Další snažení po samovolném potratu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13
25.12.21 17:51

Další snažení po samovolném potratu

Zdravím těhulky i snažilky, rada bych se na něco zeptala. Prodělala jsem nejspíš samovolny potrat (prvně to začalo tak, ze gynekolog nic na ultrazvuku neviděl, ted jsem v 5 tt a začala jsem silně krvácet, byla jsem na pohotovosti a tam mi řekli, ze to je nejspíš samovolny potrat, protože jinak mám krevní obraz dobrý, a hcg kleslo z 139 na 40 a asi bude klesat i dal. Mám silne křeče v podbrisku a vypadavaji ze me cucky sliznice :(.. revize dělohy podle paní doktorky nebude nutna
Kdy podle Vás bude možné se zase snažit o mimi? Už teď po téhle menstruaci? A nebo až po další? Někde jsem četla ze až po 3 měsících, ale to je asi u žen které prodělaly revizi dělohy, ze?
A jsou tu nějaké ženy které po samovolnem potratu hnedka otěhotněly? Potrebuju uklidnění, na mimiska jsme se s partnerem strašně těšili :( :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3098
25.12.21 18:11

Jedná se o biochemické těhotenství, je to těhotenství, které nebylo potvrzeno UZ.
Snažit se můžete hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
26.12.21 21:25

Já měla bohužel to samé a pan primář v nemocnici řekl ze snažit se můžeme klidně hned 😊 přeji hodně štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.4.22 13:48

Potrat

Dobrý den chtěla bych se zeptat na otěhotnění po potratu. V sobotu v noci jsem zacla hodně krvácet a padali ze mě kousky tak jsem potratila nevíte jestli se můžeme už teď snažit o miminko odepište děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.4.22 13:53

@Tristar24 já jsem teď v sobotu potratila myslíte že můžeme s přítelem se snažit o další hned teď nebo pockat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
26.4.22 21:21

@Dannysseek podle toho, jak se na to cítíte, já bych osobně jeden cyklus počkala, ale jestli se cítíte tak si myslím ze je to jedno. Záleží i na tom v jakem stadiu těhotenství jste byla. Já byla v 6 týdnu a byla jsem doktory ujištěna ze můžeme hned ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
27.4.22 11:09

@Dannysseek Zašla bych na gyndu, aby přes UZ zkontrolovala dělohu, zda je čistá.. Pokud ano, snažila bych se hned ;) takhle to mám i já. Potratila jsem, děloha je čistá, tak se můžeme snažit hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
442
28.4.22 15:58

@Dannysseek jak píše @np10021, zajdi si na gyndu, ať ti zkontroluje na utz, že je děloha čistá a pak hurá na to
já jsem měla SP před necelými 3 týdny a bohužel nejspíš budu muset na revizi, na kontrolě po necelých 2 týdnech byla vysoká sliznice, což se doktorce nelíbilo, takže lítám na hcg, jestli klesá (pá 8/4 kolem 800, pondělí 11/4 kolem 290, úterý 19/4 kolem 30), dneska jsem zrovna byla na poslední krvi, zítra čekám, že mi zavolá doktorka a požene mě do nemocnice na ultrazvuk a nemine mě revize. protože jsem si ráno dělala test a je pořád pozitivní, něco v děloze muselo zůstat, asi :-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1179
3.5.22 17:38

@Dannysseek urcite bez nejdriv na gyndu zda se deloha vycistila. Ja potratila loni v breznu prazdny gestacni vacek, byla jsem s tim na pohotovosti. Dr rikal pockat 3mes, ale mi se to zdalo zbytecne, kdyz bylo tehotenstvi na zacatku. Otehotnela jsem hned za 16dni pri dalsi ovulaci. Tehotenstvi bylo v poradku. Ted mam skoro 5mes holcicku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat