Reklama

Cysta a agolutin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikol25559
Povídálka 46 příspěvků 21.09.18 15:19
Cysta a agolutin

Zdravim, měla bych dotaz. Dnes je to 3 den co meskam MS. Cyklus mám po 28 max 30. Dnes jsem byla u lékaře na ultrazvuku mi nasel na levém vaječníků 2 cm cystu. Krev mi bral také ohledně Hcg snažíme se už delší dobu, výsledky ale negativni. Dostala jsem agolutin a mám čekat. Ale ty bolesti břicha jsou šíleně.
Myslíte si že je to 100% ten výsledek Hcg nebo je ještě brzo i na zjištění s krve. Je to asi pět měsíců co jsem samovolně potratila bez kyretaze. Miminko bych si moc přála.

Reklama

Reakce:

Alexandraf
Echt Kelišová 7798 příspěvků 21.09.18 16:17

@Nikol25559 spozdeni ms bude nejspis tou cystou, taky jsem to tak mela.
Kdy byla ovulace? :hug:

Nikol25559
Povídálka 46 příspěvků 21.09.18 18:12

@Alexandraf 5.9 tak snad to klapne :zed:

Alexandraf
Echt Kelišová 7798 příspěvků 21.09.18 20:45

@Nikol25559 tak to uz by z krve znat bylo, kdyby slo o tehotenstvi. Myslim, ze to bude tou cystou, Agolutin pomuze urcite :hug:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >