Dá se naplánovat početí holčičky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 22:37
Dá se naplánovat početí holčičky?

Nemáte návod zaručený recept jak počit holčičku? Již po čtvrté sem počala kluka a s toho mám tři syny a poslední klučina je s jiným partnerem a ten si přeje holčičku ale má obavy že se to nemusí podařit. Existuje vůbec něco na to. Může to být ve mě něco že pokaždé mám kluka?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Fjodorka
Extra třída :D 11387 příspěvků 19.09.18 22:39

Ne, pohlaví dítěte je ovlivněno otcem. Udělat se nedá nic, je pár babských rad, ale v konečném důsledku jsou výsledky padesátiprocentní.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2368 příspěvků 19.09.18 22:42

Zkus si v Americe zaplatit ivf, kde ti zavedou pouze embryo zenskeho pohlavi. To bude asi jediny zaruceny :D

Internet je plny babskych rad, jak si,, zarucit'' holku, ale zadne jistoty… To se fakt ovlivnit neda :roll:

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 44539 příspěvků 19.09.18 22:43

vždy to je o náhodě, ale co to bude ovlivní chlap ;)

růžový achát
Echt Kelišová 8561 příspěvků 19.09.18 22:48

V pozdějším věku otce, chvíli si na daší počkejte jako my 11 let :lol: , a všichni u nas v rodině ( celkem 3 páry)
maji kluky a po 8-11 letech máme holčičky :nevim:

Cookieska
Povídálka 24 příspěvků 19.09.18 22:54

No říká se, že klučičí spermie jsou rychlejší, ale umírají dřív. Takže sex v den ovulace = zvítězí rychlejší, tedy kluk. Holčičí spermie jsou pomalejší, ale vydrží „žít“ asi dva dny myslím, takže sex cca dva dny až den před ovulací by mohla být holčička. Těžko říct, jak moc to funguje. Dvěma mým kolegyním to podle toho vyšlo. Pak jsou babský rady, jako třeba složení jídelníčku atd., ale to mi přijde úplný nesmysl. A jak už se zde píše, samozřejmě záleží na partnerovi, jestli holčičí spermie má :-)

Maui52
Ukecaná baba ;) 1867 příspěvků 19.09.18 22:56

Jako ze bys šla do pátého dítěte, abys nového partnera potěšila holčičkou? A co ze by si tak partner trhnul?

Cristyna
Závislačka 3324 příspěvků 19.09.18 23:02

Nedávno jsem narazila na zajimave teorie i v souvislosti s toxoplazmosou :-) jentak pro pobaveni https://vesmir.cz/…-ditete.html

Eule
Ukecaná baba ;) 1273 příspěvků 19.09.18 23:20

v D-testu kdysi před čtvrt stoletím vyšel článek o ovlivnění pohlaví a my komu ho dali tak kdo to praktikoval včetně mojí mamky tak má ono pohlaví… pošli mi mail.adresu do sz

Brukita
Závislačka 4170 příspěvků 19.09.18 23:33
@Pajka89 píše:
Zkus si v Americe zaplatit ivf, kde ti zavedou pouze embryo zenskeho pohlavi. To bude asi jediny zaruceny :DInternet je plny babskych rad, jak si,, zarucit'' holku, ale zadne jistoty… To se fakt ovlivnit neda :roll:

V Americe se da u IVF vybrat jake embryo vam zavedou?

Russet
Neúnavná pisatelka 16478 příspěvků 19.09.18 23:37
@Brukita píše:
V Americe se da u IVF vybrat jake embryo vam zavedou?

Myslím, že u geneticky podmíněných nemocí se při IVF taky zavede prověřené embryo. Třeba u hemofílie.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 23:38

@Maui52 jeden chlapec mi umřel po porodu mám tři syny. A přítel by rád své děti 2

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 23:40

Jedině přes umělé oplodnění ;) Známá si takhle holčičku nechala udělat, ale chce to mít peníze a známé na správném místě. Babské rady jsou babské rady, nic víc. Nic jiného osvědčeného neexistuje.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 23:44
@Anonymní píše:
Jedině přes umělé oplodnění ;) Známá si takhle holčičku nechala udělat, ale chce to mít peníze a známé na správném místě. Babské rady jsou babské rady, nic víc. Nic jiného osvědčeného neexistuje.

Kolik tak stojí umělé oplodnění?

PapeJ
Ukecaná baba ;) 2191 příspěvků 19.09.18 23:45
@růžový achát píše:
V pozdějším věku otce, chvíli si na daší počkejte jako my 11 let :lol: , a všichni u nas v rodině ( celkem 3 páry)
maji kluky a po 8-11 letech máme holčičky :nevim:

TAk nevím, přítel je starší (bude mu 45) a konečně se mu před dvěma lety zadařil vytoužený synátor :mrgreen: Má čtyři holky. Dvě z prvního manželství (20 a 18), jednu ze vztahu přede mnou (9) a jednu se mnou (6) a se mnou má i toho kluka :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama