Dálkové studium psychologie, návaznost oborů

35
23.5.15 21:36

Dálkové studium psychologie, návaznost oborů

Hezký večer.
Potřebovala bych poradit. Mám vystudovanou VŠ, ale mým snem je dělat psychologii - nejlépe dětskou. Momentálně jsem na MD a protože se chystáme mít ještě jedno dítě a jen tak do práce nepůjdu, uvažuji o studiu psychologie dálkově. Co jsem si přečetla, dálkově lze studovat v Brně a v Ostravě. Bohužel ne v Praze. Bydlím ve východočeském kraji. Máte někdo zkušenosti s dálkovou formou studia? Také mě napadlo jít např. na Bc. speciální pedagogiku v HK a pak na 2 roky třeba Brno. Pokud jsem správně pochopila, je možné navázat i z jiných oborů. Co by to potom v praxi znamenalo? Měla bych stejnou možnost uplatnění?
Předem moc děkuji za radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9552
24.5.15 07:59

Dalkove se studuje psycho i v OL, kde je katedra psychologie na velmi vysoké úrovni.

myslim, ze vystudovat specku Bc na pedagogicke a pak jit studovat NMgr psychologii na FF by teoreticky jit mohlo, ale budou ti chybet 3 roky znalostí z psychologie, které proste nedoženeš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9652
24.5.15 08:01
@surikataXY píše:
Dalkove se studuje psycho i v OL, kde je katedra psychologie na velmi vysoké úrovni.myslim, ze vystudovat specku Bc na pedagogicke a pak jit studovat NMgr psychologii na FF by teoreticky jit mohlo, ale budou ti chybet 3 roky znalostí z psychologie, které proste nedoženeš :nevim:

urcite nedozenes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat