Pohlaví miminka dopředu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 12:05
Pohlaví miminka do předu

Ahoj holky chtěla bych se zeptat mam dva kluky a manžel nedávno začal mluvit o holčičce. Známa mi řekla pokud se vám nepovedlo mít páreček hned už se vám to nepovede když to bude zkoušet bude te mít tri kluky prostě holku mít nebudete a ze jsou kluci lepší a tak. A za kluky budu vděčná za holku ne. Já bych holčičku ráda ale nevím jestli podle těch řeči mám šanci. Manžel tvrdil kdysi podle ovulace to jsem zkusila u druhého a je to moc šikovný kluk. Mám kluky moc ráda ale třetí princezna by byla super. Nemate nějakou babskou radu. Nebo dietu nebo nevíte jak by se mohlo zadarit a mi cekali holčičku. Někdo tvrdí podle antikoncepce. Že po prascich artizia kluk. Lindinet holka mate někdo takovou zkušenost? Někdo říká že i tělísko a naplaste mění pohlaví myslím půl roku po vysazeni. I třetího prince bych měla nadevše ráda ale známou bych chtěla prkvapit a ne ji kejvnout ze ma ve všem pravdu. Nezlobte se ta otázku kluk nebo holka je to jedno hlavní je to dobře vychovávat a aby to bylo zdravé. Moc děkuji za rady.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2241 příspěvků 20.09.18 12:09

A ty si fakt myslíš,že některé z těhle blbostí mohou fungovat?

iwa83
Kelišová 6718 příspěvků 20.09.18 12:14

to je teda motivace - překvapit známou :nevim: :nevim: Babské rady u někoho fungují a u toho druhého ne. Nezapomínej, že Ty s tím nic neuděláš, důležité je co dodá tatínek ;)

Za mě - pokud chcete dítě tak prostě s klukem počítej. Já čekám druhou dceru a teda princezná není ani tá první - je to pěkný drak, lump a je hrozně šikovná pohybově i hlavou. Panenky tady má, ale způsobně sedí na gauči a když už někoho do kočárku dá, tak medvídka nebo kluky co má na spaní. Ve školce zásadně táhne ke stavebnicícm, jen venku teda čas tráví v domečku a venkovní kuchyňce. Tím chci říct, že i holka může být spíš kluk - kor se staršími bráchy a přinceznu z ní budeš mít jen v tom, že ji dáš šatičky…

smurfka
Nadpozemská drbna 29932 příspěvků 20.09.18 12:14

jasně podle HA.. :mrgreen: :mrgreen: tak to jsem ještě neslyšela..dobrý joke..
pohlaví určuje chlap..at se při sexu modlí a uvidí se. :nevim:

meggy33
Kecalka 336 příspěvků 20.09.18 12:15

Čo je to za blbosť preboha…základné znalosti genetiky-pohlavie určuje spermia. Známa robila manželovi vyšetrenie? Alebo ma čarovnú guľu? Pohlavie je 50/50. Babske rady fungujú 50/50. A úprimne by mi muselo hrabať aby som nasadzovala určitý typ antikoncepcie lebo som počula,že tam je vplyv na pohlavie.

Mať starosti niektorých ľudí a poslanecký plat :zed: :think: :zed:

LenkaN26
Závislačka 4091 příspěvků 20.09.18 12:19

Moje známá se takto ptala svého lékaře, ten jí řekl asi 10 „zaručených“ rad jak počít vysněné pohlaví a zakončil to slovy, že to určitě na 50% vyjde…

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 20.09.18 12:19

At se manzel snazi vypalit jen XX chromozony, jinak ti nikdo a nic neovlivni pohlavi detatka. Budu ti (VAM) drzet palce. :andel:

Tichošlápek
Extra třída :D 10840 příspěvků 20.09.18 12:20

Jsou to blbiny. Ale to hraní si s antikoncepci je teda uz mimo kategorie blbin a spadá do kategorie kravin :lol: pohlaví určuje spermie, tak ať se manžel snaží, když by chtěl radši holku :lol:

andelka83
Generální žvanilka 20146 příspěvků 20.09.18 12:23

Nesmysl. Žádné takové předurčení nefunguje.
Já teď čekám třetího kluka. Prostě je to ruleta. Holt někdo má pár,a někdo tři holky a někdo tři kluky.

Gosi
Kelišová 5745 příspěvků 20.09.18 12:24

Babi mela tri kluky v rade a pak dve holky… Pokur chcete holcicku, pocitejte minimalne se 4 detmi 8)

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 20.09.18 12:24

@Tichošlápek
Jako mi nekdo rikal ze zezadu to bude kluk a kdyz je zenska nahore tak to bude holka :D :D :D to by se jeden posral :potlesk:

smurfka
Nadpozemská drbna 29932 příspěvků 20.09.18 12:30

@Safrik hej ale kluka zezadu máme:-))) holku si teda až tak nepamatuju:-)) ale chlap říkal že 13 přírazů a stříkat vlevo:-))

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16725 příspěvků 20.09.18 12:30

tvoje známá je trubka :roll: Každý ví,že jsou páry, které mají jen samé kluky (holky), i páry, kde je pohlaví dětí namíchané :think: Skladba KKH je celkem běžná věc :think:
Babské rady neporadím, neznám :think: My máme dcerky a syny, ale klíč k nějakému ovlivnění jsem nenašla :nevim:

histep
Závislačka 3657 příspěvků 20.09.18 12:30
@andelka83 píše:
Nesmysl. Žádné takové předurčení nefunguje.
Já teď čekám třetího kluka. Prostě je to ruleta. Holt někdo má pár,a někdo tři holky a někdo tři kluky.

Anebo i 4.
Známá chtěla od začátku holčičku, mají 4 kluky.
Druhá kamarádka po první holce chtěli kluka, tak mají 4 holčičky.

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 20.09.18 12:31

@smurfka
Ty vole :D :D s manzelem je asi sranda vid :D :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >