Inseminace - bez nabrání ejakulátu do katetru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
EmilyRose
Povídálka 23 příspěvků 19.09.18 23:44
Inseminace-bez nabrani ejakulatu do katetru?

Uz druhy mesic mam pochybnosti o nami zvolenem CARu. Prvni inseminaci jsem mela zavrene oci, nebolelo to, tak pri druhe uz jsem to sledovala. Vsimla jsem si, ze lekar nenabere do hadicky procisteny ejakulat. Jen hadicku do nej namocil. Prislo mi to divne, protoze toho bylo minimalne 1ml ve zkumavce, a neubylo ani o pid. Tak jsem zacla patrat a vsude jsem cetla ze by mel nabrat 0,5-1ml. Dnes tedy potreti- IUI jsem to sledovala peclive. Opet to same, hadicku jen namocil a pak asi vsunul, nevim opet jsem nic necitila. Ve zkumavce bylo stale stejne vzorku jako, kdyz ji prenesli. Mela jsem ji pred ocima. Takze to vim 100%. Chci se zeptat je to tedy spravny postup? Nebo by mel opravdu nabrat? Tlaci nas do Ivf pritom nemame zjisteny zadny problem, krom vyssi sliznice. Napadlo me, jestli ty inseminace nedela jen “na oko”. Dekuju za vase postrehy, premyslime o zmene CARu.

Reakce:
rozand
Závislačka 3426 příspěvků 20.09.18 02:40

@EmilyRose A ptala ses ho na to, když jsi to pozorovala?

EmilyRose
Povídálka 23 příspěvků 20.09.18 07:13

@rozand Neptala, vzdy kdyz se na neco zeptam zvedne oboci a podiva se na me jako na kravu. Ale zeptam se sestry v patek.

stinga
Závislačka 4400 příspěvků 3 inzeráty 20.09.18 08:04

@EmilyRose sice této problematice nerozumím, tak nemám odpověď na otázku, ale rozhodně doporučuji změnit CAR, pokud máš pochybnosti a léčbě a navíc se k tomu lékař chová tak přezíravě, běžte jinam, kde ti vše vysvětlí a budou se k tobě chovat jako ke člověku, platíš za to nemalé peníze :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >