Reklama

KET ve stimulovaném cyklu 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

87Lenka
Nováček 8 příspěvků 20.09.18 13:48
KET ve stimulovanem ciklu 2018

Ahoj. Jsem tu nova a podobne tema jsem bohuzel nenasla. Ma nekdo zkusenosti s KET ve stimulovanem ciklu naplastmi Cllimara?? Jsem 9 den po ket ale testovat mam az 25.9.2018

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5679 příspěvků 9 inzerátů 20.09.18 13:56

Neměla jsem climara, ale estrapach a estrahexal. Testovala jsem až 14 po ket a byly tam :mrgreen:

87Lenka
Nováček 8 příspěvků 20.09.18 14:04

Tak to moc gratuluji. Cllimara maji v sobe estradiol hormon. A nevim jestli mi muze blokovat menstruaci nebo ne. Jestli muzu cca za 3 dny uz trosku jasat ze se menstruace nedostavila. Utrogestan mam take. 2 predesle kety v nativnim ciklu jsem mela 1-1-1 utrogestanu a vzdy mi prisla menstruace cca presne. Ted je ket ve stimulovanem ciklu naplastmi plus utrogestan 2-2-2 a nevim jestli muze menstruaci blokovat nebo ne. Predtim prisla 2× na cas. Tak zjistuji.

susanie
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 20.09.18 14:12

@87Lenka ve stimulovaným CYKLU se menstruace nedostaví..Až po vysazení veškerých léků.Držím palce. :kytka:

Janli
Kelišová 5679 příspěvků 9 inzerátů 20.09.18 14:15

@87Lenka ty náplasti jsou všechny stejné, jen se liší množstvím hormonu. Menstruaci ti blokuje utrogestan, takže musíš počkat na výsledek testu. Léky se vysazují až po testech z krve.

87Lenka
Nováček 8 příspěvků 20.09.18 14:30

Me ale prisla menstruace vzdy i po utrogestanu i kdyz bylo mensi davkovani. Pred tim jsem zavadela 1-1-1 a menstruace vzdy prisla. Ted je ket stimulovany a navic mam naplasti a take utrogestan i kdyz dvoji davky. Tak jsem si nebyla jista. Dekuji za odpovedi

kris171994
Povídálka 47 příspěvků 03.10.18 13:22

@87Lenka ahoj nemám naplasti ale zavadím utrogestan 2-2-2 dneska sem 6 den po ket :) a moju se zeptat jak ste dopadla ?

87Lenka
Nováček 8 příspěvků 03.10.18 13:47

@kris171994 Ahoj. No mam potvrzene tehotenstvi z krve 14 dni po ket 654 hcg a 21 dni po ket 6800 hcg. Na ultrazvuk jdu az 15.10 za 2 tydny ( 8tyden) Ted jsem 6+4 .Objednali me tak pozde aby byla aspon videt srdecni akce. Oplodneni probehlo v Brne v Repromede.Ale tyden po ket jsem byla uz doma ve Slovinsku. Ja verim tomu ze treti ket se povedl diky naplastem Cllimara. Plus utrogestan 2-2-2 .Dva predchozi kety v nativnim cyklu. Sliznice sice 8 mm ale nevysli. Az ted stimulovany cyklus,sliznice tyden pred ket 10 mm.to jsem nikdy nemela,takze byla krasna. Plus kontryhel a zasla jsem si za jednou pani. Bioenergetickou. Otevrela mi jako by toky energie v tele.ktere jsou z neznameho duvodu zavrene. Nekdo tomu muze rikat sarlatanstvi ale ja se vzdy po jeji terapiji citila skvele.Odpocate. jo a jeste treti ket byl s ultrazvukem. Takze jsem primo videla zavedenou kanilu a jak mi vstrikli do delohy tekutinu s embriem.Tak ti preji aby ti to taky vyslo. :D :D

kris171994
Povídálka 47 příspěvků 03.10.18 13:57

@87Lenka je tak držím mooc pěsti :-)dekuji :-) at vám vše vychází a dobře dopadne :-)moc gratuluji ..já sem s repromedou spokojená :-) taky sem mela první i tohle ket pod ultrazvukem takže sem vše videla .první ket mi dělal doktor zobáč a ted paní doktorka ale vždy zapomenu její příjmení :D je moc milá dodávala nam pozitivní energii a strašně nás povzbuzovala :) prvním ket sem měla estrofen a ten utrogestan .ted sem měla sliznici krásnou takže sem před ket brala jen utrogetan 2-2-2 a beru i ted po ket .já doufám a všřím že vše dobře dopadne .. :) mějte se :-)

Janli
Kelišová 5679 příspěvků 9 inzerátů 03.10.18 14:04

@kris171994 nebyla to doktorka Tokareva?

87Lenka
Nováček 8 příspěvků 03.10.18 14:04

@kris171994 Ano.to pozitivni mysleni je dulezity.Me dva kety delal p.Dr.Zobac. a treti ket nova pani doktorka z Ukrajiny. Moc prijemna pani. Ja jsem byla s Repromedou maximalne spokojena. I kdyz jsme byli samoplatci na vsechno. Tak pristup vsech zamestnancu na spickove urovni. Ja si delala test uz 9 dni po ket a vysel mi duch. Koupila jsem si testy od 5 jednotek hcg. Takze ten nejcitlivejsi. A drugy den rano 10 dni po ket uz tam byli krasny carky. Sice slabsi ta druha ale krasne viditelna. Tak drzim pesti :) :)

kris171994
Povídálka 47 příspěvků 03.10.18 14:08

ne ne tokareva ne .. jmenuje se irina Matskula skvěla je !! příjemna vše vysvětlí hlavně hodně podpoří :)

kris171994
Povídálka 47 příspěvků 03.10.18 14:08

@Janli irina matskula je tam nová :-) skvěla doktorka !!:-)

87Lenka
Nováček 8 příspěvků 03.10.18 14:09

@kris171994 Ano to je ta nova pani doktorka. Je tam par mesicu. A ta mi delala posledni uspesny ket. Jak uz jsem psala tak profesionalita v Repromede je na spickove urovni.

kris171994
Povídálka 47 příspěvků 03.10.18 14:12

@87Lenka my sme za první ket neplatily a ted za to druhé sme platily 7500,– mudělám si testík o víkednu tak doufám a věřím že tam budou už // :-) byly by sme nejštastnější :srdce: při 1 ket sem si dělala 9 den a měla sem slabší čárku ..no ated sem to nevydržela a udělala 6 den což je opravdu brzy .

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >