,to je moje zkusenost a jsem jednoznacne pro :D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
1.3.09 14:02

Jo a abych nezapomnela,preju krasne a zdrave mimco a rychly a bezproblemovy porod :D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
2.3.09 20:56

Díky za reakce, zítra se budu kutálet po městě, tak se zkusím po něm podívat.

Kikija - no jo, už se mi to přiblížilo. A už aby to bylo. Však si to pamatuješ - konec těhotenství je lahůdka. :lol: A hlavně se na tu naši princeznu strašně těším! :wink:
Koukám, že Vendulka už je kus baby…to teda letí. A jak se snáší s „psinou“?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Pema2
19.4.10 04:49

Můžu se zeptat, jakou jste měla značku? Nemůžu se rozhodnout který koupit, abych se v něm přes léto neupekla. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
1792
8.6.14 06:57

Ahoj, obnovuji diskuzi a dotaz nade mnou - prosim, poradte, jaky stahovaci pas po porodu je nejlepsi v lete?!diiiiky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3740
8.6.14 10:29
@evulkanov píše:
Ahoj, obnovuji diskuzi a dotaz nade mnou - prosim, poradte, jaky stahovaci pas po porodu je nejlepsi v lete?!diiiiky moc

Take uz to mam za par a zajimalo jaky pas je nejlepsi :think: Nejlepe konkretne znacku a primo odkaz. Take jaky pas je nejvhodnejsi do letnich paraku. A take by me zajimalo kdy se nasazuje :think: ( napriklad den po porodu jeste v nemocnici nebo s delsim odstupem?) dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
631
21.8.14 21:05

Ahoj, také by mě zajímaly vaše názory na poporodní pás. Líbí se mi docela Farlin. Je k něčemu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4621
21.8.14 21:28

Měla sem Oppo a pomohl dle mě dost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1109
21.8.14 22:23

Holky, jsem 9m po druhém porodu. Nekojila jsem a necvičila, kila mám jako před otěhotněním, ale břicho je převislé. Pomůže pás i nyní, jako podpůrná pomoc ke cvičení? Nebo to nemá smysl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
836
21.8.14 22:36

Ahoj, taky mam Farlin a byla jsem spokojena. Pouzivvala jsem hned jak jsem prijela z porodnice, protoze na lezeni na brise nejak nezbyval cas. Myslim, ze svou funkci rozhodne splnil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
201
22.8.14 00:25

Já jsem také uvažovala o pásu, ale pak jsem někde četla že tím že drží břicho vlastně nenamáháte břišní svaly, které tím ochabují takže vlastně spíš škodí. Tak jsem ho zavrhla. Nakonec mi ale tchyně koupila stahovací kalhotky a byla jsem za ně ráda. Rodila jsem sekcí a hodně mi pomohly tím, že stahovali břicho mě to při chůzi tolik nebolelo. Nosila jsem je asi týden pak jsem je odhodila a raději začala cvičit, ono mi to břicho stejně splasklo a byly mi velké. Pro ty co budou rodit sekcí rozhodně doporučuji, pro přirozený porod je to možná zbytečnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4621
22.8.14 20:44

@Beruškaa23 podle mě je to jedno a to samé, jak to ty kalhotky dělají že s nima svalstvo neochabuje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
836
22.8.14 20:44

Muzu se zeptat, jaky je rozdil mezi pasem a stahovacimi kalhotkami, kdyz oboje stahuje bricho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama