Nevytéká žádné sperma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kykyka
Povídálka 49 příspěvků 20.09.18 01:36
Nevytéká žádné sperma

Ahoj. Většina z vás se tu dotazuje, co dělat, aby všechno sperma po styku nevyteklo ven. Já mám ale opačný problém. Nevytéká vůbec nic. Ani to nijak uvnitř necítím. Partner orgasmus má, přesto nic neteče. Před pár lety toho měl mnohem více a teklo. Máte někdo podobnou zkušenost? Již jsem po porodu a prý by snad mohla větší část zůstávat vzadu v pochvě, přesto bych aspoň něco čekala. Při jiných praktikách mi ho nepřijde zase tak málo. Nesli jsme i vzorek na testy a byl ok. Tedy nemívá suchý orgasmus. Přesto jsem z toho paf…
Díky za reakce. případně rady, jak objem zvýšit. 8o

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8838 příspěvků 33 inzerátů 20.09.18 05:06

Myslim, ze pro otehotneni nepotrebujes kybl spermatu. Jestli mate sperma otestovane a bylo v poradku, tak bych neresila.

Uživatel je onlineanavi13
Závislačka 2923 příspěvků 20.09.18 06:40

Já třeba zjistila, že ze mě nevytéká skoro žádné sperma v době ovulace. Jinak v ostatní dny cyklu většinou vyteče. Tak zkus zpozorovat jestli to nemáš podobně. Ale jestli se chlap udělá i s ejakulátem a spg je v pořádku tak bych to neřešila. Ještě mě napadlo nemáš třeba hojnější výtok, že by to bylo kvůli tomu - případně zkusit zajít na gyndu, jestli to není na přeléčení.

Jancka_K
Kecalka 195 příspěvků 20.09.18 07:46

A jak často máte sex? Když chlap pár dnů sexuálně abstinuje, je pak toho sperma více, než když to dělá každý den. A taky nevím jestli na to nemá vliv příjem tekutin?

Kykyka
Povídálka 49 příspěvků 20.09.18 23:39
@anavi13 píše:
Já třeba zjistila, že ze mě nevytéká skoro žádné sperma v době ovulace. Jinak v ostatní dny cyklu většinou vyteče. Tak zkus zpozorovat jestli to nemáš podobně. Ale jestli se chlap udělá i s ejakulátem a spg je v pořádku tak bych to neřešila. Ještě mě napadlo nemáš třeba hojnější výtok, že by to bylo kvůli tomu - případně zkusit zajít na gyndu, jestli to není na přeléčení.

Mám to tak v poslední době stále. Ovulace, neovulace. Výtok mám minimální, ovulační i během měsíce, ale spíš jsem suchá. Během dne, i po tom… Sex máme tak ob den, ob dva dny. Až na vyjímky, kdy to prostě nevyjde. Po ovulaci už to tak nehrotím. Jinak se snažím dodržovat ob den, aby to vyšlo…Ale přijde mi to takový - kde nic není, ani smrt nebere…
Ještě tak před dvěma lety jsem byla i během dne občas mokrá, teď už skoro nic. Možná stres. A možná je na tom partner podobně. Neuspěšná snaha o mimi to může oba dost ovlivňovat. Ale zkrátka třeba když ejakuluje na ručník nebo na břicho, tak mi toho přijde dost. Ale ve mně se to zkrátka někam vypaří.
Snad by byla možnost druhý den po styku, aby mi na gynekologii odebrali vzorek a udělali kultivaci. Zda tam ty spermie jsou a v jakém stavu.
Klidně bych si to zaplatila. Už teď jsem dala kupu peněz za vitamíny a čaje, tak tohle už by mě nezabilo. Jestli třeba ty spermie nezničím nebo vážně netuším… :roll:

Uživatel je onlineanavi13
Závislačka 2923 příspěvků 21.09.18 07:17

@Kykyka to na té gyndě se udělat nedá. Ale určitě jak je zmíněno v příspěvku výše tak množství ejakulátu ovlivňuje i příjem tekutin, ovlivní to i jeho kvalitu. Takže ať oba dost pijete :) ty 2-3 litry za den. jinak sex takto úplně stačí, to je ideál. A neudělá si třeba chlap dobře sám? nebere nějaké doplňky? Nekouří? Prostě celkově, aby měl dobrý životní styl. Ale asi podle toho co píšeš bych se v tom moc nešťourala, když tak zkus si tam po sexu máknout, jestli je v tobě nějaký ten ejakulát. Nemůže mít třeba partner problém vyvrcholit pouze v tobě? Ono to snažení je celkem dost stresující takže to klidně může být i toto.

Kykyka
Povídálka 49 příspěvků 21.09.18 22:12
@anavi13 píše:
@Kykyka to na té gyndě se udělat nedá. Ale určitě jak je zmíněno v příspěvku výše tak množství ejakulátu ovlivňuje i příjem tekutin, ovlivní to i jeho kvalitu. Takže ať oba dost pijete :) ty 2-3 litry za den. jinak sex takto úplně stačí, to je ideál. A neudělá si třeba chlap dobře sám? nebere nějaké doplňky? Nekouří? Prostě celkově, aby měl dobrý životní styl. Ale asi podle toho co píšeš bych se v tom moc nešťourala, když tak zkus si tam po sexu máknout, jestli je v tobě nějaký ten ejakulát. Nemůže mít třeba partner problém vyvrcholit pouze v tobě? Ono to snažení je celkem dost stresující takže to klidně může být i toto.

Ne ne, nekouříme, nepijeme. Tekutin stále stejně. On má pocit, že je toho méně, ale něco dle něj ano. Jistě, že jsem si tam dala prst, ale spíš jsem cítila sebe, než jeho.
Doktor na nějakém portálu říkal, že to jde. A jedné uživatelce právě již lékařka sdělila, že všechny spermie „zabila“ - nějaká autoimunitní reakce.
Ptala jsem se v laboratoři, a odkázali mě do nemocnice.
Samozřejmě se zeptám i v pondělí v CARu.
Běžně se výtěr z pochvy i čípku dělá, vím , že se pod mikroskopem pozorují spíš jiné kultivace za tímto účelem, než spermie, ale já nemám problém to uhradit jako samoplátce.
Alespoň bych věděla, jak tam na tom jsou. Pokud by byly mrtvé (bez pohybu) a extra malé množství, pak by byla snaha o početí takto zbytečná.
Vidím, že tohle se asi moc nikomu nestalo…zvláštní…
Ale děkuji za reakci. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >