Copak si přejete k Vánocům?

Anonymní
19.10.19 22:07

Copak si přejete k Vánocům?

Dobrý večer,

prosím Vás o radu.. Copak si letos přejete k Vánocům?

Manžel chce abych mu do konce tohoto měsíce řekla, co si přeji a vůbec 100% nevím. :think: Pro všechny rýpalky - děti zatím nemáme a v domečku už máme vše zařízené a tak si k Vánocům celkem trochu dopřáváme. Minulý rok jsem dostala telefon Samsung Note, sluchátka Buds a hodinky Watch. Při běhání naprosto využívám. Nyní mě zaujala novinka tablet Samsung Galaxy Tab S6. Byla jsem se již v obchodě na něj podívat. Je pěkný, ale tak si tu říkám.. využiji ho? Prosím Vás používáte doma tablet? Trochu se bojím, aby mi doma pak neležel. Notebook mám cca 6let starý a jelikož si dodělávám při práci VŠ tahání ho sebou na přednášky je nadlidský výkon při jeho hmotnosti už.. říkala jsem si, že přeci jen tablet by byl kompaktnější. Především kvůli S penu. Zároveň jsem uvažovala i o Zenbooku od Asusu, jenže když notebook mám :nevim:

Prosím vás o váš názor, děkuji :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26589
19.10.19 22:11

Tablet je příšerná věc, jednou jsem ho musela používat na dovolené místo notebooku na odepisování na emaily-katastrofa. Nevím, jestli se to nějak posunulo.

Osobně bych si pořídila nový lehký ultrabook. šest let starý notebook-to je otázka, kdy klekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2305
19.10.19 22:13

Ja tablet pouzivam, kdyz se licim, a koukam pri tom na nem na ruzne vlogy na YT. Coz je tak 30min. Jinak nevyuzivam.. nekdy ho berem na dovcu na lehatko, ale spis pouzivame ntbooky..k Vanocum si preji parfem od yves lauren, kabelku Karl Lagerfeld, manzelovi budu kupovat nejspise poukazu do Blazka nebo do jineho obchodu, kde maji obleky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12666
19.10.19 22:13

Pokud máš Watch, tak máš i iPhone, tak si přej MacBook, dokonalá kombinace :palec: A je lehounký a stačí ho nosit bez nabíječky. Dlouho vydrží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12666
19.10.19 22:16

Tablet Samsung nějaký inteligentní mám taky, ale používám pouze na cestách, doma by mě nenapadlo ho vytáhnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.19 22:17

@Taky jedna
Nee vše od Samsungu i právě hodinky watch :)

• Citovat
  • Nahlásit
3537
19.10.19 22:18

Tablet je na nic, maximalne na surfovani na soc sitich, ale do skoly nebo prace nepouzitelnej. My mame tablet jenom do auta pro dite na dlouhy cesty na pohadky..

Jinak ja si hlavně preju, aby byly Vanoce uz za nama, neni to muj oblibeny svatek..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
19.10.19 22:19

Tablet mi leží doma v šuplíku :lol: ale nutne jsem ho potřebovala :lol: :lol: za sebe bych nedoporucila, ale záleží na každém :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4045
19.10.19 22:19

Tablet mely deti, ja ho nepouzivam vubec, radeji mam maly notas. A mam uz taky starsi typ, ale koupim si ho asi sama. Pak potrebuju novy fotak a cloudove uloziste. Ale jestli to bude k Vanocum nevim. Ja mam pod stromem nejradeji knihy a vune, to jsou takove moje oblibene tradicni darky. Urcite ne kuchynske nacini nebo spotrebice, pak nechci zadne sperky nebo kosmetiku ani obleceni, to si koupim vzdycky sama. Krome parfemu, ty dostavam rada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2684
19.10.19 22:21

Já dostanu robovysavač co vytírá a těším se jak malé dítě :srdce: a jinak deskovky, knížky, pyžama!!! Na techniku mě neužije, tablet leží nevyužit v šupleti, noťas mám sto let starý, bez mezerníku, umírající ale ještě se držící (plus fancy pracovní HP, tak aspoň něco), telefon xiaomi za 2,5k a su spoko :mrgreen: fakt letos ty pyžama potřebuju nejvíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97458
19.10.19 22:24

Já si přeju rotoped, ale prý ho Ježíšek neunese. Knihy, ty dostávám pravidelně a ráda. Ty určitě dostanu.
Jestli tablet využiješ, proč ne. Nevidím na tom nic zlého. Směle do toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15641
19.10.19 22:27

Zatím jen parfém Idol od Lancome…letos jsem nějak bez nápadu, ale budu pořizovat pokračovací nosítko, tak kdyžtak příspěvek na to, ale to ti asi nepomůže ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.10.19 22:29

To, co se nedá koupit za žádné peníze. Klid a mír v duši.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20138
19.10.19 22:43

Tak hlavně nic z toho, co jsi vyjmenovala. Mě potěší parfém, knížka, pixla kokosového oleje, kosmetika, oblečení, prádlo,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7488
19.10.19 22:51

Ja bych si prala, aby lidi z Vanoc :mrgreen: nehystercili. ( tim nemyslim zrovna tebe zakladatelko, pisu vseobecne)

Ale vazne je to muj vanocni sen :D. Aby pro jednou lidstvo prozilo skutecne Vanoce jako svatek klidu, miru, pokoja a ne jako svatek nakupovani, vareni a obzerstvi. Aby jsme se alespon jednou v roce ztisili a zamysleli nad nasim zivotem a nad tim, co Vanoce jsou…abychom pro tentokrat neublizili zadne jine zive bytosti, abychom alespon na Vanoce nenechali trpet zvirata pro jidlo, pro ktere jsou Vanoce svatkem nasi krutosti.

Predstavte si muj sen: Vanoce, kdy si darujeme jenom malickosti, ktere lidem a detem reknou, ze je mame radi. Vanoce, ktere nestravime tim, ze budeme nakupovat, varit a jist, ale Vanoce jako cas, kdy se v nasich dusich probouzi klid a mir se vsim kolem nas a v tom tichu uslysime zpev andelu…

Tak jsem se zasnila :)…ja vim, ja vim, je to utopie, lidi budou zase silet a nakupovat a jist a zabijet ty ubohe kapry… a po Vanocich drzet diety a hracky detem zevsedni a darky budou zapemenuty ve skrinich a svet se bude tocit dal, jak predtim…ale presto je tohle muj vanocni sen a prala bych si jej k Vanocum nejvic na svete.

Příspěvek upraven 19.10.19 v 23:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat