Cvičení Vojtovky v Praze 9

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SarkaC
Závislačka 2827 příspěvků 24.06.13 19:37
cvičení vojtovky v praze 9

Aho chci se zeptat zda nevíte kde se dá cvičit vojtova metoda na netu toho moc není a co mi dala kontakty dr tak jsou šílené čekací lhůty děkuji moc za jakoukoliv odpověd

Reakce:
Raju
Stálice 74 příspěvků 13.03.18 18:04
Vojtovka na Praze 9 a přilehlém okolí

Ahoj, kam chodíte cvičit na Praze 9? Doporučíte mi nějaké rehabilitační centrum/fyzio­terapeuta? Doktor mi doporučoval rehabilitaci na Poliklinice na Proseku, máte někdo zkušenost? Díky

selia
Ukecaná baba ;) 2061 příspěvků 7 inzerátů 13.03.18 18:14

@Raju Chodila jsem s dítětem na polikliniku Střížkov k paní Podliskové, super. Ale když jsem hledala, obvolala jsem víc ze seznamu od doktora, právě kvůli čekacím hlhůtám.

Taciras
Extra třída :D 11139 příspěvků 13.03.18 18:28
@Raju píše:
Ahoj, kam chodíte cvičit na Praze 9? Doporučíte mi nějaké rehabilitační centrum/fyzio­terapeuta? Doktor mi doporučoval rehabilitaci na Poliklinice na Proseku, máte někdo zkušenost? Díky

Výbornou, i když z Vojtovky jsme měli jen jeden cvik, jinak to bylo něco jiného. Doporučuji Mgr. Tůmovou, je skvělá.

Therushka
Kecalka 441 příspěvků 13.03.18 19:03

Souhlasím, k paní Podliskové chodíme již s druhým dítětem, paní Tůmová rovněž skvělá, zde má webovky http://janatumova.cz/, obě na Poliklinice Prosek. Jen mám pocit, že mají plnou kapacitu a berou nové pacienty jen od pediatrů z polikliniky…

Raju
Stálice 74 příspěvků 13.03.18 22:43

Děkuji za doporučení, zkusím jim zavolat, jestli nás vezmou. Mě dal doktor jen jeden kontakt… jaké jsou běžné čekací lhůty?

Taciras
Extra třída :D 11139 příspěvků 16.03.18 20:00

Čekací doby příznivé, pod měsíc. Jen upozorňuju, že chtějí jen poukazy FT, neberou K. Odesílající lékaři to dávají jak který, pokud bys měla K, tak jsou dvě možnosti, buď poprosit o druhý typ a vymění ti to a kdyby ne, tak přes rehabilitačního lékaře, který si vezme K, vyšetří a vydá FT.

Lalitaluky
Kecalka 299 příspěvků 18.03.18 20:59

@Raju pani Polivkova, dcpaprsek prosek. Uzasna pani, maly bol predcasne narodeny, viacero veci (hypotonus, spatne nozicky, zaklon hlavy, prehybanie do luku atd).
Ak by si chcela kontakt, poslem. Je aj velmi mila a ustretova na deti, nas maly to moc nezvladal, ale ona bola uzasne mila a je vidiet, ze pracuje s detmi stale. Chodia k nej aj susedia teraz a velmi si chvalia.

Raju
Stálice 74 příspěvků 19.03.18 11:53

@Taciras Díky za upozornění, poukaz mám FT. Jsem objednaná k Mgr. Tůmové, kupodivu našla místo za 14 dní, tak jsem ráda :kytka: Při objednání se ptali na jméno lékaře, takže asi neberou všechny, ale my chodíme do Kyjí a vzali nás.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >