Cysta v 6tt na vyjecniku

5.10.06 18:05

Cysta v 6tt na vyjecniku

Ahoj, v 6tt mi lekar nasiel cystu 5cm na vajecniku. jedna sa pravdepodobne o cystu zlteho telieska. Mate s tym niekto skusenosti? Je to rizikove?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1780
5.10.06 18:51

Ahoj,

ja jsem na zacatku tehu mela cysty na obou vajecnicich, mela jsem se setrit a nedelat nic tezkeho, jinak to snad problem nemusi byt, postupne by se ti mela vstrebat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2619
5.10.06 19:49

Ahojky,
ja jsem stejnou cystu mela pri kazdem tehotenstvi, behem prvniho trimestru se vstrebaly. Rizikove nejsou.

Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
5.10.06 20:19

Já ji měla hned ve 4 tt… bolelo to jako čert, pak praskla a vstřebala se - toť mi řekl můj dr..... byla jsem cca 14 dní na neschopence protože jsem měla křeče v podbřišku, že jsem nemohla skoro chodit… naštěstí to pak přešlo :o) Michal to přestál v pohodě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13211
6.10.06 01:08

Ahoj ,
já teda cystu v těhu neměla,teda aspoň doufám,že ji nemám ani teď,protože jsem na ně po prvním porodu dost náchylná…Ale co jsem chtěla napsat je,že důležité je,zda je ta cysta (napíšu to laicky-jinak to neumím :wink: ) vodová - ta se po prasknutí nebo sama od sebe vstřebá,nebo zda-li je v ní krev!!!Ta když praskne,tak je zle…Já měla obojí,3× vodovou - v pohodě,sice po prasknutí bolesti,ale ustalo to a jednou krvavou a to byl teda nářez!!!Byla jsem v nemocnici na laparoskopii - museli vyčerpat krev z břicha,která se po prasknutí do něj vylila a bolesti byly nesrovnatelně větší a hlavně trvalé!!
Takže na to bych se zeptala doktora,jestli to lze rozpoznat!!!Stůj si na pořádných odpovědích!!Jde o Tebe a Tvé mimi :!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama