Dámské spodní prádlo

Anonymní
26.1.20 08:15

Dámské spodní prádlo

Zdravím maminky, poradit mi prosím kde koupit spodní prádlo pro ženu větších rozměrů? Hlavně kalhotky aby měli vysoký pas a podprsenka tak velikost 95-100 B. A hlavně aby to nestalo majlant. Děkuji za každý tip :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

678
26.1.20 08:21

Kik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2571
26.1.20 08:24

Na netu v Astratexu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9005
26.1.20 08:34
@Sofie2013 píše:
Na netu v Astratexu

Souhlasím, Astratex má velmi široký výběr, kvalitní kousky a přijatelné ceny :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14878
26.1.20 08:36

Co takhle zkusit obchod se spodním prádlem ;) nic přes net bych neobjednavala, prostě se podívej u vás, kde mají prádlo a zkoušej. Nech si objednat do obchodu, ať to můžeš vyzkoušet a vybirej, co ti sedne. Každopádně bych vynechala zmíněný kik a podobné, v tvé velikosti to budeš mít na jedno použití.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11233
26.1.20 08:59

Naprosto jistě nemáš velikost 100B - zkus zajít někam, kde je sice prádlo dražší, ale najde se podprsenka co ti bude sedět a i v tvé velikosti ti ukáže že máš pěkná prsa a postavu méně neforemnou, než to vypadá ve špatném prádle.

https://www.youtube.com/watch?…

Ideálně si udělej výlet do prahy či brna do Caresse https://www.caresse.cz/ a opravdu si vyzkoušej různé velikosti co ti nabídnou při brafittingu.

Až porozumíš tomu jak sedící podprsenky fungují a budeš znát správnou velikost, tak pak se dají za velmi pěkné peníze najít na internetu, zejména když si počkáš na slevy. Ale prostě to nebude 100B. To je velikost tak na kulturistu oteklého po steroidech.

Po kalhotkách, co vydrří a nerozpadne se po prvním setkání se podívej do M&S, Lindexu a nebo i F&F mívá relativně slušné, ale vydrží kratší dobu, než se potrhají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2061
26.1.20 09:15

Se silnější postavou bych neriskovala s levným prádlem… Teď má třeba slevy Timo, Triola, mají i větší velikosti a prádlo sedí a vydrží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
528
26.1.20 09:28

Vetsi velikosti maji i v F&F v tescu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.1.20 10:21

Zkus si zadat rozměry na astratexu a tam ti to řekne jakou bys měla mít velikost podprsenky..mě to sedí skvěle.. jinak objednávám na Astratex, Bonprix

• Nahlásit
  • Citovat
12737
26.1.20 11:02
@Anonymní píše:
Zdravím maminky, poradit mi prosím kde koupit spodní prádlo pro ženu větších rozměrů? Hlavně kalhotky aby měli vysoký pas a podprsenka tak velikost 95-100 B. A hlavně aby to nestalo majlant. Děkuji za každý tip :)

zkus kamkoliv na netu zadat rozměry pro výpočet velikosti podprsenky, protože 100 B stoprocentně nemáš..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16822
28.1.20 18:23
@Anonymní píše:
Zdravím maminky, poradit mi prosím kde koupit spodní prádlo pro ženu větších rozměrů? Hlavně kalhotky aby měli vysoký pas a podprsenka tak velikost 95-100 B. A hlavně aby to nestalo majlant. Děkuji za každý tip :)

správná podprsenka, česká značka Timo , Astratex, podprsenky přehledně od více značek tady … ideálně osobně vyzkoušet, mají vyhledávač obchodů… když už pak víš padnoucí velikost, můžeš objednat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
28.1.20 18:30

Za mě Bonprix… Vychytej, kdy mají poštovné zdarma… Objednej si několik variant a ta která sedne si nech, ostatní vrať. Já mám vyzkoušeno a teď už vetšinou jedu na jistotu. Peníze vrací spolehlivě:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama