Cysta a agolutin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikol25559
Povídálka 49 příspěvků 21.09.18 15:19
Cysta a agolutin

Zdravim, měla bych dotaz. Dnes je to 3 den co meskam MS. Cyklus mám po 28 max 30. Dnes jsem byla u lékaře na ultrazvuku mi nasel na levém vaječníků 2 cm cystu. Krev mi bral také ohledně Hcg snažíme se už delší dobu, výsledky ale negativni. Dostala jsem agolutin a mám čekat. Ale ty bolesti břicha jsou šíleně.
Myslíte si že je to 100% ten výsledek Hcg nebo je ještě brzo i na zjištění s krve. Je to asi pět měsíců co jsem samovolně potratila bez kyretaze. Miminko bych si moc přála.

Reakce:

Alexandraf
Echt Kelišová 7803 příspěvků 5 inzerátů 21.09.18 16:17

@Nikol25559 spozdeni ms bude nejspis tou cystou, taky jsem to tak mela.
Kdy byla ovulace? :hug:

Nikol25559
Povídálka 49 příspěvků 21.09.18 18:12

@Alexandraf 5.9 tak snad to klapne :zed:

Alexandraf
Echt Kelišová 7803 příspěvků 5 inzerátů 21.09.18 20:45

@Nikol25559 tak to uz by z krve znat bylo, kdyby slo o tehotenstvi. Myslim, ze to bude tou cystou, Agolutin pomuze urcite :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >