Dokument Čtyři v tom

Napsat příspěvek
Velikost písma:
8
19.5.18 00:05

Nejlepší matky na světě

Milé „matky“, jsem sestra Květy. Moje sestra se rozhodla spolu s manželem a celou rodinou, že tomuto národu

ukáže jak rozmanitý je život s 5ti dětmi. Co jí k tomu vedlo je čistě jen její věc. Vy všichni jste se mohli podívat do jejich soukromí a to jen proto, že vám to dobrovolně dovolili. To jestli má Květa 1 2 3 4nebo 5 dětí je jen její věc. Ani jedné z vás nepřísluší ji soudit… neb každá z nás má jakéhosi strašáka ve skříni!! Chápu, že chcete reagovat na odvysílané díly 4v tom, ale prosím slušně!!! Nebo si snad dovolíte tvrdit, že Květu znáte natolik, aby jste tady mohly rozebírat její život??? Kdo jste, aby jste tady vyřkly takové soudy… která z vás může aspirovat na matku roku??? Kde je řečeno, že váš názor je ten pravý??? Jsem rozčarovaná z toho, že existuje chat kde jsou ty nejchytřejší, nejsvědomitější… Nejnejnej matky na této planetě. Koukněte do svého života… Myslím, že Květa by u vás taky našla něco co není podle ní OK… Co myslíte? „Hod' kamenem, kdo jsi bez viny“… Vy úúúžasné a super matky!!! Styďte se!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
19.5.18 00:18

@Mein1971 ty se styd…

  • Citovat
  • Upravit
8
19.5.18 01:14
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8
19.5.18 01:22

Ta nejchytřejší

Vy jste tak chytrá… Co to??? Ví o tom váš muž??? Doe_Jane??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
19.5.18 01:31
@Mein1971 píše:
Vy jste tak chytrá… Co to??? Ví o tom váš muž??? Doe_Jane??

Ze jsem chytra? To vis ze jo :P

  • Citovat
  • Upravit
8
19.5.18 01:32

@Doe_Jane můžete mi napsat, zač se mám stydět??? No dle vašich příspěvků… Nevím, nevím která z nás dvou by se měla stydět. V urážkách a vulgaritě vám možná nebudu stačit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8
19.5.18 01:33

@Doe_Jane můžete mi napsat, zač se mám stydět??? No dle vašich příspěvků… Nevím, nevím která z nás dvou by se měla stydět. V urážkách a vulgaritě vám možná nebudu stačit. @Doe_Jane @Doe_Jane

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8
19.5.18 01:34

Tykáme si??? I to mluví o vaší inteligenci milá dámo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8
19.5.18 01:38

Tak my si tykáme??? Tak to díky, ale s ***… NÉéééééé

edit admin - urážka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8
19.5.18 02:06

@Doe_Jane Óóóó tak chytrá a inteligentní žena.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26256
19.5.18 02:23

@Mein1971 ano, tykame, tady na epipi je to bezne. Tak te tady vitam :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20296
19.5.18 05:48

Aje to je rodinka.
Ja teda zas nechapu tu potrebu nekomu neco vysvetlovat - obzvlast tady. Tak pokud si za tim dokumentem stojim, tak necham druhe o tom kecat a nechodim o tom debatovat a posleze se rozcilovat, jak kdo muj zivot rozebira 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
201
19.5.18 06:32

@RyBANA no hlavně se tu poslední dobou rozebírají spíš Květiny příspěvky než ten její „pestrý“ život, takže jestli je tohle Květina sestra, tak ať spíš napomíná Květu a ne nás

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
201
19.5.18 06:37
@Mein1971 píše:
Milé „matky“, jsem sestra Květy. Moje sestra se rozhodla spolu s manželem a celou rodinou, že tomuto národuukáže jak rozmanitý je život s 5ti dětmi. Co jí k tomu vedlo je čistě jen její věc. Vy všichni jste se mohli podívat do jejich soukromí a to jen proto, že vám to dobrovolně dovolili. To jestli má Květa 1 2 3 4nebo 5 dětí je jen její věc. Ani jedné z vás nepřísluší ji soudit… neb každá z nás má jakéhosi strašáka ve skříni!! Chápu, že chcete reagovat na odvysílané díly 4v tom, ale prosím slušně!!! Nebo si snad dovolíte tvrdit, že Květu znáte natolik, aby jste tady mohly rozebírat její život??? Kdo jste, aby jste tady vyřkly takové soudy… která z vás může aspirovat na matku roku??? Kde je řečeno, že váš názor je ten pravý??? Jsem rozčarovaná z toho, že existuje chat kde jsou ty nejchytřejší, nejsvědomitější… Nejnejnej matky na této planetě. Koukněte do svého života… Myslím, že Květa by u vás taky našla něco co není podle ní OK… Co myslíte? „Hod' kamenem, kdo jsi bez viny“… Vy úúúžasné a super matky!!! Styďte se!!!

já jsem teda prošla všechny skříně a strašák žádný, takže jsem tedy supermatka a x za svoje příspěvky ve veřejné diskuzi k televiznímu pořadu!!! se já stydět nemusím. Já ne…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34473
19.5.18 07:28

@Mein1971 tady asi nikomu nevadí, že Květa není supermatka, to je málokterá z nás. Vadí to, že se k Dominice jako máma nechová vůbec a přesto si pořídí další a další děti, je nezodpovědná a lže jak když tiskne. Takže si nech své rady a doporučení, my máme svůj rozum.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty