Cvičíte i doma?

1140
2.4.20 12:12

Cvičíte i doma?

Zdravím všechny :)
Mám takový problém. Občas si zajdu do fitka (když mám hlídání, což neni často). Tam se mi rozproudí krev v žilách, jedu jako fretka, cítím tu energii a cvičím bez přestání třeba 3 hodiny a pořád mi je skvěle(pak odcházím příjemně unavená). Nicméně bych potřebovala cvičit i doma, ale to mi vůbec nejde :cert: Začnu s energií, která se po 10-15 minutách ztratí a balím to. Nemáte nějakou radu? Co vám pomohlo se doma ke cvičení dokopat? Nebo nějaký fajn video s předcvičením? Dobrou hudbou? Já fakt nevím..
Děkuju za rady :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2938
2.4.20 12:37

Musela jsem si to prostě nařídit. Jinak taky dělám radši deset jiných věcí a nedokopu se. Zaplatila jsem si na měsíc online fitko a ještě cvičím podle lektorem ze svého fitka. Na jeho fb stránce sdílím, co kdo dělal, kolik uběhl, dáváme tam krátká videa a je to fajn. Motivující. A kromě toho jsem za ty tři týdny, co je zavřeno, přibrala asi tři kila. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1140
2.4.20 13:44

@ProfZav
Online fitko? To slyším poprvé. Jak to funguje? Zapnete vsichni skype a cvicite? :mrgreen:
No 3 kila je dost, snad az bude po všem, pujde to zase dolů…A nekdo doslova žere a nemá ani kilčo navíc, to bych taky brala :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2938
2.4.20 16:00

@Tonick19 Ne, jsou tam videa a ty podle nich cvicis doma sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3894
2.4.20 16:57

Cvicim kazdej vecer pred spanim, proste musim. Chci nosit tricka s odhalenym briskem a proste chci byt do plavek taky pekna. Tohle je ma motivace. A jde to, predtim jsem cvicila jednou tydne, posledni dva mesice denne a je to videt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1140
2.4.20 21:04

@scentini
Tak vecer jsem zrala akorat tak padnout. To vim, ze musim dopoledne, jinak to nedavam vubec. Akorat fakt nevim kde.vzit doma tu energii, kterou mam v tom fitku. Ale diky za inspiraci s plavkami, zkusim se upnout aspoň na to. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
685
3.4.20 12:03

Ahoj, já cvičím doma přesně 3 měsíce. Napřed kalanetiku, teď kruhový trénink. Mam 170cm a 70kg.
Po 3 měsících ani gram dolů, míry mám pořád stejné. Nevim kde je chyba. Dietu nedržim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19278
3.4.20 14:06

Tak moje motivace je hubnuti po porodu. Dokopu se skoro kazdy den, musel se najit relativne pevny bod v programu rodiny, takze kolem 7 nakojim a babicka mi pohlida, nez si zacvicim, osprchuju se a navecerim, pak uz beru prcka koupat a spát. Kdyby to pevne nebylo, tak bych se ke cviceni dostala mnohem min. Dalsi motivaci je hudba a vzdycky se snazim slusive obléknout, posilovani jedu dle youtubu, vybrala jsem cvicitelku, ktera je mi sympaticka a jeji sestavy jakz takz zvladam a zaroven je to challenge. Zhubla jsem od 27.2. 5 kilo. Drzim palce, cviceni zdar!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19278
3.4.20 14:07
@Sazkarka píše:
Ahoj, já cvičím doma přesně 3 měsíce. Napřed kalanetiku, teď kruhový trénink. Mam 170cm a 70kg.
Po 3 měsících ani gram dolů, míry mám pořád stejné. Nevim kde je chyba. Dietu nedržim.

Je potreba upravit jídelníček!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9447
5.4.20 20:56

Ahoj holky, co si vyrobit skupina navzájem se hecovat a motiv ať? Já ráda, moc ráda cvičím ve skupině ve fitku, doma je to horší, ale jde to. A e skupině funguje skupinová soudržnost, pojďte do toho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19278
5.4.20 20:58

@negra kdybys chtele, pozveme te (klidne i dalsi) do nasi hubnouci cvicici :mavam: vic bab se vic vyhecuje ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9447
5.4.20 22:44
@PaníKadrnožková píše:
@negra kdybys chtele, pozveme te (klidne i dalsi) do nasi hubnouci cvicici :mavam: vic bab se vic vyhecuje ;)

Jo, budu moc ráda. Pozvi mě. Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1846
6.4.20 09:55
@PaníKadrnožková píše:
@negra kdybys chtele, pozveme te (klidne i dalsi) do nasi hubnouci cvicici :mavam: vic bab se vic vyhecuje ;)

Ahojky. Ja bych se rada pridala. Cvicim ted Jillian 30Day shred a dnes jsme zacala level 2. No jsem vyrizena :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19278
6.4.20 10:48
@rencakk píše:
Ahojky. Ja bych se rada pridala. Cvicim ted Jillian 30Day shred a dnes jsme zacala level 2. No jsem vyrizena :D

Poslu ti pozvanku :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13277
6.4.20 10:52
@Tonick19 píše:
@ProfZav
Online fitko? To slyším poprvé. Jak to funguje? Zapnete vsichni skype a cvicite? :mrgreen:
No 3 kila je dost, snad az bude po všem, pujde to zase dolů…A nekdo doslova žere a nemá ani kilčo navíc, to bych taky brala :lol:

Já jsem chytila výborné cvičení tady na banneru. Teď teda mám dva týdny pauzu, vymlouvala jsem se na daně (dneska pošlu poslední závěrku) a pak už se nebudu mít na co vymlouvat.
Takže dneska už nezačnu, ale třeba zítra nebo pozítří začnu určitě. Teda asi určitě :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama