Reklama

Dá se naplánovat početí holčičky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 22:37
Dá se naplánovat početí holčičky?

Nemáte návod zaručený recept jak počit holčičku? Již po čtvrté sem počala kluka a s toho mám tři syny a poslední klučina je s jiným partnerem a ten si přeje holčičku ale má obavy že se to nemusí podařit. Existuje vůbec něco na to. Může to být ve mě něco že pokaždé mám kluka?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Fjodorka
Extra třída :D 11223 příspěvků 19.09.18 22:39

Ne, pohlaví dítěte je ovlivněno otcem. Udělat se nedá nic, je pár babských rad, ale v konečném důsledku jsou výsledky padesátiprocentní.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1919 příspěvků 2 inzeráty 19.09.18 22:42

Zkus si v Americe zaplatit ivf, kde ti zavedou pouze embryo zenskeho pohlavi. To bude asi jediny zaruceny :D

Internet je plny babskych rad, jak si,, zarucit'' holku, ale zadne jistoty… To se fakt ovlivnit neda :roll:

Markéta80
Hvězda diskuse 39660 příspěvků 19.09.18 22:43

vždy to je o náhodě, ale co to bude ovlivní chlap ;)

růžový achát
Závislačka 4244 příspěvků 19.09.18 22:48

V pozdějším věku otce, chvíli si na daší počkejte jako my 11 let :lol: , a všichni u nas v rodině ( celkem 3 páry)
maji kluky a po 8-11 letech máme holčičky :nevim:

Cookieska
Povídálka 21 příspěvků 19.09.18 22:54

No říká se, že klučičí spermie jsou rychlejší, ale umírají dřív. Takže sex v den ovulace = zvítězí rychlejší, tedy kluk. Holčičí spermie jsou pomalejší, ale vydrží „žít“ asi dva dny myslím, takže sex cca dva dny až den před ovulací by mohla být holčička. Těžko říct, jak moc to funguje. Dvěma mým kolegyním to podle toho vyšlo. Pak jsou babský rady, jako třeba složení jídelníčku atd., ale to mi přijde úplný nesmysl. A jak už se zde píše, samozřejmě záleží na partnerovi, jestli holčičí spermie má :-)

Maui52
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 19.09.18 22:56

Jako ze bys šla do pátého dítěte, abys nového partnera potěšila holčičkou? A co ze by si tak partner trhnul?

Cristyna
Závislačka 3323 příspěvků 19.09.18 23:02

Nedávno jsem narazila na zajimave teorie i v souvislosti s toxoplazmosou :-) jentak pro pobaveni https://vesmir.cz/…-ditete.html

Eule
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 19.09.18 23:20

v D-testu kdysi před čtvrt stoletím vyšel článek o ovlivnění pohlaví a my komu ho dali tak kdo to praktikoval včetně mojí mamky tak má ono pohlaví… pošli mi mail.adresu do sz

Brukita
Závislačka 4156 příspěvků 19.09.18 23:33
@Pajka89 píše:
Zkus si v Americe zaplatit ivf, kde ti zavedou pouze embryo zenskeho pohlavi. To bude asi jediny zaruceny :DInternet je plny babskych rad, jak si,, zarucit'' holku, ale zadne jistoty… To se fakt ovlivnit neda :roll:

V Americe se da u IVF vybrat jake embryo vam zavedou?

Russet
Extra třída :D 10936 příspěvků 19.09.18 23:37
@Brukita píše:
V Americe se da u IVF vybrat jake embryo vam zavedou?

Myslím, že u geneticky podmíněných nemocí se při IVF taky zavede prověřené embryo. Třeba u hemofílie.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 23:38

@Maui52 jeden chlapec mi umřel po porodu mám tři syny. A přítel by rád své děti 2

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 23:40

Jedině přes umělé oplodnění ;) Známá si takhle holčičku nechala udělat, ale chce to mít peníze a známé na správném místě. Babské rady jsou babské rady, nic víc. Nic jiného osvědčeného neexistuje.

Celina
Závislačka 3059 příspěvků 19.09.18 23:44

Přítel si přeje holčičku a má obavy, že se to nemusí podařit :lol: :lol: …to má teda recht…A asi i všech pět pohromadě :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 23:44
@Anonymní píše:
Jedině přes umělé oplodnění ;) Známá si takhle holčičku nechala udělat, ale chce to mít peníze a známé na správném místě. Babské rady jsou babské rady, nic víc. Nic jiného osvědčeného neexistuje.

Kolik tak stojí umělé oplodnění?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >