Fitness náramek pro juniora

47091
15.10.19 10:56

Fitness náramek pro juniora

Ahoj, chtěla bych koupit dětem fitness náramky, přejí si je od Ježíška.
Dětem je 8, mají průměrnou postavu. Stačí mi krokoměr a čas. Cenu bych si představovala tak do 1000 za jeden (i když financovat to bude babička, a ta mi dala limit 1500 za jeden, ale mně to přijde skoro až zbytečné…). Další funkce nepotřebuji, oni to chtějí opravdu jen kvůli tomu krokoměru :-)

Děti nemají mobily, nemusím to tedy zatím s ničím párovat, zhruba tak za rok nějaký mobil mít budou (ale asi ne vyloženě svůj - zatím to nemám v plánu). Ale myslím, že každý náramek asi jde spárovat…

Jde mi hlavně o to, aby to tomu děcku sedlo dobře na ruku, takže bych potřebovala poradit nějakou konkrétní značku a typ, o kterém víte, že třeba neplandá na menší juniorské ručce a není na té ruce nějaký robustní.

Moc děkuji za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8554
15.10.19 11:37

Prvňačka (holčička 7 let) má už rok tenhle: https://www.xiaomimarket.cz/…i-mi-band-2/ (zdědila po manželovi). Je to malé, ale nezničitelné, nic moc kromě času a krokoměru to neumí, ale prvňačce to stačí. Má k tomu dokoupené 2 barevné řemínky a je spokojená :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6530
15.10.19 11:53

Taky po něm koukám, děti ho tedy chtějí, ale hodně sportují a mají mobily, ono se to tak nějak všechno ovládá přes aplikace v mobilech. Poměr cena výkon v těch levných okolo tisícovky mi zatím nejlépe vychází xiaomi mi band 4.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47091
15.10.19 12:32

Zatím moc děkuji za konkrétní tipy, kdyby měl někdo další, sem s nimi… vámi zmíněné si hned prohlédnu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47091
15.10.19 12:34
@Aliik píše:
Prvňačka (holčička 7 let) má už rok tenhle: https://www.xiaomimarket.cz/…i-mi-band-2/ (zdědila po manželovi). Je to malé, ale nezničitelné, nic moc kromě času a krokoměru to neumí, ale prvňačce to stačí. Má k tomu dokoupené 2 barevné řemínky a je spokojená :mrgreen:

takže na té ruce to není velké? Moc díky za tip, ten Xiaomi band 4, co je tu taky uvedený, bude mít určitě stejný rozměr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2542
15.10.19 13:24

@sovicka1 Já si před 11 dny pořídila Xiaomi Mi Band 4. Synovi (skoro 10 let) se moc líbil, tak ho před týdnem dostal „k narozeninám“ a je z něj nadšený. Pořád kontroluje, kolik už má kroků, nebo si měří tep :lol: on ho teda má spárovaný i s mobilem, takže si může prohlédnout i data ohledně spánku, nastavit si budík (to asi jen přes náramek nejde) apod. Přikládám pro představu foto na své hubené ruce :lol: syn ji má ještě o fous hubenější než já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8554
15.10.19 13:59

Větší ji je, ale nijak extra. Dcera je tedy větší vzhledem k věku (128cm, 26 kilo) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
683
16.10.19 19:21

Zajímavá varianta je honor band 5. Momentálně mám a zdá se mi trochu přesnější na kroky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4999
16.10.19 19:31

Starší dítě (11 let) má Xiaomi Mi Band 3 a mladší (9 let) jej dostane na Vánoce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6530
16.10.19 19:37

@Hořec a devítileté si ho přeje? Užije ho? Co s ním bude dělat? Budu ho kupovat určitě třináctileté, ta ho chce a hodně využije ve sportu a tak. Vím, že mládě až ho uvidí, bude ho chtít taky, ale je jim to k něčemu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4999
16.10.19 20:57

@Šáruší, přeje si ho hodně. Sportuje a taky chce stále znát počet kroků - hodně provozujeme turistiku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6530
16.10.19 21:33

@Hořec tak to jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu