Reklama

Inseminace - bez nabrání ejakulátu do katetru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EmilyRose
Povídálka 23 příspěvků 19.09.18 23:44
Inseminace-bez nabrani ejakulatu do katetru?

Uz druhy mesic mam pochybnosti o nami zvolenem CARu. Prvni inseminaci jsem mela zavrene oci, nebolelo to, tak pri druhe uz jsem to sledovala. Vsimla jsem si, ze lekar nenabere do hadicky procisteny ejakulat. Jen hadicku do nej namocil. Prislo mi to divne, protoze toho bylo minimalne 1ml ve zkumavce, a neubylo ani o pid. Tak jsem zacla patrat a vsude jsem cetla ze by mel nabrat 0,5-1ml. Dnes tedy potreti- IUI jsem to sledovala peclive. Opet to same, hadicku jen namocil a pak asi vsunul, nevim opet jsem nic necitila. Ve zkumavce bylo stale stejne vzorku jako, kdyz ji prenesli. Mela jsem ji pred ocima. Takze to vim 100%. Chci se zeptat je to tedy spravny postup? Nebo by mel opravdu nabrat? Tlaci nas do Ivf pritom nemame zjisteny zadny problem, krom vyssi sliznice. Napadlo me, jestli ty inseminace nedela jen “na oko”. Dekuju za vase postrehy, premyslime o zmene CARu.

Reklama

Reakce:

rozand
Závislačka 2894 příspěvků 20.09.18 02:40

@EmilyRose A ptala ses ho na to, když jsi to pozorovala?

EmilyRose
Povídálka 23 příspěvků 20.09.18 07:13

@rozand Neptala, vzdy kdyz se na neco zeptam zvedne oboci a podiva se na me jako na kravu. Ale zeptam se sestry v patek.

stinga
Závislačka 3764 příspěvků 7 inzerátů 20.09.18 08:04

@EmilyRose sice této problematice nerozumím, tak nemám odpověď na otázku, ale rozhodně doporučuji změnit CAR, pokud máš pochybnosti a léčbě a navíc se k tomu lékař chová tak přezíravě, běžte jinam, kde ti vše vysvětlí a budou se k tobě chovat jako ke člověku, platíš za to nemalé peníze :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >