Reklama

Kdy IVF po císaři

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 17:33
Kdy IVF po císaři

Máte nějaké zkušenosti nebo doporučení, kdy (co nejdřív) po císařském řezu začít s IVF, konkrétně s KET?
Jsem 5 měsíců po císaři, kojím. Vyloženě mě honí čas (je mi 40 let) a mám k dispozici jedno zamražené embryo. Jizva se dle gynekologa zhojila pěkně. Těhotenství (po IVF) proběhlo bez potíží a proč bylo tak pozdě - nevím. Zkrátka to dlouhá léta nešlo. Neplodnost bez známé příčiny, žádné potraty, ale zkrátka ani ťuk.
Prosím nemoralizovat, já si těhotenství v pozdějším věku nevybrala. Pouze reálné zkušenosti či rady.

Reklama

Reakce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22832 příspěvků 20.09.18 17:47

Obecně se doporučuje alespoň rok po císaři, ale jsou ženy, které otěhotněly dříve. Držím palce, ať to klapne :-)

eliskaj
Kelišová 5460 příspěvků 20.09.18 18:20

Me řekli minimálně rok po císaři… otěhotněla jsem necelé dva roky po prvním císaři…

karkarka
Ukecaná baba ;) 2472 příspěvků 20.09.18 18:35

Zeptala bych se primo v caru,co doporucuji oni.asi bych to chtela zkusit co nejdrive.mate jen jedno embryo a taky to treba nemusi vyjit,abys mela cas roce zmyslet si,jestli jit do dalsiho ivf.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >