Covid a nemovitosti

Anonymní
18.5.21 01:11

Covid a nemovitosti

Spíš se jdu odnasrat.
Můžete mi prosím někdo vysvětlit. Všude se jásalo a vyhlašovalo, jak covid a locdown zneškodnil lidi finančně atd.. atd a tak prosím, proč jsou stále narvané obchody a nemovitosti k prodeji mají xxx zájemců? Kde na to teda berou? :zed:

Chceme koupit malý dům na jehož prodej jsme dlouho čekali… malý 2+1 ke kompletni rekonstrukci.. pro sebe a má min. dalších 6 zájemců. Mě jebne. :zed: jsem zvědavá jak to dopadne a na aukci jim se.. ať si to sežerou :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.5.21 01:41

Tak mam v rodine realitaka a proste kolikrat je to lez kterou reknou, aby prodali. K tem zajimavejsim prodejum zvou i fake lidi navic, aby hrali zajemce a provedou cloveka naraz i s fake zajemci. Proste clovek nesmi moc ukazat ze ma fakt zajem jinak ho natahnou.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.21 01:51

Lidi co dělali ve službách turismu atd jsou na tom blbě ale hodně lidí si i přilepšila to je tak vzdy… Muž dělá ve firmě co je napojena na průmysl a lékařství a povýšil já na rodicaku a zařídil mi u nich práci na 0.3 úvazek plus ještě mám další brigádu. A náklady nula nula prd když vše bylo zavřené jsme strašně ušetřili… Nechceme mít volné peníze protože bude inflace a všichni to teď cpou do nemovistosti pozemku nebo jinych investic hlavně nemít moc volných peněz.

• Citovat
  • Nahlásit
478
18.5.21 06:49
@Anonymní píše:
Spíš se jdu odnasrat.
Můžete mi prosím někdo vysvětlit. Všude se jásalo a vyhlašovalo, jak covid a locdown zneškodnil lidi finančně atd.. atd a tak prosím, proč jsou stále narvané obchody a nemovitosti k prodeji mají xxx zájemců? Kde na to teda berou? :zed:Chceme koupit malý dům na jehož prodej jsme dlouho čekali… malý 2+1 ke kompletni rekonstrukci.. pro sebe a má min. dalších 6 zájemců. Mě jebne. :zed: jsem zvědavá jak to dopadne a na aukci jim se.. ať si to sežerou :zed:

Protože v globálu není pravda, že by covid lidi finančně zdecimoval. Naopak spousta lidí má ještě víc peněz než předtím, hledají cesty, jak je uložit - inflace se očekává vysoká, vklady v bankách ztrácejí na hodnotě, nemovitosti jsou vnímány jako určitá ochrana před znehodnocováním peněz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1386
18.5.21 06:54

Mě vždycky baví, když někdo z bližních mých zjistí, že není na světě jedinej. Ano, je to nemovitost k prodeji, takže má i jiné zájemce. Tak nějak to na světě chodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15686
18.5.21 07:03

Tak je spousta lidí co je to zasáhlo a jsou na tom finančně špatně. A spousta těch co na to je ještě líp. A myslím, že nejvíc je těch co se jich to nedotklo nijak a jsou na tom stejně. :nevim:
A v médiích se píše o těch co jsou nejhlasitější. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5919
18.5.21 07:16

Kamarádky táta prodával dum ve městě, prý dum na zbouráni a nějakých 40 zájemců 🤦‍♀️. Teď je to masakr a lepší to už nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.21 07:28

Nas se covid financne vubec nedotkl :nevim: a pribuznemu blizkemu jeste zvedli plat o 10%. :nevim: zalezi, co delas. A bitka o byty byla uz pred rokem dvema, na byt 6 zajemcu a rozhodnout ses musel v podstate hned, jinak zmizel. Ted jsem to resila a rikali mi to lidi. Jen ceny byly niz. My se ted museli rozhodnout behem jednoho dne, zda byt bereme, jinak byl dalsi zajemce hned na rade.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.21 07:30
@Karamba2020 píše:
Protože v globálu není pravda, že by covid lidi finančně zdecimoval. Naopak spousta lidí má ještě víc peněz než předtím, hledají cesty, jak je uložit - inflace se očekává vysoká, vklady v bankách ztrácejí na hodnotě, nemovitosti jsou vnímány jako určitá ochrana před znehodnocováním peněz.

Presne proto kupujeme byt ted my. Ne na bydleni, ale investici. A nejsme jedini.

• Citovat
  • Nahlásit
10007
18.5.21 07:31

Ty aukce jsem viděla v TV. :zed:
To zase někdo, něco vymyslel. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
18.5.21 07:37

Ano, chceme stavět. Těšila sem se, že díky covidu aspoň bude větší zájem firem brát zakázky. Haha. Už půl roku uháním firmy, abychom si s nějakou plácli. Takže tak :roll: Naopak je to ještě horší, protože teď v zemi nejsou Ukrajinci, kteří se ve stavebnictví živili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5041
18.5.21 07:37
@Anonymní píše:
Spíš se jdu odnasrat.
Můžete mi prosím někdo vysvětlit. Všude se jásalo a vyhlašovalo, jak covid a locdown zneškodnil lidi finančně atd.. atd a tak prosím, proč jsou stále narvané obchody a nemovitosti k prodeji mají xxx zájemců? Kde na to teda berou? :zed:Chceme koupit malý dům na jehož prodej jsme dlouho čekali… malý 2+1 ke kompletni rekonstrukci.. pro sebe a má min. dalších 6 zájemců. Mě jebne. :zed: jsem zvědavá jak to dopadne a na aukci jim se.. ať si to sežerou :zed:

Lidi na tom nejsou až tak špatně, jasně gastro a turismus to odse.li, ale jinak? Lidé měli i dost nasušlíno z dob před koronou, kdy ekonomika rostla a rostla, některé segmenty zase vzrostly právě kvůli koroně a státní séry se to nedotklo vůbec. Nějaký ekon. dokonce řekl, že jestli nebudou další lockdowny, tak se z toho lidé finančně oklepou dříve než se čekalo. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3993
18.5.21 07:41

Tak ti, kteří o zaměstnání nepřišli a měli pořád stejné příjmy, ve většině případů za poslední rok spíš ušetřili - žádné velké utrácení za cestování, za volnočasové aktivity, kulturu, i po těch obchodech se chodilo hůř… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26374
18.5.21 07:56

My třeba díky corone dost ušetříme, žádný cestování a výlety a nákupy, byt jsme stihli koupit vloni v únoru a dost lidí si uvědomilo že ne třeba bydlení v centru města už není výhoda ale naopak barák za městem kde můžeš co chceš když jsi rok zavřený doma. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5985
18.5.21 07:57
@Anonymní píše:
Tak mam v rodine realitaka a proste kolikrat je to lez kterou reknou, aby prodali. K tem zajimavejsim prodejum zvou i fake lidi navic, aby hrali zajemce a provedou cloveka naraz i s fake zajemci. Proste clovek nesmi moc ukazat ze ma fakt zajem jinak ho natahnou.

V dnešní době to už neplatí, to se říkalo dříve když nemovitosti nešli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat