Cvičení Vojtovky v Praze 9

2969
24.6.13 19:37

cvičení vojtovky v praze 9

Aho chci se zeptat zda nevíte kde se dá cvičit vojtova metoda na netu toho moc není a co mi dala kontakty dr tak jsou šílené čekací lhůty děkuji moc za jakoukoliv odpověd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
94
13.3.18 18:04

Vojtovka na Praze 9 a přilehlém okolí

Ahoj, kam chodíte cvičit na Praze 9? Doporučíte mi nějaké rehabilitační centrum/fyzioterapeuta? Doktor mi doporučoval rehabilitaci na Poliklinice na Proseku, máte někdo zkušenost? Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2140
13.3.18 18:14

@Raju Chodila jsem s dítětem na polikliniku Střížkov k paní Podliskové, super. Ale když jsem hledala, obvolala jsem víc ze seznamu od doktora, právě kvůli čekacím hlhůtám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11365
13.3.18 18:28

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 09.09.19 v 18:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
444
13.3.18 19:03

Souhlasím, k paní Podliskové chodíme již s druhým dítětem, paní Tůmová rovněž skvělá, zde má webovky http://janatumova.cz/, obě na Poliklinice Prosek. Jen mám pocit, že mají plnou kapacitu a berou nové pacienty jen od pediatrů z polikliniky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
13.3.18 22:43

Děkuji za doporučení, zkusím jim zavolat, jestli nás vezmou. Mě dal doktor jen jeden kontakt… jaké jsou běžné čekací lhůty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11365
16.3.18 20:00

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 09.09.19 v 18:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
18.3.18 20:59

@Raju pani Polivkova, dcpaprsek prosek. Uzasna pani, maly bol predcasne narodeny, viacero veci (hypotonus, spatne nozicky, zaklon hlavy, prehybanie do luku atd).
Ak by si chcela kontakt, poslem. Je aj velmi mila a ustretova na deti, nas maly to moc nezvladal, ale ona bola uzasne mila a je vidiet, ze pracuje s detmi stale. Chodia k nej aj susedia teraz a velmi si chvalia.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
19.3.18 11:53

@Taciras Díky za upozornění, poukaz mám FT. Jsem objednaná k Mgr. Tůmové, kupodivu našla místo za 14 dní, tak jsem ráda :kytka: Při objednání se ptali na jméno lékaře, takže asi neberou všechny, ale my chodíme do Kyjí a vzali nás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat