Kdy IVF po císaři

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 17:33
Kdy IVF po císaři

Máte nějaké zkušenosti nebo doporučení, kdy (co nejdřív) po císařském řezu začít s IVF, konkrétně s KET?
Jsem 5 měsíců po císaři, kojím. Vyloženě mě honí čas (je mi 40 let) a mám k dispozici jedno zamražené embryo. Jizva se dle gynekologa zhojila pěkně. Těhotenství (po IVF) proběhlo bez potíží a proč bylo tak pozdě - nevím. Zkrátka to dlouhá léta nešlo. Neplodnost bez známé příčiny, žádné potraty, ale zkrátka ani ťuk.
Prosím nemoralizovat, já si těhotenství v pozdějším věku nevybrala. Pouze reálné zkušenosti či rady.

Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22892 příspěvků 20.09.18 17:47

Obecně se doporučuje alespoň rok po císaři, ale jsou ženy, které otěhotněly dříve. Držím palce, ať to klapne :-)

eliskaj
Kelišová 5604 příspěvků 20.09.18 18:20

Me řekli minimálně rok po císaři… otěhotněla jsem necelé dva roky po prvním císaři…

karkarka
Závislačka 2855 příspěvků 20.09.18 18:35

Zeptala bych se primo v caru,co doporucuji oni.asi bych to chtela zkusit co nejdrive.mate jen jedno embryo a taky to treba nemusi vyjit,abys mela cas roce zmyslet si,jestli jit do dalsiho ivf.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >